Sivuple
Warszawa, mazowieckie
1878 h
Staż w grze
20
Lat
2020-02-28 18:01:13

Szukam pelnoletniej druzyny

Siemanko, szukam drużyny do grania. Bardzo długo nie grałem w csa ale powracam do formy. Ogółnie to ranga która aktualnie mam do g2 xd ale spokojnie. Nabiorę trochę wprawy :)

Nie grałem w CSa juz może dobre rok, ale szukam druzynki do wspólnego grania. Chciałbym by drużyna była pelnoletnia, 0 toxic, 0 rage'u i żeby była wyrozumiała. Aktualnie pracuję 12h od 8 albo od 10 i kończę o godz 20-22, jeśli niebyloby problemu, ale w tygodniu mam 3-4 dni wolnego także pogramy. Szukam drużyny także na dłuższy etap. Masz jakieś pytania? Wal śmiało szczerze odpowiem prywatnie.

Podobne ogłoszenia

Przeglądaj podobne ogłoszenia

LFT 2900ELO IGL/RIFLER

Witam, szukam zgranej czwórki lub nowego ciekawego projektu. Wymagam: -3/4 treningow tygodniowo -Dobrej komunikacji glosowej -Brak toksycznosci -Dobra atmosfera ;D -chociaz te 2400avg elo Ode mnie: -Dostepnosc czasowa po 17/18 -Dobra organizacja -10lvl (2400elo aktualnie) 2900 peak -Treningi inwidualne jak i analizy pomeczowe -Rifler/IGL -Duze doswiadczenie teamowe -Dobra komunikacja glosowa -Znajomosc bardzo duzej ilosci granatow na poszczegolnych mapach Kontakt: dc: conquerorcs steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561199488088656/
Cała Polska

9lvl rifler LFT

o mnie: 20yo 6,5kh rifler (jestem w stanie tez grac igla ale bym potrzebowal troche czasu zeby to wygladało w 100% poprawnie bo po przerwie jestem) czas na gre 5dni w tygodniu 18-22 wymagam: ogarnietego mentalu komunikacji na poziomie i klasycznie zaangazowania dc: est33
6500 h
20 lat
Cała Polska

szukam duo/trio faceit

siema szukam duo lub trio do grindowania elo wymagania : najlepiej 1100+ elo ręce nie rageowanie sie w jednej gierce i rundownowanie jej 0.95kd+ najlepiej dc: czerniakziumm faceit: https://www.faceit.com/pl/players/czn1ak666
16 lat
Cała Polska

POSZUKUJE TEAMU

Szukam teamu do CS2. Aktualnie mam 8 lvl FACEIT, przed resetem miałem 9 lvl. Na FACEIT rozegrałem około 700 meczów, natomiast łącznie w CS-ie mam prawdopodobnie około 4–5 tysięcy godzin. Nie grałem dużo FACEIT-a, ale podczas pracc i gry drużynowej spokojnie dorównywałem graczom z 10 lvl. Za czasów CS:GO miałem również Globala. Mam 24 lata. Ze względu na pracę mam z góry ustalony harmonogram na cały miesiąc wraz z konkretnymi godzinami, więc zawsze wcześniej wiem, kiedy jestem dostępny na treningi i mecze. Nie przeszkadza mi również rola rezerwowego. Zależy mi przede wszystkim na znalezieniu zgranego teamu, regularnej grze i dalszym rozwoju. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu.
4000 h
24 lat
mazowieckie, Płock
Ogłoszenia