✕
Turnieje
Ogłoszenia
Forum
Sparing
Ranking
Sklep
Zaloguj się
☰
Abcq
700 h
Staż w grze
15
Lat
2020-11-15 22:32:42
Poszukiwanie teamu
Siema,mam S5 na turku,w CS 700 h,szukam teamu
Napisz wiadomość
Podobne ogłoszenia
Przeglądaj podobne ogłoszenia
EXT4ZY
26.06.26
Szukam ludzi do wbijania dropa
szukam ludzi do grania premierków, wbijania dropa co tydzień i luźnego grania bez napinki na tryhard. Kontakt na gampre
2400 h
22 lat
Cała Polska
XTremo
26.06.26
LFT Sniper, 2nd caller / Lurk
Obecnie 1900 elo, peak 2500, głównie na roli snajpera, ale na rifflu też grałem, jako IGL, teamowo Esea, turnieje, Arrmy wiecej info lub do pogadania dc: xitremo
Cała Polska
Najlepiej91
26.06.26
Poszukuję do faceitow
Witam. Poszukuję kogoś do grania duo premek bądź ludzi do 5stack. Aktualnie niestety 10lvl 2kelo spadek po resecie z 2360. Poszukuję kogos do odbicia. Chetnych zapraszam na DC przemas9
Cała Polska
Janowskyyy
26.06.26
lft 3200 peak entry/riff
siema szukam druzyny esea IM/MAIN 18 lat entry 3200elo peak exp 2x im 2x entry wiecej steam https://steamcommunity.com/id/Jnwskyyy/
7000 h
18 lat
Cała Polska
Zobacz więcej podobnych ogłoszeń
Ogłoszenia
Gracze
Drużyny
Inne gry