✕
Turnieje
Ogłoszenia
Forum
Sparing
Ranking
Sklep
Zaloguj się
☰
aszu123
2023-02-11 19:02:18
szukam teamu
siema szukam teamu 8 lv faceit 3500h 19 lat
https://steamcommunity.com/profiles/76561198438773912/
Napisz wiadomość
Podobne ogłoszenia
Przeglądaj podobne ogłoszenia
NewAgent
27.06.26
[LFT] AWPer / Sniper | 3k+ FACEIT ELO | LAN Experience | ESEA
Entry 11-3 Szukam drużyny z ambitnym podejściem do gry, regularnymi treningami oraz udziałem w ligach i turniejach. O mnie: AWPer / Sniper 3000+ FACEIT ELO Doświadczenie LAN Arrmy Rising – 3-4 miejsce ESEA Entry – bilans 11-3 w poprzednim sezonie Duża dostępność Dobre zrozumienie gry drużynowej Nastawienie na rozwój i długoterminową współpracę Szukam zespołu zorganizowanego, aktywnego i nastawionego na grę ligową, kwalifikacje oraz turnieje LAN. Kontakt: Discord: Szakei FACEIT: https://www.faceit.com/en/players/Szakei Steam: https://steamcommunity.com/id/Szakei/
Cała Polska
Pumplebee
27.06.26
Szukam ludzi do premierkow
My 30+. Szukamy ludzi do luźnego grania premierkow po godzinie 20. Gramy bez spiny ale wiadomo po zwycięstwo ?. Często brakuje nam 1-2 osób do piątki i właśnie musimy wtedy liczyć na randoma, który często gęsto nawet nie da infa. Chcesz pograć, napisz na PW.
3500 h
34 lat
śląskie
7tigo
27.06.26
lft 2900 anchor
doswiadczenie w esea int playoff, lany czy bootcampy również 20 lat, 2900 elo, riffl/kotwica https://steamcommunity.com/id/7tigo (napisz komentarz)
Cała Polska
nywiada
27.06.26
Szukam ludzi do stworzenia teamu
Siemanko. Mam 18 lat, 1500h w CS-ie, stabilny 7 lvl Faceit i dwa sezony z rzędu wbite 20k w Premier. Szukam ludzi do stałego grania, a docelowo do stworzenia teamu na ligi/turnieje. Solo queue już mnie męczy, chcę zacząć grać ustrukturyzowanego CS-a: info, taktyki, granaty, a nie biegany MM. Jeśli masz podobny level, zależy Ci na progresie i nie tiltujesz po 3 rundach – pisz śmiało, pograjmy parę gier testowych (mam dopiero 180 meczy face IT)
1500 h
18 lat
Cała Polska
Zobacz więcej podobnych ogłoszeń
Ogłoszenia
Gracze
Drużyny
Inne gry