2020-11-06 02:19:58

EAGLE GAMING SQUAD - POSZUKUJE GRACZY DO CS:GO (16+)

Witaj,

Chcielibyśmy z przyjemnością poinformować, że poszukujemy graczy do zespołu EAGLE Gaming Team do gry Counter Strike: Global Offensive, ale nie tylko!

Gramy współnie w różne gry od różnych strzelanek do gier symulacyjnych, bo każda gra jest warta uwagi niezaleźnie od kategori.

Na codzień gramy 4Fun z jakimś celem, czyli np: gdy przegramy mecz w CS:GO to nie panikujemy albo nie narzekamy,

że ta osoba nie umie grać, a co dopiero wyzywać.



Aby dołączyć do naszego zespołu musisz spełniać wymagania:

- Przynajmniej 16 lat, lecz jeśli jesteś ogarniętą osobą możemy zrobić Ci wyjątek, wystarczy spróbować.

- Zachować kulturę osobistą oraz poczucie humoru, co liczy się że nie obrażamy innych osób (przeklinanie doz.) oraz aby osoba miała dystans.



My - tu jesteśmy, aby dobrze się bawić, a nie aby spinać się.

Budujemy oraz rozwijamy nasz zespół na coś więcej, lecz to potrzeba ludzi, czyli Was, z którymi wspólnymi siłami będziemy rozwijać zespół również w inne gry,

na przykład w: Grand Theft Auto V (FiveM), Rocket League, Minecraft, AmongUs czy też inne gry..



Dołącz już do nas:

https://discord.gg/nxJsAus



Aby dołączyć napisz do kogoś z administracji lub wejdź na kanał Rekrutacja, gdy jakakolwiek z administracji osoba będzie.

Zapraszamy do zespołu EAGLE Gaming Team!

Podobne ogłoszenia

Przeglądaj podobne ogłoszenia

EL kogutos szuka 2 graczy

? EL Kogutos poszukuje graczy do składu! ? Szukamy osób z minimum Faceit Level 5. Wyższe levele są oczywiście mile widziane. Dla przykładu, ja sam mam Level 5 alwe jeden miał 8 teraz 7 Aktualnie potrzebujemy 2 graczy Role są jeszcze do ustalenia i możemy je dopasować pod skład. Na początek gramy głównie Faceity by sie ogarc, ale jeśli zgłoszą się osoby z wyższymi rangami i wszystko dobrze się zgra, możliwe będą dalsze plany i rozwój projektu. ? Wszystkie mecze będą streamowane na: • Twitch: elgryfos • Kick: elgryfos Jeżeli ktoś również streamuje lub chciałby tworzyć content razem z nami, będzie to dodatkowy atut. ? Zainteresowanych zapraszam do kontaktu na Discordzie: https://discord.gg/ycY8JjMC Mój nick na serwerze: Elgryfos Dołącz i zbudujmy razem solidny skład! ?
500 h
18 lat
Cała Polska

