2500 h
Staż w grze
16
Lat
2023-02-12 18:17:36

Szukam drużyny do gry +2, 5h 6/7lvl faceit +

Siema szukam jakiejś ekipy do grania fc wieczorami, ja 2,5k godzin 7lvl fc mogę grać kazdą role (najbardziej leży mi sniper) ale dostosuje się. Try hard po 10lvl.
Jak coś to pv :))

Podobne ogłoszenia

Przeglądaj podobne ogłoszenia

[LFT] AWPer / Sniper | 3k+ FACEIT ELO | LAN Experience | ESEA

Entry 11-3 Szukam drużyny z ambitnym podejściem do gry, regularnymi treningami oraz udziałem w ligach i turniejach. O mnie: AWPer / Sniper 3000+ FACEIT ELO Doświadczenie LAN Arrmy Rising – 3-4 miejsce ESEA Entry – bilans 11-3 w poprzednim sezonie Duża dostępność Dobre zrozumienie gry drużynowej Nastawienie na rozwój i długoterminową współpracę Szukam zespołu zorganizowanego, aktywnego i nastawionego na grę ligową, kwalifikacje oraz turnieje LAN. Kontakt: Discord: Szakei FACEIT: https://www.faceit.com/en/players/Szakei Steam: https://steamcommunity.com/id/Szakei/
Cała Polska

Szukam ludzi do premierkow

My 30+. Szukamy ludzi do luźnego grania premierkow po godzinie 20. Gramy bez spiny ale wiadomo po zwycięstwo ?. Często brakuje nam 1-2 osób do piątki i właśnie musimy wtedy liczyć na randoma, który często gęsto nawet nie da infa. Chcesz pograć, napisz na PW.
3500 h
34 lat
śląskie

lft 2900 anchor

doswiadczenie w esea int playoff, lany czy bootcampy również 20 lat, 2900 elo, riffl/kotwica https://steamcommunity.com/id/7tigo (napisz komentarz)
Cała Polska

Szukam ludzi do stworzenia teamu

Siemanko. Mam 18 lat, 1500h w CS-ie, stabilny 7 lvl Faceit i dwa sezony z rzędu wbite 20k w Premier. Szukam ludzi do stałego grania, a docelowo do stworzenia teamu na ligi/turnieje. Solo queue już mnie męczy, chcę zacząć grać ustrukturyzowanego CS-a: info, taktyki, granaty, a nie biegany MM. Jeśli masz podobny level, zależy Ci na progresie i nie tiltujesz po 3 rundach – pisz śmiało, pograjmy parę gier testowych (mam dopiero 180 meczy face IT)
1500 h
18 lat
Cała Polska
Ogłoszenia