1000 h
Staż w grze
13
Lat
2020-11-24 08:35:15

SZUKAM ZAWODNIKÓW DO DRUŻYNY

Szukamy graczy chętnych do gry w skrzydłach naszej organizacji.
Zawodnik powinien być kompetentny i wyrozumiały, ogarniać podstawy gry, oraz cieszyć się grą - nie może się poddawać po jednej porażce. Oczywiście osoba chcąca dołączyć do naszej drużyny musi być aktywna w godzinach wieczornych od 19 do 21 i odpisywać na wiadomości od zarządu.

Przedstawie teraz swoje wymagania.
Wymagania:
Ranga MG1
Min. 1000h
Brak jakiejkolwiek toksyczności
Ogarnięty mikrofon
Ogarnięte zachowanie tzn. nie płakanie z powodu porażki.
Mutacja, oraz wiek skończone 13 lat.

Nie spełniasz wymagań to nie pisz.
Nie przeczytałeś całego to nie pisz.
Podania wysyłać tylko na nasz serwer discord na kanale podania https://discord.gg/x968gdxsqV
Miłego dnia

Podobne ogłoszenia

Przeglądaj podobne ogłoszenia

[LFT] AWPer / Sniper | 3k+ FACEIT ELO | LAN Experience | ESEA

Entry 11-3 Szukam drużyny z ambitnym podejściem do gry, regularnymi treningami oraz udziałem w ligach i turniejach. O mnie: AWPer / Sniper 3000+ FACEIT ELO Doświadczenie LAN Arrmy Rising – 3-4 miejsce ESEA Entry – bilans 11-3 w poprzednim sezonie Duża dostępność Dobre zrozumienie gry drużynowej Nastawienie na rozwój i długoterminową współpracę Szukam zespołu zorganizowanego, aktywnego i nastawionego na grę ligową, kwalifikacje oraz turnieje LAN. Kontakt: Discord: Szakei FACEIT: https://www.faceit.com/en/players/Szakei Steam: https://steamcommunity.com/id/Szakei/
Cała Polska

Szukam ludzi do premierkow

My 30+. Szukamy ludzi do luźnego grania premierkow po godzinie 20. Gramy bez spiny ale wiadomo po zwycięstwo ?. Często brakuje nam 1-2 osób do piątki i właśnie musimy wtedy liczyć na randoma, który często gęsto nawet nie da infa. Chcesz pograć, napisz na PW.
3500 h
34 lat
śląskie

lft 2900 anchor

doswiadczenie w esea int playoff, lany czy bootcampy również 20 lat, 2900 elo, riffl/kotwica https://steamcommunity.com/id/7tigo (napisz komentarz)
Cała Polska

Szukam ludzi do stworzenia teamu

Siemanko. Mam 18 lat, 1500h w CS-ie, stabilny 7 lvl Faceit i dwa sezony z rzędu wbite 20k w Premier. Szukam ludzi do stałego grania, a docelowo do stworzenia teamu na ligi/turnieje. Solo queue już mnie męczy, chcę zacząć grać ustrukturyzowanego CS-a: info, taktyki, granaty, a nie biegany MM. Jeśli masz podobny level, zależy Ci na progresie i nie tiltujesz po 3 rundach – pisz śmiało, pograjmy parę gier testowych (mam dopiero 180 meczy face IT)
1500 h
18 lat
Cała Polska
Ogłoszenia