12
Lat
2022-02-09 20:16:22

◢◤◢◤◢◤◥◣◥◣◥◣ Szukam ludzi do teamu

◢◤◢◤◢◤◥◣◥◣◥◣ Szukam ludzi do teamu Drużyna IRC Esports (gramy już od 3lat) poszukuje graczy do CS:GO rangi od silvera4 do kałacha.Gwarantujemy bardzo dużą aktywność - gramy najczęściej weekendami w godzinach 19-22/23.Jest u nas bardzo przyjazna atmosfera nikt sie na nikogo nie spina jest przyjemnie. Szukamy tylko ludzi na jakiś dłuższy czas, jeśli masz wejść do drużyny tylko po to zeby zagrac 1 mma to nie trac swojego i naszego czasu. Jeśli chodzi o średni wiek członkow naszej drużyny to 13lat, jesteśmy serio ogarnięci. Mamy swojego discorda,awatar i grupę na steam. Oczekujemy aktywności,ogarniania podstawowych elementów gry, no toxic,bycie aktywnym,nie spinanie się, i dążenia to bycia lepszym. Nie zwlekaj i dołącz na naszej drużyny już teraz! Zapraszamy na discorda: https://discord.gg/NznVxqTtQz

Podobne ogłoszenia

Przeglądaj podobne ogłoszenia

Kabocha Team Poszukuje Graczy

Wymagania: Wiek 13–18 lat Znajomość Granatów Faceit LVL 1200 - 1800 Elo Kulturka Sprawny Mikrofon Aktywność i zaangażowanie Chęć nauki i gry zespołowej Oferujemy: Miłą atmosferę Regularne wspólne gry Możliwość rozwijania umiejętności Miejsce w rozwijającym się zespole Kontakt: kubixx0
Cała Polska

Riffler 9lvl dołączy do czwórki

https://www.faceit.com/pl/players/eliasxsss Poziomowo szukam czegoś podobnego najlepiej 9+ lvl. Nie dołączam do szóstek,siódemek chyba że w składzie jest jakaś jedna wyjątkowa Jestem rifflerem z pomysłami i doświadczeniem wystarczającym by wprowadzić świeżość i firepower. Szukam ekipki do przyszłego esea. Rozwijam się, oglądam demka i trenuje indywidualnie. Nie szukam składów w budowie. Kontakt: elias.sxx
5000 h
24 lat
Cała Polska

LFT 3327 elo 18 lat

3327elo peak top 1000 18 lat wiecej dc: 81fonsi
Cała Polska

LFT cs2

Siema, mam 16 lat i szukam stałego teamu do CS2. Aktualnie mam 1990 ELO Premier (peak 2200), posiadam około 4000h w grze. Preferuję rolę star playera, ale mogę również grać na AWP. Jestem dostępny codziennie w godzinach 18:00–23:00. Szukam składu nastawionego na rozwój, regularne treningi i dobrą atmosferę. O mnie: 16 lat 1990 ELO Premier (peak 2200) 4000h w CS wysokie doswiadczenie teamowe umiejętnosc dopasowania sie do drużyny aktywny codziennie 18:00–23:00 dobra komunikacja brak toksyczności duża chęć rozwoju Szukam ambitnej drużyny, która chce regularnie grać i rozwijać się jako zespół oraz rowniez gra na powaznie a nie dla zabawy bo nie szukam teamu na pare dni tylko na dluzszy okres zainteresowanych zapraszam dc; osa_1337 NIE ODPISUJE NA GAMPRE
Cała Polska
Ogłoszenia