340 h
Staż w grze
13
Lat
2021-05-13 08:55:15

Szukam teamu/mixu

Witam mam lat 13 nazywam się Wojtek w grze nazywany OneTapino. Moja ranga to g3 zaraz powinno być g4
Wymagam:
Braku siedzenia na ławie
ludzi z którymi będzie mi się dobrze dogadywało byśmy mogli wygrywać sparingi ,turnieje

Podobne ogłoszenia

Przeglądaj podobne ogłoszenia
Ogłoszenia