1500 h
Staż w grze
2020-11-30 18:33:37

Forceful Strike 8-10 lvl faceit

Siemka! Mam na imię Krystian i pochodzę z woj. Łódzkiego . Na sam początek chce powiedzieć , że szukam osób młodych , oraz utalentowanych , a także takich , które nie są toxic . Drużyna , która powstała jest to drużyna , która ma za sobą kilka tysięcy godzin w csie oraz braliśmy udział w różnych turniejach. W naszej drużynie gra :
Malina , bodzio , varpi , negsor , kowalenkov
ale poszukujemy osób do drugiego teamu Forceful Strike.
Każda osobą należąca do drugiego składu będzie wstanie wstąpić do pierwszego , jeśli pokaże że naprawdę na to zasługuje. Chodzi mi tutaj o znajomość mapy , komunikacje , smoki , zgranie teamowe oraz umiejętności znacznie wyższe od swoich teammateów. Jeśli uzbieramy całą 5 do drugiego składu zagramy mecz dzięki , któremu zobaczymy kto powinien grać w pierwszym składzie . Każdemu zdarza się zły dzień w grze , dlatego na pewno będzie więcej tych meczy niż 1 . Podczas meczu będzie oceniane to co już wcześniej wspomniałem smoke , komunikacja itp .


wymagamy :

- Osób z min 1500h w csie
- min 8 lvl faceit z dobrym avg na faceit
- min 15 lat
- osób ze znajomością smoke na przeróżnych mapach
- no toxic
- wolny czas na granie i trenowanie w godzinach wieczornych . Najlepiej 18:00
- sprawny mikrofon
- posiadanie tsa
Oferujemy:
-Przyjazną atmosfere
-Serwer TeamSpeak3
-logo drużyny
-Udział w turniejach opłacony przez organizacje
-Treningi
-Profesjonalne podejście do gry

Fanpage drużyny:
https://www.facebook.com/ForcefulStrike/


Kontakt do mnie
faceit: https://www.faceit.com/pl/players/bodzio111
steam: https://steamcommunity.com/id/824388233/

Podobne ogłoszenia

Przeglądaj podobne ogłoszenia

+2 sniper + riffler ESEA KWALI etc. avg 3k elo

Siema, szukamy dwóch osób do teamu CS2: * snipera * rifflera Team ma avg około 3k elo. Szukamy ludzi, którzy chcą faktycznie pograć coś więcej, a nie tylko klikać faceity dla zabawy. Planujemy grać wszystko, co się da: ESEA, kwalifikacje, turnieje, ligi itd. Do tego normalnie treningi, pracki, ogarnianie map, a nie same officiale bez żadnego przygotowania. Wymagania: * sensowne podejście do gry * aktywność i chęć trenowania * brak ego i tiltowania po dwóch rundach * doświadczenie na swoim rolach mile widziane * okolice 3k elo albo poziom, który realnie pasuje do takiego teamu Jak ktoś jest zainteresowany, to piszcie priv, pogadamy i zobaczymy, czy to siądzie. dc: metylopropen steam: https://steamcommunity.com/id/yooycs2/
6000 h
18 lat
Cała Polska

luźne granie 25lat+

Siemka szukam jakiejś ekipki do grania wymagania : +/- 25 LAT TS3 (mam swój) bez toxic ( chyba że uzasadniony , wiadomo że nie na poziomie Szeliego) Szukam ludzi do grania 2/3 razy w tygodniu bez spinki jakieś FC ,PREMIER itd. jakby były chęci na jakąś ligę(to do dogadania) to by się coś ogarnęło . Post bardziej dla ludzi co mają czas wieczorami tak 18:00 godzinka do 22:00. Nie przeszkadza że pracujesz wiadomo każdy ma obowiązki żona/ dziecko lub też nie, więc jeżeli byś miał chęci to zapraszam. Zaproś: https://steamcommunity.com/profiles/76561199103760203/
1500 h
25 lat
Cała Polska

DOŁĄCZ NA SERWER POLSKIEGO PODZIEMIA CS2 I ZNAJDŹ WYMARZONĄ DRUŻYNE!

polskie Community CS2 czeka na Ciebie! Co znajdziesz na naszym serwerze? Bazę komentatorów Turnieje i ligi społecznościowe Ranking drużyn z nagrodami Wsparcie medialne dla Twojej drużyny lub projektu Możliwość znalezienia wymarzonej drużyny lub zawodników do składu Nie zwlekaj! Dołącz do społeczności skupiającej graczy, drużyny i pasjonatów polskiej sceny CS2. Wbijaj już teraz i stań się częścią polskiego podziemia CS2! https://discord.gg/7WWheNppk
1511 h
Cała Polska

POSZUKIWANY RIFLER DO TEAMU 7-9 LVL FACEIT

Drużyna HArnasiESport poszukuje AKTYWNEGO RIFLERA chętnego do rozwoju i gry w ESEA. Obecnie mamy skład zbudowany pod IGL, bierzemy udział w rozgrywkach ligowych i przydałoby nam się aktywne wzmocnienie na tej pozycji. Zależy nam przede wszystkich na osobach, które chcą aktywnie i regularnie grać oraz się rozwijać, a nie tylko wbić od czasu do czasu pograć z jakąś ekipa ;] O NAS: - Faceit Level 6-9. - ESEA - Dywizja 1-8 - Zbudowany skład pod IGL - No toxic -> +18 - Bierzemy udział w turniejach i ligach np. ESEA, gramy PCW - Treningi taktyczne i indywidualne OCZEKUJEMY: - Level 7-9 faceit - Komunikacja - Wiek +18 - Dyspozycyjność min. 3-4 wieczory w tygodniu - Ogarnięta psycha -> podziękujemy osobom, którym nudzi się CS2 po kilku dniach Zainteresowanych zapraszam na kontakt DSC lub STEAM (Kod znajomego 484199593) : https://steamcommunity.com/profiles/76561198444465321/
Cała Polska
Ogłoszenia