Monte6
Szczecin, zachodniopomorskie
3100 h
Staż w grze
17
Lat
2017-08-21 23:56:34

Szukam teamu, opor

Witam

Jestem Łukasz mam 17 lat. Mieszkam w zachodniopomorskim. Od dosyć długiego czasu szukam Teamu który umożliwi mi rozwój w e-sporcie zarazem który się nie rozpadnie po miesiącu. Posiadam samozaparcie oraz ogromne chęci grania na topowym poziomie z najlepszymi graczami. Nie jestem toksycznym graczem, po każdym meczu wyciągam wnioski co zrobiłem źle, a co dobrze. Słucham się IGL'a. Nie poddaje się po przegranym meczu. Potrafię stworzyć taktyki pod team. Można wymagać ode mnie 112% zaangażowania w rozwój drużyny. Nie jestem osobą która się spóźnia. Mam dystans do siebie, jestem pozytywnie nastawiony na wszelkiego rodzaju propozycje. Codziennie ćwiczę na różnego rodzaju aim mapach zaczynając od 1v1 po przez strzelanie do kropek,dm, aim challenge,gry na innych ligach kończąc na ogladaniu prosow. W csgo mam prawie 3000h, globala, 6 lvl faceit oraz niedawno zakupione konto ESEA. Oglądam prawie wszystkie analizy meczów, ucząc się przy tym nowych zagrań. Posiadam doświadczenie drużynowe. Grałem na wielu turniejach ONLINE np. Gfinity. Doświadczenie lanowe posiadam. (Polbit Esport League. Liga Otwarta 3 Runda. Doszliśmy do ćwierćfinału). Mam bardzo dużo czasu na grę drużynową oraz indywidualną. Jestem otwarty na wszelkiego rodzaju integracje z drużyną np. Bootcampy, wspólne wypady oraz obowiązkowo lany po całej polsce :) Gram na pozycji Entry Fragger oraz riffler. Potrafie dobrze strzelać z AWP gdyż staram się ćwiczyć na wszystkich pozycjach z każdą bronią. Jeżeli czegoś nie wymieniłem to proszę napisać na Stemie. Nie szukam teamu w którym będzie jakakolwiek spina. Pozdrawiam :)

KONTAKT: https://steamcommunity.com/id/Monte6/

Podobne ogłoszenia

Przeglądaj podobne ogłoszenia

Kabocha Team Poszukuje Graczy

Wymagania: Wiek 13–18 lat Znajomość Granatów Faceit LVL 1200 - 1800 Elo Kulturka Sprawny Mikrofon Aktywność i zaangażowanie Chęć nauki i gry zespołowej Oferujemy: Miłą atmosferę Regularne wspólne gry Możliwość rozwijania umiejętności Miejsce w rozwijającym się zespole Kontakt: kubixx0
Cała Polska

Riffler 9lvl dołączy do czwórki

https://www.faceit.com/pl/players/eliasxsss Poziomowo szukam czegoś podobnego najlepiej 9+ lvl. Nie dołączam do szóstek,siódemek chyba że w składzie jest jakaś jedna wyjątkowa Jestem rifflerem z pomysłami i doświadczeniem wystarczającym by wprowadzić świeżość i firepower. Szukam ekipki do przyszłego esea. Rozwijam się, oglądam demka i trenuje indywidualnie. Nie szukam składów w budowie. Kontakt: elias.sxx
5000 h
24 lat
Cała Polska

LFT 3327 elo 18 lat

3327elo peak top 1000 18 lat wiecej dc: 81fonsi
Cała Polska

LFT cs2

Siema, mam 16 lat i szukam stałego teamu do CS2. Aktualnie mam 1990 ELO Premier (peak 2200), posiadam około 4000h w grze. Preferuję rolę star playera, ale mogę również grać na AWP. Jestem dostępny codziennie w godzinach 18:00–23:00. Szukam składu nastawionego na rozwój, regularne treningi i dobrą atmosferę. O mnie: 16 lat 1990 ELO Premier (peak 2200) 4000h w CS wysokie doswiadczenie teamowe umiejętnosc dopasowania sie do drużyny aktywny codziennie 18:00–23:00 dobra komunikacja brak toksyczności duża chęć rozwoju Szukam ambitnej drużyny, która chce regularnie grać i rozwijać się jako zespół oraz rowniez gra na powaznie a nie dla zabawy bo nie szukam teamu na pare dni tylko na dluzszy okres zainteresowanych zapraszam dc; osa_1337 NIE ODPISUJE NA GAMPRE
Cała Polska
Ogłoszenia