Monte6
Szczecin, zachodniopomorskie
3000 h
Staż w grze
17
Lat
2017-07-27 22:59:50

Szukam teamu/global/samozaparcie

Witam

Jestem Łukasz mam 17 lat. Mieszkam w zachodniopomorskim. Od dosyć długiego czasu szukam Teamu który umożliwi mi rozwój w e-sporcie zarazem który się nie rozpadnie po miesiącu. Posiadam samozaparcie oraz ogromne chęci grania na topowym poziomie z najlepszymi graczami. Nie jestem toksycznym graczem, po każdym meczu wyciągam wnioski co zrobiłem źle, a co dobrze. Słucham się IGL'a. Nie poddaje się po przegranym meczu. Potrafię stworzyć taktyki pod team. Można wymagać ode mnie 112% zaangażowania w rozwój drużyny. Nie jestem osobą która się spóźnia. Mam dystans do siebie, jestem pozytywnie nastawiony na wszelkiego rodzaju propozycje. Codziennie ćwiczę na różnego rodzaju aim mapach zaczynając od 1v1 po przez strzelanie do kropek,dm, aim challenge,gry na innych ligach kończąc na ogladaniu prosow. W csgo mam prawie 3000h, globala, 6 lvl faceit oraz niedawno zakupione konto ESEA. Oglądam prawie wszystkie analizy meczów, ucząc się przy tym nowych zagrań. Posiadam doświadczenie drużynowe. Grałem na wielu turniejach ONLINE np. Gfinity. Doświadczenie lanowe posiadam. (Polbit Esport League. Liga Otwarta 3 Runda. Doszliśmy do ćwierćfinału). Mam bardzo dużo czasu na grę drużynową oraz indywidualną. Jestem otwarty na wszelkiego rodzaju integracje z drużyną np. Bootcampy, wspólne wypady oraz obowiązkowo lany po całej polsce :) Gram na pozycji Entry Fragger oraz riffler. Potrafie dobrze strzelać z AWP gdyż staram się ćwiczyć na wszystkich pozycjach z każdą bronią. Jeżeli czegoś nie wymieniłem to proszę napisać na Stemie. Nie szukam teamu w którym będzie jakakolwiek spina. Pozdrawiam :)

KONTAKT: https://steamcommunity.com/id/Monte6/

Podobne ogłoszenia

Przeglądaj podobne ogłoszenia

lft lurk/anchor

18 lat 2400 elo FACEIT 4.5k godzin ponad rok doświadczenia w teamach głównie lurk/anchor doświadczenie w officialach esea arrmy itp otwartość na feedback otwarty na testy. https://steamcommunity.com/id/argeen523 discord: argeen
4600 h
18 lat
Cała Polska

Szukam porzadnego teamu do wbijania elo

AWP, 2000 elo teraz i 2500 w peaku, napotkal mnie ostatnio nie przyjemny lose streak dlatego tak niskie elo i staty. Nie potrafie baitowac ani byc toksycznym dlatego nie nadaję się do soloq. Szukam jakiegoś spoko teamu do odrobienia elo i późniejszym graniu ARMY i pracców. Oczekuje również chęci do rozwoju gry indywidualnej i zespołowej, dużo treningów i rozmów. Będę dawać z siebie wszystko i się rozwijać. https://www.faceit.com/ru/players/sek1roxx
3060 h
16 lat
śląskie, Dębowiec k/Bielsko Białej

Riffler 9 lvl faceit dołączy do czwórki.

https://www.faceit.com/pl/players/eliasxsss Poziomowo szukam czegoś podobnego najlepiej 9+ lvl. Nie dołączam do szóstek,siódemek chyba że w składzie jest jakaś jedna wyjątkowa Jestem rifflerem z pomysłami i doświadczeniem wystarczającym by wprowadzić świeżość i firepower. Szukam ekipki do przyszłego esea. Rozwijam się, oglądam demka i trenuje indywidualnie. Nie szukam składów w budowie. Kontakt: elias.sxx
5000 h
24 lat
Cała Polska

LFT szukam drużyny

Wiek: 15 lat FACEIT: 9-10 lvl obecnie 2013elo 23avg na faceit. Peak ELO: 2239 Rola: Rifler / Entry Steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561199445910013/ FACEIT: https://www.faceit.com/pl/players/PatitiPeek/cs2 DC:patitipeek
3000 h
15 lat
Cała Polska
Ogłoszenia