✕
Turnieje
Ogłoszenia
Forum
Sparing
Ranking
Sklep
Zaloguj się
☰
Hikusiasta
1700 h
Staż w grze
18
Lat
2022-02-04 14:58:40
Szukam teamu :)
Szukam tematu do pobrania sobie w cska lub inne gry 4fun
Napisz wiadomość
Podobne ogłoszenia
Przeglądaj podobne ogłoszenia
osa_1337787
23.06.26
LFT cs2
Siema, mam 16 lat i szukam stałego teamu do CS2. Aktualnie mam 1990 ELO Premier (peak 2200), posiadam około 4000h w grze. Preferuję rolę star playera, ale mogę również grać na AWP. Jestem dostępny codziennie w godzinach 18:00–23:00. Szukam składu nastawionego na rozwój, regularne treningi i dobrą atmosferę. O mnie: 16 lat 1990 ELO Premier (peak 2200) 4000h w CS wysokie doswiadczenie teamowe umiejętnosc dopasowania sie do drużyny aktywny codziennie 18:00–23:00 dobra komunikacja brak toksyczności duża chęć rozwoju Szukam ambitnej drużyny, która chce regularnie grać i rozwijać się jako zespół oraz rowniez gra na powaznie a nie dla zabawy bo nie szukam teamu na pare dni tylko na dluzszy okres zainteresowanych zapraszam dc; osa_1337 NIE ODPISUJE NA GAMPRE
Cała Polska
prololcs
23.06.26
LFT
10lvl 2100elo 2500peak 4k h lurk/anchor
Cała Polska
Kacp3rcs
23.06.26
Sniper LFT
18 Lat 2532 elo spore doswiadczenie druzynowe jak i czas na gre dc: kacpelek_
Cała Polska
Najlepiej91
23.06.26
Poszukuje do duo premek faceit badz 5stack
Witam. Poszukuję kogoś do grania duo premek bądź ludzi do 5stack. Aktualnie niestety 10lvl 2kelo spadek po resecie z 2360. Poszukuję kogos do odbicia. Chetnych zapraszam na DC przemas9
Cała Polska
Zobacz więcej podobnych ogłoszeń
Ogłoszenia
Gracze
Drużyny
Inne gry