1500 h
Staż w grze
13
Lat
2018-01-14 18:57:34

Nabor do FOR E-SPORT

Witamy! ✅✔✅
Jestem założycielem drużyny FORGAMING powstaliśmy w 2015 roku nasz drużyna prezentowała się na kilku większych turniejach ale rozpadła się teraz od niedawno reaktywujemy ją i szukamy naprawdę utalentowanych osób.
FORGAMING!
Poszukujemy:
Entry
Sniper
Trenera - proszę o pw oferty
Wymagamy od LURKERA,ENTRY:
Ranga Minimalna MG2 ✅
Minimalnie 750h ✅
Znajomość wysoka map ✅
Fps minimalnie 70 ✅
Internet z dobrym pingiem i żeby cię nie wyrzucało ✅
Mikrofon bez szumów ,osób 2 w tle ✅
Chęć do pracy w grupie ✅
Duża aktywność ✅
Chęć trenowania✅
Ukończone 14lat ✅
Spokój i opanowanie ✅
TeamSpeak 3 ✅
Oferujmy:
Własne logo ✅
Strefę na teamspeak duża.✅
Doświadczenie ✅
Treningi ✅
Doświadczonych graczy ✅
Fanpage https://www.facebook.com/Forfgaming-1848661815425386/
Promowanie fanpage gracza
Koszulki drużyny - styczeń
Stronę www - styczeń
Jeżeli jesteś zainteresowany bądź zainteresowana to zapraszam na teamspeaka IP: speak-ts.pl lub kontakt poprzez facebooka abyśmy się dogadali
Kontakt facebook: https://www.facebook.com/piotr.madro.9
Kontakt Steam: http://steamcommunity.com/profiles/76561198380802551/

Podobne ogłoszenia

Przeglądaj podobne ogłoszenia

Team Project Zero szuka zawodnikow do ESEA

Szukamy zawodników najlepiej 8,9,10lvl faceit, +2k godzin oraz najlepiej jakies doswiadczenie teamowe. W planach na ten sezon mamy m.in. ESEA, arrmy oraz inne turnieje/ligi. jesli jestes chetny to pisz na discord - kingbob05690
Cała Polska

Awaken Academy poszukuje Trenera!

Awaken Academy poszukuje Trenera! Szukamy osoby która: Posiada doświadczenie jako trener Umie zarządzać przerwami i poukładać grę jeśli nie wychodzi podczas meczu Pomaga w robieniu taktyk i analiz, stara się wyłapać błędy Oferujemy Drużynę AVG 2300elo Serwer Ts3 oraz cs Duże Ambicje Determinację Młodą ogarniętą ekipe (srednia 16 lat) Więcej i szczegółowe info pv dc: szymek142
Cała Polska

+2 star player + riffler ESEA KWALI etc. avg 3k elo

Siema, szukamy dwóch osób do teamu CS2: * star playera * rifflera Team ma avg około 3k elo. Szukamy ludzi, którzy chcą faktycznie pograć coś więcej, a nie tylko klikać faceity dla zabawy. Planujemy grać wszystko, co się da: ESEA, kwalifikacje, turnieje, ligi itd. Do tego normalnie treningi, pracki, ogarnianie map, a nie same officiale bez żadnego przygotowania. Wymagania: * sensowne podejście do gry * aktywność i chęć trenowania * brak ego i tiltowania po dwóch rundach * doświadczenie na swoim rolach mile widziane * okolice 3k elo albo poziom, który realnie pasuje do takiego teamu Jak ktoś jest zainteresowany, to piszcie priv, pogadamy i zobaczymy, czy to siądzie. dc: metylopropen steam: https://steamcommunity.com/id/yooycs2/
Cała Polska

EL kogutos szuka 2 graczy

? EL Kogutos poszukuje graczy do składu! ? Szukamy osób z minimum Faceit Level 5. Wyższe levele są oczywiście mile widziane. Dla przykładu, ja sam mam Level 5 alwe jeden miał 8 teraz 7 Aktualnie potrzebujemy 2 graczy Role są jeszcze do ustalenia i możemy je dopasować pod skład. Na początek gramy głównie Faceity by sie ogarc, ale jeśli zgłoszą się osoby z wyższymi rangami i wszystko dobrze się zgra, możliwe będą dalsze plany i rozwój projektu. ? Wszystkie mecze będą streamowane na: • Twitch: elgryfos • Kick: elgryfos Jeżeli ktoś również streamuje lub chciałby tworzyć content razem z nami, będzie to dodatkowy atut. ? Zainteresowanych zapraszam do kontaktu na Discordzie: https://discord.gg/ycY8JjMC Mój nick na serwerze: Elgryfos Dołącz i zbudujmy razem solidny skład! ?
500 h
18 lat
Cała Polska
Ogłoszenia