2018-04-23 20:05:30

Almost Famous Reaktywacja +++++2

Witam serdecznie,
Nazywam się Gracjan, pochodzę ze Śląska a dokładnie z Jastrzębia-Zdroju, mam 19 lat. Interesuje się hokejem na lodzie oraz e-sportem. Wraz ze znajomymi poszukujemy dwóch graczy do drużyny na stałe.

O drużynie:
~Almost Famous to drużyna, która powstała w 2017roku natomiast dokładnie dzisiaj postanowiłem dokonać reaktywacji drużyny. Drużyna ta ma się opierać na graczach, którzy mają czas na rozgrywanie meczy, turnieju oraz trenowanie z drużyną. Osobiście mamy rangi mg2 x2 i raz mge, oczywiście to tylko pixel ale piszę to dla kogoś informacji ;).

*Oczekiwania*:
- Poszukujemy graczy z ambicjami oraz z zapałem do grania w drużynie
- Oczekujemy od zawodników pełnego zaangażowania oraz minimalny próg rangi to MGE ( nie zwracam na to uwagi, jeśli jesteś min. poniżej to możesz mi udowodnić, że się mylę i dostaniesz szansę )
- NAJWAŻNIEJSZY PUNKT POSZUKUJEMY ****IGLA****, KTÓRY MA PEWIEN STAŻ NA TEJ POZYCJI I POTRAFI DOWODZIĆ DRUŻYNĄ, NATOMIAST DRUGA OSOBA JAKA NAM POTRZEBNA TO DOKŁADNIE ****SNIPER****, KTÓRY NIE BOI SIĘ WYCHYLIĆ NAWET POMIMO ZGINIE, OCZEKUJĘ OD TEJ OSOBY ZERO STRACHU I DUŻO ZIMNEJ KRWI, DOBREGO POSŁUGIWANIA SIĘ KARABINAMI SNAJPERSKIMI, DOBRE POZYCJONOWANIE NA MAPIE
- Czas na trenowanie z drużyną min. od godziny 21 do 24 w tygodniu a weekendy do ustalenia
- Możliwość wyjazdów na lany/bootcampy, mile widziane osoby ze Śląska


*Co możemy zaoferować*:
- Posiadamy własny fanpage na facebooku, który również ożywimy
- Partnerstwa oraz Sponsoringi
- Wyjazdy na turnieje
- Własny Avatar nie kradziony :) jak to często bywa
- Serwer TS3 będzie niebawem
- Serwer CSGO do ustalenia


Życzę powodzenia oraz proszę odzywać się do mnie ;) Pozdrawiam ShEx0
http://steamcommunity.com/id/ShEx0/
http://steamcommunity.com/id/ShEx0/
http://steamcommunity.com/id/ShEx0/

Podobne ogłoszenia

Przeglądaj podobne ogłoszenia

+2 sniper + riffler ESEA KWALI etc. avg 3k elo

Siema, szukamy dwóch osób do teamu CS2: * snipera * rifflera Team ma avg około 3k elo. Szukamy ludzi, którzy chcą faktycznie pograć coś więcej, a nie tylko klikać faceity dla zabawy. Planujemy grać wszystko, co się da: ESEA, kwalifikacje, turnieje, ligi itd. Do tego normalnie treningi, pracki, ogarnianie map, a nie same officiale bez żadnego przygotowania. Wymagania: * sensowne podejście do gry * aktywność i chęć trenowania * brak ego i tiltowania po dwóch rundach * doświadczenie na swoim rolach mile widziane * okolice 3k elo albo poziom, który realnie pasuje do takiego teamu Jak ktoś jest zainteresowany, to piszcie priv, pogadamy i zobaczymy, czy to siądzie. dc: metylopropen steam: https://steamcommunity.com/id/yooycs2/
6000 h
18 lat
Cała Polska

luźne granie 25lat+

Siemka szukam jakiejś ekipki do grania wymagania : +/- 25 LAT TS3 (mam swój) bez toxic ( chyba że uzasadniony , wiadomo że nie na poziomie Szeliego) Szukam ludzi do grania 2/3 razy w tygodniu bez spinki jakieś FC ,PREMIER itd. jakby były chęci na jakąś ligę(to do dogadania) to by się coś ogarnęło . Post bardziej dla ludzi co mają czas wieczorami tak 18:00 godzinka do 22:00. Nie przeszkadza że pracujesz wiadomo każdy ma obowiązki żona/ dziecko lub też nie, więc jeżeli byś miał chęci to zapraszam. Zaproś: https://steamcommunity.com/profiles/76561199103760203/
1500 h
25 lat
Cała Polska

DOŁĄCZ NA SERWER POLSKIEGO PODZIEMIA CS2 I ZNAJDŹ WYMARZONĄ DRUŻYNE!

polskie Community CS2 czeka na Ciebie! Co znajdziesz na naszym serwerze? Bazę komentatorów Turnieje i ligi społecznościowe Ranking drużyn z nagrodami Wsparcie medialne dla Twojej drużyny lub projektu Możliwość znalezienia wymarzonej drużyny lub zawodników do składu Nie zwlekaj! Dołącz do społeczności skupiającej graczy, drużyny i pasjonatów polskiej sceny CS2. Wbijaj już teraz i stań się częścią polskiego podziemia CS2! https://discord.gg/7WWheNppk
1511 h
Cała Polska

POSZUKIWANY RIFLER DO TEAMU 7-9 LVL FACEIT

Drużyna HArnasiESport poszukuje AKTYWNEGO RIFLERA chętnego do rozwoju i gry w ESEA. Obecnie mamy skład zbudowany pod IGL, bierzemy udział w rozgrywkach ligowych i przydałoby nam się aktywne wzmocnienie na tej pozycji. Zależy nam przede wszystkich na osobach, które chcą aktywnie i regularnie grać oraz się rozwijać, a nie tylko wbić od czasu do czasu pograć z jakąś ekipa ;] O NAS: - Faceit Level 6-9. - ESEA - Dywizja 1-8 - Zbudowany skład pod IGL - No toxic -> +18 - Bierzemy udział w turniejach i ligach np. ESEA, gramy PCW - Treningi taktyczne i indywidualne OCZEKUJEMY: - Level 7-9 faceit - Komunikacja - Wiek +18 - Dyspozycyjność min. 3-4 wieczory w tygodniu - Ogarnięta psycha -> podziękujemy osobom, którym nudzi się CS2 po kilku dniach Zainteresowanych zapraszam na kontakt DSC lub STEAM (Kod znajomego 484199593) : https://steamcommunity.com/profiles/76561198444465321/
Cała Polska
Ogłoszenia