MaroCS
Kraków, małopolskie
3000 h
Staż w grze
16
Lat
2017-08-22 20:41:50

Poszukuję ogarnięty team na rangach lem-ge

Witam z tej MARO.
Nie będę się tutaj zbytnio rozpisywał, jeśli będziecie chcieli opowiem coś więcej prywatnie. Ogólnie mam 16 lat pochodzę z Tarnowa w Countera pyrkam ponad 2 lata, ale do tej pory nie zdołałem odnaleźć swój jeden jedyny team. Przeważnie gram AWP, Ale spokojnie aimerem też jestem no ale wiadomo nie zawsze idzie po mojej myśli. Przegrane mam zliczając wszystkie konta mam +3000h. Powiem szczerze. Może mam 16lat, ale poszukuje naprawdę zgranej +18 ekipy. Toxiciem nie jestem bez obaw. Brałem udział w projekcie u Koxów x2 i doświadczenie mi dużo wzrosło. Ale tak jak napisałem wyżej, więcej szczegółów prywatnie. Pozdrawiam MARO
http://steamcommunity.com/id/maromeistertv

Podobne ogłoszenia

Przeglądaj podobne ogłoszenia

Kabocha Team Poszukuje Graczy

Wymagania: Wiek 13–18 lat Znajomość Granatów Faceit LVL 1200 - 1800 Elo Kulturka Sprawny Mikrofon Aktywność i zaangażowanie Chęć nauki i gry zespołowej Oferujemy: Miłą atmosferę Regularne wspólne gry Możliwość rozwijania umiejętności Miejsce w rozwijającym się zespole Kontakt: kubixx0
Cała Polska

Riffler 9lvl dołączy do czwórki

https://www.faceit.com/pl/players/eliasxsss Poziomowo szukam czegoś podobnego najlepiej 9+ lvl. Nie dołączam do szóstek,siódemek chyba że w składzie jest jakaś jedna wyjątkowa Jestem rifflerem z pomysłami i doświadczeniem wystarczającym by wprowadzić świeżość i firepower. Szukam ekipki do przyszłego esea. Rozwijam się, oglądam demka i trenuje indywidualnie. Nie szukam składów w budowie. Kontakt: elias.sxx
5000 h
24 lat
Cała Polska

LFT 3327 elo 18 lat

3327elo peak top 1000 18 lat wiecej dc: 81fonsi
Cała Polska

LFT cs2

Siema, mam 16 lat i szukam stałego teamu do CS2. Aktualnie mam 1990 ELO Premier (peak 2200), posiadam około 4000h w grze. Preferuję rolę star playera, ale mogę również grać na AWP. Jestem dostępny codziennie w godzinach 18:00–23:00. Szukam składu nastawionego na rozwój, regularne treningi i dobrą atmosferę. O mnie: 16 lat 1990 ELO Premier (peak 2200) 4000h w CS wysokie doswiadczenie teamowe umiejętnosc dopasowania sie do drużyny aktywny codziennie 18:00–23:00 dobra komunikacja brak toksyczności duża chęć rozwoju Szukam ambitnej drużyny, która chce regularnie grać i rozwijać się jako zespół oraz rowniez gra na powaznie a nie dla zabawy bo nie szukam teamu na pare dni tylko na dluzszy okres zainteresowanych zapraszam dc; osa_1337 NIE ODPISUJE NA GAMPRE
Cała Polska
Ogłoszenia