cytrek
Lublin, lubelskie
1025 h
Staż w grze
14
Lat
2017-08-03 12:30:10

Szukam teamu na stałe DMG/LURKER/RIFLER/NO TOXIC

Witam! Mam na imię Kuba i mam 14 lat.
Szukam drużyny która zapewni mi rozwój i pomoże osiągnąć coś wiecej .

Informacje o mnie:
Imię: Kuba
Wiek: 14
Pozycja: rifler/lurker
Ranga : DMG
Komunikacja: Teamspeak,mikrofon posiadam
Doświadczenie: Kilka drużyn.
Ilość godzin: 1025h
Grane mapy: inferno,mirage,cache,dust2
Ile czasu tygodniowo poświęcasz na grę?:20-30godzin
Brak toksycznego zachowania,chęć współpracy z drużyną

Oczekiwania:

1.Serwer teamspeak lub kanał
2.Wiek min. 14-15 lat
3.Rangi min. DMG-LE
3.Punktualność
4.Podawanie info
5.Nie chciałbym toksycznych ludzi w drużynie
6.Treningi indywidualne oraz teamowe

Jeśli jesteś zainteresowany lub masz jakieś pytania zaproś: http://steamcommunity.com/id/cytrus121/

Podobne ogłoszenia

Przeglądaj podobne ogłoszenia

Kabocha Team Poszukuje Graczy

Wymagania: Wiek 13–18 lat Znajomość Granatów Faceit LVL 1200 - 1800 Elo Kulturka Sprawny Mikrofon Aktywność i zaangażowanie Chęć nauki i gry zespołowej Oferujemy: Miłą atmosferę Regularne wspólne gry Możliwość rozwijania umiejętności Miejsce w rozwijającym się zespole Kontakt: kubixx0
Cała Polska

SNiper LFT

Cześć. Nazywam się Kamil i szukam druzyny która gra ESEA itp itd. Jestem ambitnym graczem który głownie gra AWP. Dostępny prawie cały czas. Obecnie 2300Elo a moj dotychczasowy peak to 2700. Posiadam takze doswiadczenie druzynowe
10000 h
21 lat
Cała Polska

[LFT] Riffler/Entry

Mam 15 lat 3000h w cs2 obecnie 2022elo peak 2239elo na faceit mam 22avg. Steam:https://steamcommunity.com/profiles/76561199445910013/ Faceit:https://www.faceit.com/pl/players/PatitiPeek Discord: patitipeek
3000 h
15 lat
Cała Polska

[LFT] Riffler/Entry 3k elo

Szukam stabilnej, zorganizowanej drużyny nastawionej na regularne treningi, rozwój oraz udział w lidze ESEA i turniejach LAN. Wiek: 25 lat FACEIT: Obecnie ok. 3000 (Peak: 3600). Godziny: Łącznie ok. 10 000 h. Rola: Głównie Riffler/Entry. Dostępność: 7 dni w tygodniu, zazwyczaj od godziny 15:00 w górę. Doświadczenie: Znam specyfikę gry zespołowej. Mam za sobą sporą ilość rozgrywanych pracców oraz wspólnych analiz dem i błędów. Choć nie miałem jeszcze okazji rozegrać oficjalnego sezonu w lidze ESEA, posiadam solidne zaplecze taktyczne i nie jestem graczem, który dopiero uczy się funkcjonowania w drużynie. Czego oczekuję: Stabilności: Szukam poważnego podejścia. Chcę dołączyć do rdzenia/drużyny, która nie sypie się po miesiącu wspólnej gry i nie ma ciągłych problemów z rotacją zawodników. Zaangażowania: Oczekuję regularnych treningów (minimum 3-4 razy w tygodniu), na których wszyscy pojawiają się punktualnie i z chęcią do pracy. Jasnych celów: Gra w nadchodzących sezonach ESEA, udział w kwalifikacjach i docelowo wyjazdy na turnieje offline. Co oferuję od siebie: Chęć ciągłego doskonalenia się i wyciągania wniosków z porażek. Niezależność – opłacam sobie dostęp do ESEA, a w razie potrzeby chętnie dorzucę się do serwera treningowego. Kontakt: Steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198854978630/ Discord: rustyfix Faceit do wglądu: https://www.faceit.com/pl/players/Vyvid
10000 h
25 lat
Cała Polska
Ogłoszenia