2022-01-30 15:45:51

Szukam teamu z kolegą

Siemka!
Wraz z moim kolegą poszukujemy drużyny która pozwoli nam spełnić nasze małe e-sportowe marzenie związane z csem.
Coś o moim koledze:
Gra w csa od stycznia 2021 roku,
Ma 1436 h,
MG1,
2lvl faceit,
15lat za 2 miesiące,
Sniper/rifler
Coś o mnie:
gram 2 lata (z 5 miesięczną przerwą),
1053 h,
g3,
2lvl faceit,
14 lat w kwietniu,
Support/Sniper/Lurker
Jeżeli masz jakąś propozycję to pisz na discorda podanego poniżej, aczkolwiek teraz podam nasze wymagania co do drużyny.
A więc:
Interesują nas tylko drużyny w których mamy zapewniony 1 skład z ogarniętymi ludźmi,
Każdy członek minimum 1150h,
Znajomość smoków (chociaż tych podstawowych na każdej mapie),
16+ minimum (ponieważ mamy dość teamów które prowadził 12 latek z 30h w csa),
Pożądny i ogarnięty IGL,
No toxic (i to przede wszystkim, bo to naprawdę wyprowadza z równowagi),
Gramy only faceity, albo inne takie (chodzi o to aby był 128tick),
Treningi oraz sparingi,
Minimum 2 lvl faceit,
Wyrozumiałość jeżeli ktoś nie może grać (szkoła niestety ważniejsza od cska :/ )
Prime na mmie (wiemy że gramy tylko faceity, ale zawsze lepiej mieć pewność że ktoś nie gra np na cheatach),
Minimum ten kałaszek.


To chyba wszystko, jeżeli chodzi o wiek, godziny w csie, lvl na faceicie to nie robimy żadnych wyjątków, chcemy po prostu wkońcu coś osiągnąć.

A tutaj wspomniany wcześniej discord: MIKI#5990

Podobne ogłoszenia

Przeglądaj podobne ogłoszenia

Kabocha Team Poszukuje Graczy

Wymagania: Wiek 13–18 lat Znajomość Granatów Faceit LVL 1200 - 1800 Elo Kulturka Sprawny Mikrofon Aktywność i zaangażowanie Chęć nauki i gry zespołowej Oferujemy: Miłą atmosferę Regularne wspólne gry Możliwość rozwijania umiejętności Miejsce w rozwijającym się zespole Kontakt: kubixx0
Cała Polska

Riffler 9lvl dołączy do czwórki

https://www.faceit.com/pl/players/eliasxsss Poziomowo szukam czegoś podobnego najlepiej 9+ lvl. Nie dołączam do szóstek,siódemek chyba że w składzie jest jakaś jedna wyjątkowa Jestem rifflerem z pomysłami i doświadczeniem wystarczającym by wprowadzić świeżość i firepower. Szukam ekipki do przyszłego esea. Rozwijam się, oglądam demka i trenuje indywidualnie. Nie szukam składów w budowie. Kontakt: elias.sxx
5000 h
24 lat
Cała Polska

LFT 3327 elo 18 lat

3327elo peak top 1000 18 lat wiecej dc: 81fonsi
Cała Polska

LFT cs2

Siema, mam 16 lat i szukam stałego teamu do CS2. Aktualnie mam 1990 ELO Premier (peak 2200), posiadam około 4000h w grze. Preferuję rolę star playera, ale mogę również grać na AWP. Jestem dostępny codziennie w godzinach 18:00–23:00. Szukam składu nastawionego na rozwój, regularne treningi i dobrą atmosferę. O mnie: 16 lat 1990 ELO Premier (peak 2200) 4000h w CS wysokie doswiadczenie teamowe umiejętnosc dopasowania sie do drużyny aktywny codziennie 18:00–23:00 dobra komunikacja brak toksyczności duża chęć rozwoju Szukam ambitnej drużyny, która chce regularnie grać i rozwijać się jako zespół oraz rowniez gra na powaznie a nie dla zabawy bo nie szukam teamu na pare dni tylko na dluzszy okres zainteresowanych zapraszam dc; osa_1337 NIE ODPISUJE NA GAMPRE
Cała Polska
Ogłoszenia