1800 h
Staż w grze
18
Lat
2020-11-08 19:14:58

Rekrutacja do drużyny OPTIMUS SQUAD

Witam serdecznie.
Chciałbym was zaprosić do nowo powstałej drużyny cs'a OPTIMUS SQUAD. Organizacja została przeze mnie świeżo założona, dlatego potrzebna jest cała drużyna do zebrania.
>Wymagania od gracza w drużynie:
- min 16 lat.
- Spokój w grze, nie jest mile widziana frustracja po pierwszych 5 rundach.
- Rozumienie gry ( znajomość miejsc, granatów na mapach )
- Dostępność na treningach i punktualność. Wiadomo, każdy z nas ma życie prywatne, ale trzeba poświęcić minimum te 4h w tygodniu, na które z pewnością się umówimy, tak aby każdemu pasowało.
- Posiadanie konta Faceit, ESL.
- Oczywiście nie mogę pominąć dobrego sprzętu, chyba nikt nie chce sytuacji, gdy mamy zagrać mapę typu Vertigo, a ktoś z drużyny ma tam 40fps.
- Obowiązkowe posiadanie TeamSpeak.
- Oczekuję też ambicji od graczy, oraz walki do końca. Bez tego nic się nie zdziała...
- W wiadomości prywatnej proszę napisać o swoim doświadczeniu ( jeżeli go nie ma, nie wstydź się ), oraz pozycję na jakiej preferujesz grać. Mile widziana osoba na pozycji IGL.
>Jako, że organizacja dopiero co powstała nie oferuje za dużo;
- Własne logo
- Sparingi z drużyną rezerwową ( Oczywiście musi się uzbierać )
- Teamspeak3
- Treningi
- Turnieje
- W miarę możliwości i rozwoju organizacji Lany
- Wspólne spędzeniu czasu przy faceit'ach, czasami mm'ach
- Oczywiście szanuje ludzi co rzetelnie czytają ogłoszenia, dlatego podczas wiadomości prywatnej na Steam, proszę wspomnieć o "kluczu", po prostu wystarczy to napisać. Jeżeli tego zabraknie, osoba rekrutująca na wstępie zostaje odrzucona z dalszego rozpatrywania.
- Mam nadzieję, że zgłoszą się osoby tworzące świetną atmosferę i to chciałbym zapewnić przyszłym graczom organizacji.
- Wymogiem oczywistym jest poziom gry danego gracza, oczywiście, ranga, czy nawet lvl faceit czasami nie odzwierciedla naszych umiejętności, ale oczekuje od przyszłych graczy umiejętności na poziomie przynajmniej Supreme/ Global Elite.
Zapraszam do kontaktu na moim profilu Steam w wiadomości prywatnej: https://steamcommunity.com/id/Ssskyliner34/
Dziękuje każdej osobie, która się zgłosi i spróbuje swoich sił w dostaniu się do organizacji.

Pozdrawiam: skyliner

Podobne ogłoszenia

Przeglądaj podobne ogłoszenia

Awaken Academy poszukuje Trenera!

Awaken Academy poszukuje Trenera! Szukamy osoby która: Posiada doświadczenie jako trener Umie zarządzać przerwami i poukładać grę jeśli nie wychodzi podczas meczu Pomaga w robieniu taktyk i analiz, stara się wyłapać błędy Oferujemy Drużynę AVG 2300elo Serwer Ts3 oraz cs Duże Ambicje Determinację Młodą ogarniętą ekipe (srednia 16 lat) Więcej i szczegółowe info pv dc: szymek142
Cała Polska

