1500 h
Staż w grze
2021-05-16 00:39:40

Kselion poszukuje graczy!

Cześć poszukujemy graczy do teamu Kselion.
Wymagamy:
-Duża aktywność.
-doświadczenie drużynowe
-Punktualność
-Ranga: Minimum Lem
-Wiek 18+
-Posiadanie Discorda
-Lvl Faceit: Minimum 5
-Mikrofon
-Godziny w grze: przynajmniej 1500.
-Zaangażowanie w projekt i pozytywne nastawienie do życia
-Grę do końca
-No Toxic
Co oferujemy?
-Ustalimy odpowiednie godziny grania, by każdemu pasowało
-Granie Faceitów, okazjonalnie mmów
-Rozwój jako gracz
-Własny serwer Discord
-Zaangażowanych i ogarniętych graczy
- Logo teamowe
- Grupę steam
- Serwer treningowy 128 tick
- pcw
Jeśli jesteś zainteresowany napisz na GAMPRE w Prywatnej wiadomości do mnie wzór Formularza zgłoszeniowego do Drużyny jest w linku poniżej.
https://docs.google.com/document/d/1vXD1qTsz5_CbDR98kis5JvMWDyeIzFlF0lfnunnAXAw/edit?usp=sharing

Podobne ogłoszenia

Przeglądaj podobne ogłoszenia

[LFT] AWPer / Sniper | 3k+ FACEIT ELO | LAN Experience | ESEA

Entry 11-3 Szukam drużyny z ambitnym podejściem do gry, regularnymi treningami oraz udziałem w ligach i turniejach. O mnie: AWPer / Sniper 3000+ FACEIT ELO Doświadczenie LAN Arrmy Rising – 3-4 miejsce ESEA Entry – bilans 11-3 w poprzednim sezonie Duża dostępność Dobre zrozumienie gry drużynowej Nastawienie na rozwój i długoterminową współpracę Szukam zespołu zorganizowanego, aktywnego i nastawionego na grę ligową, kwalifikacje oraz turnieje LAN. Kontakt: Discord: Szakei FACEIT: https://www.faceit.com/en/players/Szakei Steam: https://steamcommunity.com/id/Szakei/
Cała Polska

Szukam ludzi do premierkow

My 30+. Szukamy ludzi do luźnego grania premierkow po godzinie 20. Gramy bez spiny ale wiadomo po zwycięstwo ?. Często brakuje nam 1-2 osób do piątki i właśnie musimy wtedy liczyć na randoma, który często gęsto nawet nie da infa. Chcesz pograć, napisz na PW.
3500 h
34 lat
śląskie

lft 2900 anchor

doswiadczenie w esea int playoff, lany czy bootcampy również 20 lat, 2900 elo, riffl/kotwica https://steamcommunity.com/id/7tigo (napisz komentarz)
Cała Polska

Szukam ludzi do stworzenia teamu

Siemanko. Mam 18 lat, 1500h w CS-ie, stabilny 7 lvl Faceit i dwa sezony z rzędu wbite 20k w Premier. Szukam ludzi do stałego grania, a docelowo do stworzenia teamu na ligi/turnieje. Solo queue już mnie męczy, chcę zacząć grać ustrukturyzowanego CS-a: info, taktyki, granaty, a nie biegany MM. Jeśli masz podobny level, zależy Ci na progresie i nie tiltujesz po 3 rundach – pisz śmiało, pograjmy parę gier testowych (mam dopiero 180 meczy face IT)
1500 h
18 lat
Cała Polska
Ogłoszenia