+2 star player + riffler ESEA KWALI etc. avg 3k elo
Siema, szukamy dwóch osób do teamu CS2:
* star playera
* rifflera
Team ma avg około 3k elo. Szukamy ludzi, którzy chcą faktycznie pograć coś więcej, a nie tylko klikać faceity dla zabawy.
Planujemy grać wszystko, co się da: ESEA, kwalifikacje, turnieje, ligi itd. Do tego normalnie treningi, pracki, ogarnianie map, a nie same officiale bez żadnego przygotowania.
Wymagania:
* sensowne podejście do gry
* aktywność i chęć trenowania
* brak ego i tiltowania po dwóch rundach
* doświadczenie na swoim rolach mile widziane
* okolice 3k elo albo poziom, który realnie pasuje do takiego teamu
Jak ktoś jest zainteresowany, to piszcie priv, pogadamy i zobaczymy, czy to siądzie.
dc: metylopropen
steam: https://steamcommunity.com/id/yooycs2/