Lukaplaygamesss
Katowice, śląskie
14
Lat
2017-12-26 18:53:56

SZUKAM 2 GRACZY DO TEAMU CS:GO !!!

SIEMA , JA JESTEM LUKA , MAM 14 LAT I SZUKAM 3 GRACZY DO TEAMU !!!
WYMAGANIA :
- MIN G1
- MAX MGE
- MIN 14 LAT
- MAX 16 LAT
- WOJEWÓDZTWO ŚLĄSKIE
- POZYCJE : LURKER , SNIPER , SUPPORT
- MIN 100 H W CS:GO
- MUSISZ MIEĆ CZAS DLA TEAMU MIN 4 RAZY T TYGODNIU
- MUSISZ MIEĆ STAŁY NICK I AWATAR ( DAMY CI LOGO )
CO OFERUJE TEAM ? :
- AUTORSKIE LOGO
- WYJAZDY NA LANY ZA OK 1 / 1,5 ROKU
- KOSZULKI ( ZA OK TEŻ 1 / 1,5 ROKU
- NO TOXIC
- MIŁĄ ATMOSFERĘ
- +14 LAT NA KARKU
- SV_MÓZG 1
POLECAM DOŁĄCZYĆ !!!
JA JUŻ NIE PRZEDŁUŻAM , ŻYCZĘ MIŁEGO DNIA I CZEŚĆ !

Podobne ogłoszenia

Przeglądaj podobne ogłoszenia

EL kogutos szuka 2 graczy

? EL Kogutos poszukuje graczy do składu! ? Szukamy osób z minimum Faceit Level 5. Wyższe levele są oczywiście mile widziane. Dla przykładu, ja sam mam Level 5 alwe jeden miał 8 teraz 7 Aktualnie potrzebujemy 2 graczy Role są jeszcze do ustalenia i możemy je dopasować pod skład. Na początek gramy głównie Faceity by sie ogarc, ale jeśli zgłoszą się osoby z wyższymi rangami i wszystko dobrze się zgra, możliwe będą dalsze plany i rozwój projektu. ? Wszystkie mecze będą streamowane na: • Twitch: elgryfos • Kick: elgryfos Jeżeli ktoś również streamuje lub chciałby tworzyć content razem z nami, będzie to dodatkowy atut. ? Zainteresowanych zapraszam do kontaktu na Discordzie: https://discord.gg/ycY8JjMC Mój nick na serwerze: Elgryfos Dołącz i zbudujmy razem solidny skład! ?
500 h
18 lat
Cała Polska

Npk II poszukuje rifflera

Jesteśmy drużyną już od dłuższego czasu lecz cały czas jest problem z ostatnimi osobami w drużynie. Mamy na ten moment 4 osoby które chcą zrobić coś więcej niż granie faceitów bądź mniejszych turniejów. =============================================== Nasze wymagania ( MINIMALNE ) : * Minimum 18 lat * 9/10 fc ( wiadomo lv nie gra ale chociaż niech będzie ten pewien wyznacznik ) * Dobry internet oraz sprzęt ( Czasami wiadomo, że to nie zależy od nas ) * Minimum te 3000 godzin w CS * Nie tolerujemy spóźnień na ustalone godziny treningów ( jeżeli coś ma wypaść to nie 30 minut przed treningiem lecz lepiej kilka godzin przed bądź najlepiej dzień wcześniej ) * JEŻELI SYTUACJA BĘDZIE SIĘ CZĘSTO POWTARZAĆ TO SIĘ POŻEGNAMY. OSZCZĘDZMY SOBIE NASZ CZAS * * Sprawny mikrofon * Duże chęci do zajścia dalej niż granie Faceitów * Pozytywne nastawienie do gry * Brak toksyczności * Znajomość smoke'ów na mapie ( Nie traćmy czasu na uczenie się ich na serwerze. TAKIE RZECZY WE WŁASNYM ZAKRESIE, CHYBA, ŻE JAKIEŚ NOWE TO OCZYWIŚCIE UCZYMY SIĘ ICH NA SERWERZE WSPÓLNIE ) * Komunikatywność ( poproszenie o flesh kolegi z drużyny itd. ) * Chęć do treningów i uczenia się taktyk =============================================== Co możemy zaoferować : * Miłe wspólne spędzanie czasu * Pozytywną atmosferę ( Bez kołka w ** ) * Teamspeak 3 ( Głównie tutaj siedzimy ) * Kanał Discord ( Do oglądania Demek z gier itd ) * Grupę na messenger * Serwer CS2 * Treningi/Taktyki na serwerze * Braniu udział w Turniejach Discordowych/ Pracc oraz arrMY =============================================== Na ten moment nasze AVG to 2250 Pamiętajmy, że lv nie gra bo wystarczy się dobrze zgrać by pokonać mocniejszych. Kontakt Discord : czlowieq. (Z tą kropką)
Cała Polska

Szukamy trenera

HUSARIA Esports ogłasza rekrutację na stanowisko Trenera do amatorskiej drużyny CS2 z planami na profesjonalizację jeszcze w tym roku. Budujemy zespół od zera. Szukamy trenera, który pomoże stworzyć silną, zdyscyplinowaną drużynę złożoną z graczy 3k ELO+. Od kandydata oczekujemy: -Doświadczenia trenerskiego -Umiejętności analizy demo -budowania taktyki i prowadzenia zespołu -Profesjonalnego podejścia -regularnej dyspozycyjności i chęci rozwoju -Pasji do pracy Zainteresowanych zapraszam na PV
Cała Polska

POSZUKIWANY RIFLER DO TEAMU 7-9 LVL FACEIT

Drużyna HArnasiESport poszukuje AKTYWNEGO RIFLERA chętnego do rozwoju i gry w ESEA. Obecnie mamy skład zbudowany pod IGL, bierzemy udział w rozgrywkach ligowych i przydałoby nam się aktywne wzmocnienie na tej pozycji. Zależy nam przede wszystkich na osobach, które chcą aktywnie i regularnie grać oraz się rozwijać, a nie tylko wbić od czasu do czasu pograć z jakąś ekipa ;] O NAS: - Faceit Level 6-9. - ESEA - Dywizja 1-8 - Zbudowany skład pod IGL - No toxic -> +18 - Bierzemy udział w turniejach i ligach np. ESEA, gramy PCW - Treningi taktyczne i indywidualne OCZEKUJEMY: - Level 7-9 faceit - Komunikacja - Wiek +18 - Dyspozycyjność min. 3-4 wieczory w tygodniu - Ogarnięta psycha -> podziękujemy osobom, którym nudzi się CS2 po kilku dniach Zainteresowanych zapraszam na kontakt DSC lub STEAM (Kod znajomego 484199593) : https://steamcommunity.com/profiles/76561198444465321/
Cała Polska
Ogłoszenia