1500 h
Staż w grze
18
Lat
2018-04-25 22:05:02

Poszukiwanie 1 gracza

ogłoszenie "Szukamy gracza + trenera/menadzera"

Siema, jeśli tu trafiłeś to znaczy ,że szukasz team-u i powiem ,tak....
dobrze trafiłeś szukamy aktualnie 1 gracza do teamu który będzie grać z karabinem
(rifler/entry) oraz menadzera/trenera który pomoże szukać turnieje internetowe i mniejsze lany na początek

A teraz krótko o naszej sytuacji, stworzyliśmy team po rekrutacji. Mieliśmy 6 osobową ekipę , z której potem
odeszło 2 graczy (sprawy prywatne).
Aktualnie skład składa się z 4 graczy:
1)MajuMaster (ja) | IGL, SNIPER
2)IKCIAK | Lurker
3)rbl | entry
4)st4ry | support,2 sniper

A teraz do rzeczy:
chcemy zrobić to dobrze szukamy gracza który będzie kumaty, dostępny oraz
wymagania:
1500 h w csgo
17lat=<
ranga/level faceit LE/4
brak vac-a

Jak będzie wyglądać rekrutacja:
->wypełnij formularz (link poniżej)
->wysyłacie prośbę do dołączenie do grupy "rekrutacja NoName&gaming" (link w formularzu oraz na końcu)
->rozmowa na ts3 (wstępna)
->po zebraniu minimum 4 graczy ustalamy wspólnie termin 2 mapek (całe 30 rund czyli 15 w TT, i 15 w CT)
na naszym serwerze (takie PCW) przeciw innemu teamowi
->ostateczne wybranie gracza

to tak wszystko w skrócie a teraz kilka przydatnych linków(włącznie z tymi o których była mowa powyżej)
->formularz: https://goo.gl/forms/XO1eZSGrIHjIi5Hx1
->rekrutacyjna grupa steam : https://steamcommunity.com/groups/RekrutacjaNoNameGaming
UWAGA!!! WASZYM OBOWIĄZKIEM JEST SUBSRYBOWANIE FORUM ORAZ OGŁOSZEŃ !!!
->mój kanał na YT (czasami streamuje i tam też możecie mnie złapać) : https://www.youtube.com/channel/UCO4cK2sKOUPm5tR9LaMcogQ
->FB team-u: https://www.facebook.com/NoNameGaming-1463171537127542/
->mój steam: https://steamcommunity.com/id/MajuMaster/
->steam vice-capitana: https://steamcommunity.com/profiles/76561198012297578
->serwer ts3 (na którym możecie mnie złapać)
ip: ts-game.eu
jak mnie na nim znaleźć: logujedzie się>>szykacie kanału VIP "ekipa NN%G">>wchodzicie na poczekalnie tego kanału vip>>
>>zaczepiacie lub piszecie wiadomość do kogoś na kanale (mam antyspam dlatego nie widzę waszym zaczepek i wiadomości jakby co)
UWAGA: na ts3 musicie mieć taki sam nick na na steam!!!

Podobne ogłoszenia

Przeglądaj podobne ogłoszenia

+2 sniper + riffler ESEA KWALI etc. avg 3k elo

Siema, szukamy dwóch osób do teamu CS2: * snipera * rifflera Team ma avg około 3k elo. Szukamy ludzi, którzy chcą faktycznie pograć coś więcej, a nie tylko klikać faceity dla zabawy. Planujemy grać wszystko, co się da: ESEA, kwalifikacje, turnieje, ligi itd. Do tego normalnie treningi, pracki, ogarnianie map, a nie same officiale bez żadnego przygotowania. Wymagania: * sensowne podejście do gry * aktywność i chęć trenowania * brak ego i tiltowania po dwóch rundach * doświadczenie na swoim rolach mile widziane * okolice 3k elo albo poziom, który realnie pasuje do takiego teamu Jak ktoś jest zainteresowany, to piszcie priv, pogadamy i zobaczymy, czy to siądzie. dc: metylopropen steam: https://steamcommunity.com/id/yooycs2/
6000 h
18 lat
Cała Polska

luźne granie 25lat+

Siemka szukam jakiejś ekipki do grania wymagania : +/- 25 LAT TS3 (mam swój) bez toxic ( chyba że uzasadniony , wiadomo że nie na poziomie Szeliego) Szukam ludzi do grania 2/3 razy w tygodniu bez spinki jakieś FC ,PREMIER itd. jakby były chęci na jakąś ligę(to do dogadania) to by się coś ogarnęło . Post bardziej dla ludzi co mają czas wieczorami tak 18:00 godzinka do 22:00. Nie przeszkadza że pracujesz wiadomo każdy ma obowiązki żona/ dziecko lub też nie, więc jeżeli byś miał chęci to zapraszam. Zaproś: https://steamcommunity.com/profiles/76561199103760203/
1500 h
25 lat
Cała Polska

DOŁĄCZ NA SERWER POLSKIEGO PODZIEMIA CS2 I ZNAJDŹ WYMARZONĄ DRUŻYNE!

polskie Community CS2 czeka na Ciebie! Co znajdziesz na naszym serwerze? Bazę komentatorów Turnieje i ligi społecznościowe Ranking drużyn z nagrodami Wsparcie medialne dla Twojej drużyny lub projektu Możliwość znalezienia wymarzonej drużyny lub zawodników do składu Nie zwlekaj! Dołącz do społeczności skupiającej graczy, drużyny i pasjonatów polskiej sceny CS2. Wbijaj już teraz i stań się częścią polskiego podziemia CS2! https://discord.gg/7WWheNppk
1511 h
Cała Polska

POSZUKIWANY RIFLER DO TEAMU 7-9 LVL FACEIT

Drużyna HArnasiESport poszukuje AKTYWNEGO RIFLERA chętnego do rozwoju i gry w ESEA. Obecnie mamy skład zbudowany pod IGL, bierzemy udział w rozgrywkach ligowych i przydałoby nam się aktywne wzmocnienie na tej pozycji. Zależy nam przede wszystkich na osobach, które chcą aktywnie i regularnie grać oraz się rozwijać, a nie tylko wbić od czasu do czasu pograć z jakąś ekipa ;] O NAS: - Faceit Level 6-9. - ESEA - Dywizja 1-8 - Zbudowany skład pod IGL - No toxic -> +18 - Bierzemy udział w turniejach i ligach np. ESEA, gramy PCW - Treningi taktyczne i indywidualne OCZEKUJEMY: - Level 7-9 faceit - Komunikacja - Wiek +18 - Dyspozycyjność min. 3-4 wieczory w tygodniu - Ogarnięta psycha -> podziękujemy osobom, którym nudzi się CS2 po kilku dniach Zainteresowanych zapraszam na kontakt DSC lub STEAM (Kod znajomego 484199593) : https://steamcommunity.com/profiles/76561198444465321/
Cała Polska
Ogłoszenia