4000 h
Staż w grze
16
Lat
2021-05-17 07:54:18

2 zgranych graczy szuka teamu

Witam, więc tak jak wyżej jest nas 2 a konkretniej Snajper i Support gramy ze sobą od ponad 3 miesięcy jesteśmy w pełni zaangażowani i ambitni.
Krótko nas opiszę:
-7/8lvl
-3200h/4000h
-Wiek 16/18
-Bardzo dobra komunikacja
-Dobra znajomość granatów szczególnie u supporta
-Posiadamy BARDZO dużo czasu na grę
-0 jakiegokolwiek toxicu
-Sprawny sprzęt oraz internet

Ogólnie najlepiej jakby poziom był wysoki oczekujemy coś typu 8lvl+ ale jesteśmy otwarci na wszelakie propozycję najważniejsze jest aby każdy był zaangażowany i chętny do gry żeby team naprawdę mógł się rozwinąć i przez długi czas istnieć.
Podałem najważniejsze informację jeśli ktoś jest chętny zapraszam po więcej szczegółów na steama :)

https://steamcommunity.com/profiles/76561198984046928/

Podobne ogłoszenia

Przeglądaj podobne ogłoszenia

lft 2900 anchor

doswiadczenie w esea int playoff, lany czy bootcampy również 20 lat, 2900 elo, riffl/kotwica https://steamcommunity.com/id/7tigo (napisz komentarz)
Cała Polska

Szukam ludzi do stworzenia teamu

Siemanko. Mam 18 lat, 1500h w CS-ie, stabilny 7 lvl Faceit i dwa sezony z rzędu wbite 20k w Premier. Szukam ludzi do stałego grania, a docelowo do stworzenia teamu na ligi/turnieje. Solo queue już mnie męczy, chcę zacząć grać ustrukturyzowanego CS-a: info, taktyki, granaty, a nie biegany MM. Jeśli masz podobny level, zależy Ci na progresie i nie tiltujesz po 3 rundach – pisz śmiało, pograjmy parę gier testowych (mam dopiero 180 meczy face IT)
1500 h
18 lat
Cała Polska

Poszukuję do faceitow

Witam. Poszukuję kogoś do grania duo premek bądź ludzi do 5stack. Aktualnie niestety 10lvl 2kelo spadek po resecie z 2360. Poszukuję kogos do odbicia. Chetnych zapraszam na DC przemas9
Cała Polska

LFT Sniper 2000 elo

LFT młody zawodnik 2000+ o mnie: -rola AWP -posiadam obecnie 1900 elo -2500 elo peak -wokalny -komunikatywny -chętny do treningów (pracc, demka itp) -posiadam doświadczenie teamowe -chęć do progresowania -posiadam umiejętność słuchania krytyki -dyscyplinarny Mam 16 lat w cs robie duże progresy i wierze w potencjał. Szukam drużyny na dłużej, granie essea, army, kwali, różnorodne turnieje(im więcej tym lepiej). Posiadam duże doświadczenie teamowe. kontakt dc: sek1rox
3080 h
16 lat
śląskie, Dębowiec k/Bielsko Białej
Ogłoszenia