2022-01-12 20:42:48

WRAZ Z MOIM KOLEGĄ SZUKAMY TEAMU

Siemka!
Wraz z moim kolegą poszukujemy drużyny która pozowli nam spełnić nasze małe e-sportowe marzenie związane z csem.
Coś o moim koledze:
Gra w csa od stycznia 2021 roku,
Ma 1436 h,
MG1,
2lvl faceit,
15lat za 2 miesiące,
Sniper/rifler
Coś o mnie:
gram 2 lata (z 5 miesięczną przerwą),
1053 h,
g3,
2lvl faceit,
14 lat w kwietniu,
Support/Sniper/Lurker
Jeżeli masz jakąś propozycję to pisz na discordy podane poniżej, aczkolwiek teraz podam nasze wymagania co do drużyny.
A więc:
Interesują nas tylko drużyny w których mamy zapewniony 1 skład z ogarniętymi ludźmi,
Każdy członek minimum 1150h,
Znajomość smoków (chociaż tych podstawowych na każdej mapie),
16+ minimum (ponieważ mamy dość teamów które prowadził 12 latek z 30h w csa),
Pożądny i ogarnięty IGL,
No toxic (i to przede wszystkim, bo to naprawdę wyprowadza z równowagi),
Gramy only faceity, albo inne takie (chodzi o to aby był 128tick),
Treningi oraz sparingi,
Minimum 2 lvl faceit,
Wyrozumiałość jeżeli ktoś nie może grać (szkoła niestety ważniejsza od cska :/ )
Prime na mmie (wiemy że gramy tylko faceity, ale zawsze lepiej mieć pewność że ktoś nie gra np na cheatach),
Minimum ten kałaszek.


To chyba wszystko, jeżeli chodzi o wiek, godziny w csie, lvl na faceicie to nie robimy żadnych wyjątków, chcemy po prostu wkońcu coś osiągnąć.

A tutaj wspomniane wcześniej discordy:
xeno#6740 oraz MIKI#5990

Podobne ogłoszenia

Przeglądaj podobne ogłoszenia

Szukam ambitnego teamu do turniejów + Faceit

Cześć, mam 19 lat i poszukuję stabilnego, ambitnego zespołu, z którym będziemy grali regularnie turnieje (online/offline) oraz wbijali wysoki poziom Faceit (aktualnie celuje w 3k elo mam 2150) Moja rola: Głównie Support, bardzo dobrze czuję się w tej roli. Moje pozycje na mapach: Mirage → Short Ancient → B Anubis → B Inferno → B Overpass → A/B Cache → A Nuke → Outside Szukam drużyny, która: -ma jasne cele i chce się rozwijać, -gra regularnie (minimum 4-5 treningów + mecze w tygodniu), -podchodzi poważnie do grindu, -komunikuje się po polsku i na luzie, ale z głową. Ja sam jestem zdyscyplinowany, nie dramatyzuję, szybko się uczę i bardzo chcę się rozwijać. Gram po to, żeby kiedyś realnie powalczyć o wyższe poziomy. Jeśli macie skład lub budujecie jeden i szukacie właśnie supporta — piszcie na priv/Discord. Chętnie zagram trial. Wiek: 19 lat Czekam na wiadomość dc: rui_valorant faceit: https://www.faceit.com/pl/players/Dav_Martinez steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561199648160724/
8000 h
19 lat
świętokrzyskie

faceit

cześć szukam kogoś kto ma znajomego w adm faceit i pomoże mi rozwiązać problem bałagam!!!!
Cała Polska

[LFT] AWPer / Sniper | 3k+ FACEIT ELO | LAN Experience | ESEA

Entry 11-3 Szukam drużyny z ambitnym podejściem do gry, regularnymi treningami oraz udziałem w ligach i turniejach. O mnie: AWPer / Sniper 3000+ FACEIT ELO Doświadczenie LAN Arrmy Rising – 3-4 miejsce ESEA Entry – bilans 11-3 w poprzednim sezonie Duża dostępność Dobre zrozumienie gry drużynowej Nastawienie na rozwój i długoterminową współpracę Szukam zespołu zorganizowanego, aktywnego i nastawionego na grę ligową, kwalifikacje oraz turnieje LAN. Kontakt: Discord: Szakei FACEIT: https://www.faceit.com/en/players/Szakei Steam: https://steamcommunity.com/id/Szakei/
Cała Polska

LFT SZUKAM DRUŻYNY

Mam 15 lat 3000h w cs2 obecnie 2086elo peak 2239elo na faceit mam 22avg. Steam:https://steamcommunity.com/profiles/76561199445910013/ Faceit:https://www.faceit.com/pl/players/PatitiPeek Discord: patitipeek
3000 h
15 lat
Cała Polska
Ogłoszenia