D4FI
Warszawa, mazowieckie
1000 h
Staż w grze
16
Lat
2018-02-18 16:21:10

POSZUKUJEMY OSÓB DO TEAMU

Witam jestem założycielem teamu Wilki EsportGaming ;)
Jesteśmy amatorską drużyną która chce osiągnąć coś więcej niż tylko zwykłe granie :D na chwilę obecną cel jaki mamy z drużyna jest wbicie globala i zgranie się :)
Jesteś zmęczony graniem solo trafianiem na mm na ciągłych retard-ów czy toxic-ów, u nas masz szanse rozwinąć skrzydła i poczuć prawdziwe emocje związane z CSGO a nie ciągłą złość.

Wymagania
- 1000h + (oczywiście jeżeli ktoś ma mniej a dobrze gra niech pisze )
- czas na grę 20-23(w tygodniu w weekendy wcześniej)
- chęć do gry
- min. gold nova II >
- dobry mikrofon
- poziom gry średni+++ (zaawansowany mile widziany)
- no toxic (czasami zdarzy się złość :D)
- komunikatywność
- wszechstronność
- dostępność
- kultura osobista
- wiek 16+

Oferujemy
- Server/kanał TS
- miłą atmosferę (czasem zła ale rzadko XD) :PPPP
- zwiększenie swoich umiejętności
- w przyszłości turnieje online i lan (Na razie zgranie)
- granie 4fun (po zgraniu i zebraniu 5 planowanie coś więcej niż tylko mm)

Kontakt:
http://steamcommunity.com/id/SteachPL/

Więcej informacji na PW (Proszę pisać tylko zainteresowanych)

Wilki EsportGaming (W przyszłości pod inną nazwą) Drużyna gotowa osiągnąć coś więcej niż tylko rangi itp. :) Nie czekaj i zgłaszaj się do nas chęci są osiągnąć coś więcej... :D

Podobne ogłoszenia

Przeglądaj podobne ogłoszenia

LFP

NeksusEsports akademia szuka osob lub chetnych mixow do druzyny! szukamy osob na kazda pozycje ! oczekujemy: 7lvl+ 1500h+ 13-17 wiek czasu wieczorami 3/4 razy w tygodniu lub wiecej jesli sie uda ambicje determinacja info i pytania pv hadess0983
Cała Polska

+1 do składu (esea, turnieje, arrmy itp.)

Szukamy 1 do składu, rola do dogadania, jednak przydałby się entry. Sprawdzimy każdego kto ma chęć i coś potrafi zagrać. Osoby bez doświadczenia teamowego też mile widziane. Planujemy grać esea, arrmy i inne turnieje, trening 3-4x w tygodniu Nasze elo: 2.4k, 2.5k, 2.6k i 3k elo Kontakt: https://steamcommunity.com/profiles/76561198165487292
Cała Polska

POTRZEBUJEMY PIĄTEGO!

POTRZEBUJEMY PIĄTEGO! Zgrany mix 4 osób szuka piątego zawodnika na nadchodzący sezon ESEA Wymagania: 6lvl faceit+ 16+ fajnie jakbyś był w stanie z nami w przyszłości jeździć na lany Support Oferujemy: Fajną atmosfere Regularną grę oraz treningi Możliwość przeżycia fajnej przygody! Zapraszam do kontaktu PV! lub dc szyxv5
1000 h
16 lat
Cała Polska

+2 LFP ESEA OPEN / PRACC / FACEIT / 2200ELO+

Szukamy dwóch graczy do drużyny pod przygotowania na nowy sezon esea. Po aktualnym sezonie esea, który zakończyliśmy na playoffach z drużyną pożegnały się 2 osoby ze względu na brak czasu na grę. Dlatego nasze wymagania na ten moment: +18 lat +2200 elo FACEIT Doświadczenie drużynowe Chęć rozwoju Brak problemów z przyjmowaniem krytyki Dostępność czasowa min. 2-3h 3-4 razy w tygodniu w godzinach między 18, a 22 Profesjonalne podejście do drużyny i celów które sobie założymy Możliwość zakupu dostępu do ESEA na nowy sezon Kontakt: dc: antek_cs
Cała Polska
Ogłoszenia