3000 h
Staż w grze
13
Lat
2023-02-10 16:13:28
szukam druzyny
mam 13 lat, 4 lvl faceit wbity solo ale mialem 6 tylko spadlem przez randomy, gram zespolowo, jestem aktywny najbardziej w godzinach 17-23, nie jestem toksyczny
najlepiej sie czuje na lurku ale moge grac inne pozycje
Oczekuje:
szacunku do mlodszych
braku toksycznosci
ogarnietego zespolu
pisac pv: Better#9279
najlepiej sie czuje na lurku ale moge grac inne pozycje
Oczekuje:
szacunku do mlodszych
braku toksycznosci
ogarnietego zespolu
pisac pv: Better#9279