2500 h
Staż w grze
170
Lat
2018-02-23 10:47:11

[+3][+17][+2500H][AMBICJE]

Witam graczy!!
Szukam zawodników do gry na wysokim poziomie.

O mnie:
[b][u][snyix] - 18 lat, 4000H, [SNIPER/RIFFLER] [Dostępność w tygodniu 14-20/21] [/u][/b]
[b][u][nesky] - 18 lat, 3500H, [RIFFLER] [Dostępność w tygodniu 14-20/21] [/u][/b]

[b]SZUKAMY - IGL'A I SNIPERA/RIFFLERA[/b]

Ogólnie rzecz biorąc chcę stworzyć/dolączyć do ambitnej drużyny, żeby nie był to team na tydzień czy dwa. Drużyna, która zawsze będzie trzymać się razem i nie rozpadnie się mimo wszystko.
Najważniejszym aspektem jest dla mnie to jakimi ludźmi jesteście, nie chcę grać z osobami, które nie wiedza co to jest prawdziwa drużyna.
Chodzi mi tu głównie o to żeby zebrać piątkę ludzi z ambicjami i poważnym podejściem. Ludzi którzy są świadomi jak ciężka praca i treningi nas czekają.

Przytoczę jedną z lepszych myśli jakie kiedykolwiek było dane mi usłyszeć w mojej malutkiej "karierze" csowej.-
[i][u]"For me, you can have 0-20 and do one or two rounds that can win us two rounds in a row, that means everything, so if you only look at stats, maybe he has had a bad start, but that's not how we look at stuff." ~~
Olof "olofmeister" Kajbjer[/u] [/i]
[b]Piękna wypowiedź, którą możecie przeczytać w ostatnim wywiadzie na hltv z olofem, świetny gracz i złote słowa o których powinna pamiętać każda_DRUŻYNA_- to słowo zdecydowanie trzeba podkreślić. [/b]


Każdemu może zdarzyć się gorszy mecz czy okres w grze, ale chcę dołączyć do piątki która będzie to rozumieć.

Wymagania
[u]* +2500 H CS:GO !!!(NA JEDNYM KONCIE)!!!+
* +17 lat (2000 rocznik)
* Czas [b]14/16 do 20/21[/b] w tygodniu. Weekendy raczej od rana!! (do ustalenia)
[/u]
[b][u][i]CZEKAM TYLKO NA POWAŻNE OFERTY[/i][/u][/b]
[b]
WIĘCEJ INFO NA STEAM[/b] : https://steamcommunity.com/id/snyixfz

Jeżeli nie spełniasz wymagań PROSZĘ nie pisz!![/b]

Podobne ogłoszenia

Przeglądaj podobne ogłoszenia

POSZUKIWANY RIFLER DO TEAMU 7-9 LVL FACEIT

Drużyna HArnasiESport poszukuje AKTYWNEGO RIFLERA chętnego do rozwoju i gry w ESEA. Obecnie mamy skład zbudowany pod IGL, bierzemy udział w rozgrywkach ligowych i przydałoby nam się aktywne wzmocnienie na tej pozycji. Zależy nam przede wszystkich na osobach, które chcą aktywnie i regularnie grać oraz się rozwijać, a nie tylko wbić od czasu do czasu pograć z jakąś ekipa ;] O NAS: - Faceit Level 6-9. - ESEA - Dywizja 1-8 - Zbudowany skład pod IGL - No toxic -> +18 - Bierzemy udział w turniejach i ligach np. ESEA, gramy PCW - Treningi taktyczne i indywidualne OCZEKUJEMY: - Level 7-9 faceit - Komunikacja - Wiek +18 - Dyspozycyjność min. 3-4 wieczory w tygodniu - Ogarnięta psycha -> podziękujemy osobom, którym nudzi się CS2 po kilku dniach Zainteresowanych zapraszam na kontakt DSC lub STEAM (Kod znajomego 484199593) : https://steamcommunity.com/profiles/76561198444465321/
Cała Polska

1 osoba

Poszukuje do złożenia teamu 1 osob Wymagane 17+ wiek Od 6/7 lvl faceit Powyzej 1k godzin w Cs Wiedza na temat granatów Cenne info podczas meczu Komunikację https://steamcommunity.com/id/SebeK15/ Dc semix1504
Cała Polska

LFP

NeksusEsports akademia szuka osob lub chetnych mixow do druzyny! szukamy osob na kazda pozycje ! oczekujemy: 7lvl+ 1500h+ 13-17 wiek czasu wieczorami 3/4 razy w tygodniu lub wiecej jesli sie uda ambicje determinacja info i pytania pv hadess0983
Cała Polska

+1 do składu (esea, turnieje, arrmy itp.)

Szukamy 1 do składu, rola do dogadania, jednak przydałby się entry. Sprawdzimy każdego kto ma chęć i coś potrafi zagrać. Osoby bez doświadczenia teamowego też mile widziane. Planujemy grać esea, arrmy i inne turnieje, trening 3-4x w tygodniu Nasze elo: 2.4k, 2.5k, 2.6k i 3k elo Kontakt: https://steamcommunity.com/profiles/76561198165487292
Cała Polska
Ogłoszenia