2000 h
Staż w grze
15
Lat
2018-01-03 16:06:50

Poszukiwany gracz Support/IGL

Witamy, jesteśmy Hard Gravity. Poszukujemy 1 gracza na pozycję Prowadzącego, dobrze by było jakby też grał jako Support. Nasze levele faceit nie są najlepsze, większość meczy na tym serwisie mamy zagrane jeszcze za kałaszków, więc nie oczekuj dużych leveli, z resztą jeszcze nie dawno faceit jednemu z nas nie działał, na szczęście teraz wszystko jest ok. Mamy do zaoferowania :
- Oryginalne logo wykonane przez jednego z naszych zawodników.
- Serwer ts3.
- Dość długo znającą się czwórkę.
- Treningi
- W przyszłości Turnieje online, możliwe, że nawet offline.
Oczekujemy od zawodnika :
- całkowitego braku toxicu.
- powagi podczas gry.(poza grą u wygląda to zupełnie inaczej)
- Aby informował nas o możliwej nieobecności/spóźnieniach na trening przynajmniej kilka godzin przed (oczywiście, coś może wypaść nagle i wtedy to zrozumiemy)

Chcemy abyś ty jako nasz zawodnik stał się też naszym przyjacielem, nie chcemy żebyś traktował nas po prostu jako "ludzi od grania" zaprzyjaźnieni będziemy lepiej się rozumieć co będzie wpływało także na naszą grę. Nie zniechęć się do nas np. dlatego, że czasem się wyzywamy dla zabawy, podczas gry gdy komuś coś nie wychodzi to nie reagujemy na niego negatywnie. Z głupich sytuacji np. że ktoś z nas nie zabije w plecy raczej się śmiejemy, nie ma sensu z tego robić afery bo to mała rzecz która może zdarzyć się każdemu. Komunikacja jest najważniejszym elementem gry. Jeśli chciałbyś grać kiedyś chociaż pół-profesjonalnie zapraszamy do nas.

Kontakt : https://steamcommunity.com/id/tasaq/

Podobne ogłoszenia

Przeglądaj podobne ogłoszenia

+2 star player + riffler ESEA KWALI etc. avg 3k elo

Siema, szukamy dwóch osób do teamu CS2: * star playera * rifflera Team ma avg około 3k elo. Szukamy ludzi, którzy chcą faktycznie pograć coś więcej, a nie tylko klikać faceity dla zabawy. Planujemy grać wszystko, co się da: ESEA, kwalifikacje, turnieje, ligi itd. Do tego normalnie treningi, pracki, ogarnianie map, a nie same officiale bez żadnego przygotowania. Wymagania: * sensowne podejście do gry * aktywność i chęć trenowania * brak ego i tiltowania po dwóch rundach * doświadczenie na swoim rolach mile widziane * okolice 3k elo albo poziom, który realnie pasuje do takiego teamu Jak ktoś jest zainteresowany, to piszcie priv, pogadamy i zobaczymy, czy to siądzie. dc: metylopropen steam: https://steamcommunity.com/id/yooycs2/
Cała Polska

EL kogutos szuka 2 graczy

? EL Kogutos poszukuje graczy do składu! ? Szukamy osób z minimum Faceit Level 5. Wyższe levele są oczywiście mile widziane. Dla przykładu, ja sam mam Level 5 alwe jeden miał 8 teraz 7 Aktualnie potrzebujemy 2 graczy Role są jeszcze do ustalenia i możemy je dopasować pod skład. Na początek gramy głównie Faceity by sie ogarc, ale jeśli zgłoszą się osoby z wyższymi rangami i wszystko dobrze się zgra, możliwe będą dalsze plany i rozwój projektu. ? Wszystkie mecze będą streamowane na: • Twitch: elgryfos • Kick: elgryfos Jeżeli ktoś również streamuje lub chciałby tworzyć content razem z nami, będzie to dodatkowy atut. ? Zainteresowanych zapraszam do kontaktu na Discordzie: https://discord.gg/ycY8JjMC Mój nick na serwerze: Elgryfos Dołącz i zbudujmy razem solidny skład! ?
500 h
18 lat
Cała Polska

Npk II poszukuje rifflera

Jesteśmy drużyną już od dłuższego czasu lecz cały czas jest problem z ostatnimi osobami w drużynie. Mamy na ten moment 4 osoby które chcą zrobić coś więcej niż granie faceitów bądź mniejszych turniejów. =============================================== Nasze wymagania ( MINIMALNE ) : * Minimum 18 lat * 9/10 fc ( wiadomo lv nie gra ale chociaż niech będzie ten pewien wyznacznik ) * Dobry internet oraz sprzęt ( Czasami wiadomo, że to nie zależy od nas ) * Minimum te 3000 godzin w CS * Nie tolerujemy spóźnień na ustalone godziny treningów ( jeżeli coś ma wypaść to nie 30 minut przed treningiem lecz lepiej kilka godzin przed bądź najlepiej dzień wcześniej ) * JEŻELI SYTUACJA BĘDZIE SIĘ CZĘSTO POWTARZAĆ TO SIĘ POŻEGNAMY. OSZCZĘDZMY SOBIE NASZ CZAS * * Sprawny mikrofon * Duże chęci do zajścia dalej niż granie Faceitów * Pozytywne nastawienie do gry * Brak toksyczności * Znajomość smoke'ów na mapie ( Nie traćmy czasu na uczenie się ich na serwerze. TAKIE RZECZY WE WŁASNYM ZAKRESIE, CHYBA, ŻE JAKIEŚ NOWE TO OCZYWIŚCIE UCZYMY SIĘ ICH NA SERWERZE WSPÓLNIE ) * Komunikatywność ( poproszenie o flesh kolegi z drużyny itd. ) * Chęć do treningów i uczenia się taktyk =============================================== Co możemy zaoferować : * Miłe wspólne spędzanie czasu * Pozytywną atmosferę ( Bez kołka w ** ) * Teamspeak 3 ( Głównie tutaj siedzimy ) * Kanał Discord ( Do oglądania Demek z gier itd ) * Grupę na messenger * Serwer CS2 * Treningi/Taktyki na serwerze * Braniu udział w Turniejach Discordowych/ Pracc oraz arrMY =============================================== Na ten moment nasze AVG to 2250 Pamiętajmy, że lv nie gra bo wystarczy się dobrze zgrać by pokonać mocniejszych. Kontakt Discord : czlowieq. (Z tą kropką)
Cała Polska

Szukamy trenera

HUSARIA Esports ogłasza rekrutację na stanowisko Trenera do amatorskiej drużyny CS2 z planami na profesjonalizację jeszcze w tym roku. Budujemy zespół od zera. Szukamy trenera, który pomoże stworzyć silną, zdyscyplinowaną drużynę złożoną z graczy 3k ELO+. Od kandydata oczekujemy: -Doświadczenia trenerskiego -Umiejętności analizy demo -budowania taktyki i prowadzenia zespołu -Profesjonalnego podejścia -regularnej dyspozycyjności i chęci rozwoju -Pasji do pracy Zainteresowanych zapraszam na PV
Cała Polska
Ogłoszenia