+2 star player + riffler ESEA KWALI etc. avg 3k elo

Siema, szukamy dwóch osób do teamu CS2: * star playera * rifflera Team ma avg około 3k elo. Szukamy ludzi, którzy chcą faktycznie pograć coś więcej, a nie tylko klikać faceity dla zabawy. Planujemy grać wszystko, co się da: ESEA, kwalifikacje, turnieje, ligi itd. Do tego normalnie treningi, pracki, ogarnianie map, a nie same officiale bez żadnego przygotowania. Wymagania: * sensowne podejście do gry * aktywność i chęć trenowania * brak ego i tiltowania po dwóch rundach * doświadczenie na swoim rolach mile widziane * okolice 3k elo albo poziom, który realnie pasuje do takiego teamu Jak ktoś jest zainteresowany, to piszcie priv, pogadamy i zobaczymy, czy to siądzie. dc: metylopropen steam: https://steamcommunity.com/id/yooycs2/
Cała Polska

EL kogutos szuka 2 graczy

? EL Kogutos poszukuje graczy do składu! ? Szukamy osób z minimum Faceit Level 5. Wyższe levele są oczywiście mile widziane. Dla przykładu, ja sam mam Level 5 alwe jeden miał 8 teraz 7 Aktualnie potrzebujemy 2 graczy Role są jeszcze do ustalenia i możemy je dopasować pod skład. Na początek gramy głównie Faceity by sie ogarc, ale jeśli zgłoszą się osoby z wyższymi rangami i wszystko dobrze się zgra, możliwe będą dalsze plany i rozwój projektu. ? Wszystkie mecze będą streamowane na: • Twitch: elgryfos • Kick: elgryfos Jeżeli ktoś również streamuje lub chciałby tworzyć content razem z nami, będzie to dodatkowy atut. ? Zainteresowanych zapraszam do kontaktu na Discordzie: https://discord.gg/ycY8JjMC Mój nick na serwerze: Elgryfos Dołącz i zbudujmy razem solidny skład! ?
500 h
18 lat
Cała Polska

Npk II poszukuje rifflera

Jesteśmy drużyną już od dłuższego czasu lecz cały czas jest problem z ostatnimi osobami w drużynie. Mamy na ten moment 4 osoby które chcą zrobić coś więcej niż granie faceitów bądź mniejszych turniejów. =============================================== Nasze wymagania ( MINIMALNE ) : * Minimum 18 lat * 9/10 fc ( wiadomo lv nie gra ale chociaż niech będzie ten pewien wyznacznik ) * Dobry internet oraz sprzęt ( Czasami wiadomo, że to nie zależy od nas ) * Minimum te 3000 godzin w CS * Nie tolerujemy spóźnień na ustalone godziny treningów ( jeżeli coś ma wypaść to nie 30 minut przed treningiem lecz lepiej kilka godzin przed bądź najlepiej dzień wcześniej ) * JEŻELI SYTUACJA BĘDZIE SIĘ CZĘSTO POWTARZAĆ TO SIĘ POŻEGNAMY. OSZCZĘDZMY SOBIE NASZ CZAS * * Sprawny mikrofon * Duże chęci do zajścia dalej niż granie Faceitów * Pozytywne nastawienie do gry * Brak toksyczności * Znajomość smoke'ów na mapie ( Nie traćmy czasu na uczenie się ich na serwerze. TAKIE RZECZY WE WŁASNYM ZAKRESIE, CHYBA, ŻE JAKIEŚ NOWE TO OCZYWIŚCIE UCZYMY SIĘ ICH NA SERWERZE WSPÓLNIE ) * Komunikatywność ( poproszenie o flesh kolegi z drużyny itd. ) * Chęć do treningów i uczenia się taktyk =============================================== Co możemy zaoferować : * Miłe wspólne spędzanie czasu * Pozytywną atmosferę ( Bez kołka w ** ) * Teamspeak 3 ( Głównie tutaj siedzimy ) * Kanał Discord ( Do oglądania Demek z gier itd ) * Grupę na messenger * Serwer CS2 * Treningi/Taktyki na serwerze * Braniu udział w Turniejach Discordowych/ Pracc oraz arrMY =============================================== Na ten moment nasze AVG to 2250 Pamiętajmy, że lv nie gra bo wystarczy się dobrze zgrać by pokonać mocniejszych. Kontakt Discord : czlowieq. (Z tą kropką)
Cała Polska
Ogłoszenia