1000 h
Staż w grze
2020-10-06 12:40:46
Szukam osób do pogrania mm/faceit 4fun
Aktualnie mam mg2, najwyższą miałem dmg
Najlepiej jakbyś miał/a mg+ no i te około 1000h.
Osobiscie mam 1640h
Najlepiej jakbyś miał/a mg+ no i te około 1000h.
Osobiscie mam 1640h