Jakub_Puchaty537
24.06.26
Szukam osób do luźnego grania z nastawieniem na wygrana
Siemanko, szukam osób do wspólnej gry w CS2. Interesuje mnie luźne granie, ale oczywiście z nastawieniem na wygraną i trzymanie fasonu. Bez niepotrzebnej spiny i krzyczenia do mikrofonu po jednej przegranej rundzie.
O mnie:
• Ranga Wingman: Silver IV (wbijam wyżej)
• Premier ELO: 4-5k elo
• Styl gry: Agresywny rifler / Entry fragger (robię miejsce na mapie, nie lubię zamulania)
• Komunikacja: Sprawny mikrofon, Discord / TS3
• Czas na grę: wieczory, noce
Kogo szukam:
• Osoby na podobnym poziomie rangowym (Silver / Gold w Wingmanie, niskie ELO Premier).
• Obowiązkowo info w grze i brak toksycznego podejścia do teamu.
• Kogoś, z kim można pograć z dobrym humorem, po prostu czyszcząc mapy.
Jeśli jesteś chętny/chętna na kilka gierek, podbijaj na Discordzie albo zostaw kontakt do Steama w wiadomości prywatnej!
Discord: Yakub321