1900 h
Staż w grze
18
Lat
2020-11-30 10:20:08

Rekrutacja do drużyny OPTIMUS SQUAD (Poszukiwany IGL)

Witam serdecznie.
Chciałbym was zaprosić do nowo powstałej drużyny cs'a OPTIMUS SQUAD. Organizacja została przeze mnie świeżo założona, dlatego potrzebna jest cała drużyna do zebrania.
>Wymagania od gracza w drużynie:
- min 16 lat.
- Spokój w grze, nie jest mile widziana frustracja po pierwszych 5 rundach.
- Rozumienie gry ( znajomość miejsc, granatów na mapach )
- Dostępność na treningach i punktualność. Wiadomo, każdy z nas ma życie prywatne, ale trzeba poświęcić minimum te 4h w tygodniu, na które z pewnością się umówimy, tak aby każdemu pasowało.
- Posiadanie konta Faceit, ESL.
- Oczywiście nie mogę pominąć dobrego sprzętu, chyba nikt nie chce sytuacji, gdy mamy zagrać mapę typu Vertigo, a ktoś z drużyny ma tam 40fps.
- Obowiązkowe posiadanie TeamSpeak.
- Oczekuję też ambicji od graczy, oraz walki do końca. Bez tego nic się nie zdziała...
- W wiadomości prywatnej proszę napisać o swoim doświadczeniu ( jeżeli go nie ma, nie wstydź się ), oraz pozycję na jakiej preferujesz grać. Mile widziana osoba na pozycji IGL.
>Jako, że organizacja dopiero co powstała nie oferuje za dużo;
- Własne logo
- Sparingi z drużyną rezerwową ( Oczywiście musi się uzbierać )
- Teamspeak3
- Treningi
- Turnieje
- W miarę możliwości i rozwoju organizacji Lany
- Wspólne spędzeniu czasu przy faceit'ach, czasami mm'ach
- Oczywiście szanuje ludzi co rzetelnie czytają ogłoszenia, dlatego podczas wiadomości prywatnej na Steam, proszę wspomnieć o "kluczu", po prostu wystarczy to napisać. Jeżeli tego zabraknie, osoba rekrutująca na wstępie zostaje odrzucona z dalszego rozpatrywania.
- Mam nadzieję, że zgłoszą się osoby tworzące świetną atmosferę i to chciałbym zapewnić przyszłym graczom organizacji.
- Wymogiem oczywistym jest poziom gry danego gracza, oczywiście, ranga, czy nawet lvl faceit czasami nie odzwierciedla naszych umiejętności, ale oczekuje od przyszłych graczy umiejętności na poziomie przynajmniej Supreme/ Global Elite.
Zapraszam do kontaktu na moim profilu Steam w wiadomości prywatnej: https://steamcommunity.com/id/Ssskyliner34/
Dziękuje każdej osobie, która się zgłosi i spróbuje swoich sił w dostaniu się do organizacji.

Pozdrawiam: skyliner

Podobne ogłoszenia

Przeglądaj podobne ogłoszenia

luźne granie 25lat+

Siemka szukam jakiejś ekipki do grania wymagania : +/- 25 LAT TS3 (mam swój) bez toxic ( chyba że uzasadniony , wiadomo że nie na poziomie Szeliego) Szukam ludzi do grania 2/3 razy w tygodniu bez spinki jakieś FC ,PREMIER itd. jakby były chęci na jakąś ligę(to do dogadania) to by się coś ogarnęło . Post bardziej dla ludzi co mają czas wieczorami tak 18:00 godzinka do 22:00. Nie przeszkadza że pracujesz wiadomo każdy ma obowiązki żona/ dziecko lub też nie, więc jeżeli byś miał chęci to zapraszam. Zaproś: https://steamcommunity.com/profiles/76561199103760203/
1500 h
25 lat
Cała Polska

DOŁĄCZ NA SERWER POLSKIEGO PODZIEMIA CS2 I ZNAJDŹ WYMARZONĄ DRUŻYNE!

polskie Community CS2 czeka na Ciebie! Co znajdziesz na naszym serwerze? Bazę komentatorów Turnieje i ligi społecznościowe Ranking drużyn z nagrodami Wsparcie medialne dla Twojej drużyny lub projektu Możliwość znalezienia wymarzonej drużyny lub zawodników do składu Nie zwlekaj! Dołącz do społeczności skupiającej graczy, drużyny i pasjonatów polskiej sceny CS2. Wbijaj już teraz i stań się częścią polskiego podziemia CS2! https://discord.gg/7WWheNppk
1511 h
Cała Polska

POSZUKIWANY RIFLER DO TEAMU 7-9 LVL FACEIT

Drużyna HArnasiESport poszukuje AKTYWNEGO RIFLERA chętnego do rozwoju i gry w ESEA. Obecnie mamy skład zbudowany pod IGL, bierzemy udział w rozgrywkach ligowych i przydałoby nam się aktywne wzmocnienie na tej pozycji. Zależy nam przede wszystkich na osobach, które chcą aktywnie i regularnie grać oraz się rozwijać, a nie tylko wbić od czasu do czasu pograć z jakąś ekipa ;] O NAS: - Faceit Level 6-9. - ESEA - Dywizja 1-8 - Zbudowany skład pod IGL - No toxic -> +18 - Bierzemy udział w turniejach i ligach np. ESEA, gramy PCW - Treningi taktyczne i indywidualne OCZEKUJEMY: - Level 7-9 faceit - Komunikacja - Wiek +18 - Dyspozycyjność min. 3-4 wieczory w tygodniu - Ogarnięta psycha -> podziękujemy osobom, którym nudzi się CS2 po kilku dniach Zainteresowanych zapraszam na kontakt DSC lub STEAM (Kod znajomego 484199593) : https://steamcommunity.com/profiles/76561198444465321/
Cała Polska

LFP +1 Visionary Esea intermediate / Arrmy Rising

Siemka, szukamy 1 do uzupelnienia naszego skladu na nastepny sezon Esea Intermediate oraz Arrmy Rising. O nas: Gramy ze soba od 6 miesiecy, w tym sezonie zrobilismy 8-6 w esea oraz Arrmy Rising 6-2 wraz z awansem na Lan w Gdansku. Elo faceit 2500-3000. Szukamy: Gracza na podobnym poziomie Elo, najlepiej Anchor. Bierzemy tez pod uwage IGL oraz snajper. Gramy w porach wieczornych 19-23. Kontakt steam: https://steamcommunity.com/id/Igussekkk/
Cała Polska
Ogłoszenia