1800 h
Staż w grze
18
Lat
2020-10-13 16:22:23

Rekrutacja do nowo powstałej drużyny ( OPTIMUS SQUAD ).

Witam serdecznie.
Chciałbym was zaprosić do nowo powstałej drużyny cs'a OPTIMUS SQUAD. Organizacja została przeze mnie świeżo założona, dlatego potrzebna jest cała drużyna do zebrania.
>Wymagania od gracza w drużynie:
- min 16 lat.
- Spokój w grze, nie jest mile widziana frustracja po pierwszych 5 rundach.
- Rozumienie gry ( znajomość miejsc, granatów na mapach )
- Dostępność na treningach i punktualność. Wiadomo, każdy z nas ma życie prywatne, ale trzeba poświęcić minimum te 4h w tygodniu, na które z pewnością się umówimy, tak aby każdemu pasowało.
- Posiadanie konta Faceit, ESL.
- Oczywiście nie mogę pominąć dobrego sprzętu, chyba nikt nie chce sytuacji, gdy mamy zagrać mapę typu Vertigo, a ktoś z drużyny ma tam 40fps.
- Obowiązkowe posiadanie TeamSpeak.
- Oczekuję też ambicji od graczy, oraz walki do końca. Bez tego nic się nie zdziała...
- W wiadomości prywatnej proszę napisać o swoim doświadczeniu ( jeżeli go nie ma, nie wstydź się ), oraz pozycję na jakiej preferujesz grać. Mile widziana osoba na pozycji IGL.
>Jako, że organizacja dopiero co powstała nie oferuje za dużo;
- Własne logo
- Sparingi z drużyną rezerwową ( Oczywiście musi się uzbierać )
- Teamspeak3
- Treningi
- Turnieje
- W miarę możliwości i rozwoju organizacji Lany
- Wspólne spędzeniu czasu przy faceit'ach, czasami mm'ach
- Oczywiście szanuje ludzi co rzetelnie czytają ogłoszenia, dlatego podczas wiadomości prywatnej na Steam, proszę wspomnieć o "kluczu", po prostu wystarczy to napisać :)
- Mam nadzieję, że zgłoszą się osoby tworzące świetną atmosferę i to chciałbym zapewnić przyszłym graczom organizacji.
- Wymogiem oczywistym jest poziom gry danego gracza, oczywiście, ranga, czy nawet lvl faceit czasami nie odzwierciedla naszych umiejętności, ale oczekuje od przyszłych graczy umiejętności na poziomie przynajmniej Supreme/ Global Elite.
Zapraszam do kontaktu na moim profilu Steam w wiadomości prywatnej: https://steamcommunity.com/id/Ssskyliner34/
Dziękuje każdej osobie, która się zgłosi i spróbuje swoich sił w dostaniu się do organizacji.

Pozdrawiam: skyliner

Podobne ogłoszenia

Przeglądaj podobne ogłoszenia

Poszukujemy Star playera

Poszukujemy Star playera Poszukujemy Star Playera na aktywne pozycje max 17 lat min 2300 elo zaineteresowany? pv
Cała Polska

Stała 4 szuka piątego do faceit

Stała 4 : Rifler - 2000 Rifler -1700 AWP - 1900 IGL - 1300 Szukamy ostatniego uzupełnienia składu Gramy mapy: Inferno , dust , acient , (w ostateczności mirage) Gramy w tygodniu wieczorami (1-2 razy) w weekendy wieczorami i czasami nawet nocami XD Wymagania : Co najmniej 8 poziom faceit Wolny czas wiczorami Co najmniej 20 lat byśmy mieli o czym gadać Wola nauki podstawowych struktur i grania zespołowego
Cała Polska

POTRZEBUJEMY PIĄTEGO!

POTRZEBUJEMY PIĄTEGO! Zgrany mix 4 osób szuka piątego zawodnika na nadchodzący sezon ESEA Wymagania: 6lvl faceit+ 16+ fajnie jakbyś był w stanie z nami w przyszłości jeździć na lany Support Oferujemy: Fajną atmosfere Regularną grę oraz treningi Możliwość przeżycia fajnej przygody! Zapraszam do kontaktu PV! bądź discord: szyxv5
1000 h
16 lat
Cała Polska

SZUKAMY SNIPERA I IGLA DO TEAMU 10 LVL

o nas avg 2400 elo avg wiek 17 aktywnosc mamy zamiar robic trening minimum 3 razy w tygodniu ambicje na poczatek jakies turnieje essea a jak dobrze bedzie sie gralo to przyszlosciowo jakies lany wymagamy 10 lvl ( wyjatki ale bardzo rzadko) wysoka dostepnsoc czasowa minimum 3 razy w tygodniu po 2 godziny brania teamu i gry na powaznie w pelnym zaangazowaniem ( intereseuj nas igl oraz snajper kontakt dc dc ukin1313,7sc5
Cała Polska
Ogłoszenia