Npk II poszukuje rifflera

Jesteśmy drużyną już od dłuższego czasu lecz cały czas jest problem z ostatnimi osobami w drużynie. Mamy na ten moment 4 osoby które chcą zrobić coś więcej niż granie faceitów bądź mniejszych turniejów. =============================================== Nasze wymagania ( MINIMALNE ) : * Minimum 18 lat * 9/10 fc ( wiadomo lv nie gra ale chociaż niech będzie ten pewien wyznacznik ) * Dobry internet oraz sprzęt ( Czasami wiadomo, że to nie zależy od nas ) * Minimum te 3000 godzin w CS * Nie tolerujemy spóźnień na ustalone godziny treningów ( jeżeli coś ma wypaść to nie 30 minut przed treningiem lecz lepiej kilka godzin przed bądź najlepiej dzień wcześniej ) * JEŻELI SYTUACJA BĘDZIE SIĘ CZĘSTO POWTARZAĆ TO SIĘ POŻEGNAMY. OSZCZĘDZMY SOBIE NASZ CZAS * * Sprawny mikrofon * Duże chęci do zajścia dalej niż granie Faceitów * Pozytywne nastawienie do gry * Brak toksyczności * Znajomość smoke'ów na mapie ( Nie traćmy czasu na uczenie się ich na serwerze. TAKIE RZECZY WE WŁASNYM ZAKRESIE, CHYBA, ŻE JAKIEŚ NOWE TO OCZYWIŚCIE UCZYMY SIĘ ICH NA SERWERZE WSPÓLNIE ) * Komunikatywność ( poproszenie o flesh kolegi z drużyny itd. ) * Chęć do treningów i uczenia się taktyk =============================================== Co możemy zaoferować : * Miłe wspólne spędzanie czasu * Pozytywną atmosferę ( Bez kołka w ** ) * Teamspeak 3 ( Głównie tutaj siedzimy ) * Kanał Discord ( Do oglądania Demek z gier itd ) * Grupę na messenger * Serwer CS2 * Treningi/Taktyki na serwerze * Braniu udział w Turniejach Discordowych/ Pracc oraz arrMY =============================================== Na ten moment nasze AVG to 2250 Pamiętajmy, że lv nie gra bo wystarczy się dobrze zgrać by pokonać mocniejszych. Kontakt Discord : czlowieq. (Z tą kropką)
Cała Polska

Szukamy trenera

HUSARIA Esports ogłasza rekrutację na stanowisko Trenera do amatorskiej drużyny CS2 z planami na profesjonalizację jeszcze w tym roku. Budujemy zespół od zera. Szukamy trenera, który pomoże stworzyć silną, zdyscyplinowaną drużynę złożoną z graczy 3k ELO+. Od kandydata oczekujemy: -Doświadczenia trenerskiego -Umiejętności analizy demo -budowania taktyki i prowadzenia zespołu -Profesjonalnego podejścia -regularnej dyspozycyjności i chęci rozwoju -Pasji do pracy Zainteresowanych zapraszam na PV
Cała Polska

CLANAREA.com – Beta start 1 lipca

Już 1 lipca 2026 roku wystartuje beta platformy CLANAREA.com – miejsca stworzonego z myślą o graczach, klanach i społecznościach CS2. Naszym celem jest ułatwienie budowania społeczności, nawiązywania nowych znajomości oraz rozwijania klanów. W wersji beta dostępne będą między innymi: ✅ Publiczne serwery CS2 dla społeczności ✅ Profile graczy z możliwością personalizacji ✅ Tworzenie i rozwijanie własnych klanów ✅ Publikowanie ogłoszeń społecznościowych ✅ System rekrutacji do klanów i wyszukiwania graczy ✅ Możliwość umawiania sparingów pomiędzy klanami oraz rozgrywania ich na serwerach CLANAREA ✅ Wbudowany system treningu AIM dostępny bezpośrednio na platformie, umożliwiający doskonalenie celności i regularne ćwiczenia ✅ Wyróżnianie profili, klanów i ogłoszeń za pomocą CLANAREA Points (CAPs) ✅ Konkursy z nagrodami dla najbardziej aktywnych użytkowników ✅ Regularnie wdrażane nowe funkcje i usprawnienia Beta to dopiero początek. Mamy ambitne plany dotyczące dalszego rozwoju platformy, wdrażania nowych narzędzi dla graczy, organizowania wydarzeń, nowych rozgrywek oraz konkursów dla społeczności. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do dołączenia na naszego Discorda, gdzie będziemy na bieżąco publikować informacje o nowych funkcjach, konkursach, aktualizacjach oraz kolejnych etapach rozwoju projektu. Dołącz do społeczności CLANAREA już dziś i współtwórz z nami miejsce stworzone przez graczy – dla graczy! discord.gg/c3SVpTeG3D
Cała Polska
Ogłoszenia