2026-06-25 05:29:39

Npk II poszukuje rifflera

Jesteśmy drużyną już od dłuższego czasu lecz cały czas jest problem z ostatnimi osobami w drużynie.
Mamy na ten moment 4 osoby które chcą zrobić coś więcej niż granie faceitów bądź mniejszych turniejów.

===============================================

Nasze wymagania ( MINIMALNE ) :

* Minimum 18 lat
* 9/10 fc ( wiadomo lv nie gra ale chociaż niech będzie ten pewien wyznacznik )
* Dobry internet oraz sprzęt ( Czasami wiadomo, że to nie zależy od nas )
* Minimum te 3000 godzin w CS
* Nie tolerujemy spóźnień na ustalone godziny treningów
( jeżeli coś ma wypaść to nie 30 minut przed treningiem lecz lepiej kilka godzin przed bądź najlepiej dzień wcześniej )
* JEŻELI SYTUACJA BĘDZIE SIĘ CZĘSTO POWTARZAĆ TO SIĘ POŻEGNAMY. OSZCZĘDZMY SOBIE NASZ CZAS *
* Sprawny mikrofon
* Duże chęci do zajścia dalej niż granie Faceitów
* Pozytywne nastawienie do gry
* Brak toksyczności
* Znajomość smoke'ów na mapie ( Nie traćmy czasu na uczenie się ich na serwerze. TAKIE RZECZY WE WŁASNYM ZAKRESIE, CHYBA, ŻE JAKIEŚ NOWE TO OCZYWIŚCIE UCZYMY SIĘ ICH NA SERWERZE WSPÓLNIE )
* Komunikatywność ( poproszenie o flesh kolegi z drużyny itd. )
* Chęć do treningów i uczenia się taktyk

===============================================

Co możemy zaoferować :

* Miłe wspólne spędzanie czasu
* Pozytywną atmosferę ( Bez kołka w ** )
* Teamspeak 3 ( Głównie tutaj siedzimy )
* Kanał Discord ( Do oglądania Demek z gier itd )
* Grupę na messenger
* Serwer CS2
* Treningi/Taktyki na serwerze
* Braniu udział w Turniejach Discordowych/ Pracc oraz arrMY

===============================================

Na ten moment nasze AVG to 2250 Pamiętajmy, że lv nie gra bo wystarczy się dobrze zgrać by pokonać mocniejszych.

Kontakt Discord : czlowieq. (Z tą kropką)

Podobne ogłoszenia

Przeglądaj podobne ogłoszenia

+2 star player + riffler ESEA KWALI etc. avg 3k elo

Siema, szukamy dwóch osób do teamu CS2: * star playera * rifflera Team ma avg około 3k elo. Szukamy ludzi, którzy chcą faktycznie pograć coś więcej, a nie tylko klikać faceity dla zabawy. Planujemy grać wszystko, co się da: ESEA, kwalifikacje, turnieje, ligi itd. Do tego normalnie treningi, pracki, ogarnianie map, a nie same officiale bez żadnego przygotowania. Wymagania: * sensowne podejście do gry * aktywność i chęć trenowania * brak ego i tiltowania po dwóch rundach * doświadczenie na swoim rolach mile widziane * okolice 3k elo albo poziom, który realnie pasuje do takiego teamu Jak ktoś jest zainteresowany, to piszcie priv, pogadamy i zobaczymy, czy to siądzie. dc: metylopropen steam: https://steamcommunity.com/id/yooycs2/
Cała Polska

EL kogutos szuka 2 graczy

? EL Kogutos poszukuje graczy do składu! ? Szukamy osób z minimum Faceit Level 5. Wyższe levele są oczywiście mile widziane. Dla przykładu, ja sam mam Level 5 alwe jeden miał 8 teraz 7 Aktualnie potrzebujemy 2 graczy Role są jeszcze do ustalenia i możemy je dopasować pod skład. Na początek gramy głównie Faceity by sie ogarc, ale jeśli zgłoszą się osoby z wyższymi rangami i wszystko dobrze się zgra, możliwe będą dalsze plany i rozwój projektu. ? Wszystkie mecze będą streamowane na: • Twitch: elgryfos • Kick: elgryfos Jeżeli ktoś również streamuje lub chciałby tworzyć content razem z nami, będzie to dodatkowy atut. ? Zainteresowanych zapraszam do kontaktu na Discordzie: https://discord.gg/ycY8JjMC Mój nick na serwerze: Elgryfos Dołącz i zbudujmy razem solidny skład! ?
500 h
18 lat
Cała Polska

Szukamy trenera

HUSARIA Esports ogłasza rekrutację na stanowisko Trenera do amatorskiej drużyny CS2 z planami na profesjonalizację jeszcze w tym roku. Budujemy zespół od zera. Szukamy trenera, który pomoże stworzyć silną, zdyscyplinowaną drużynę złożoną z graczy 3k ELO+. Od kandydata oczekujemy: -Doświadczenia trenerskiego -Umiejętności analizy demo -budowania taktyki i prowadzenia zespołu -Profesjonalnego podejścia -regularnej dyspozycyjności i chęci rozwoju -Pasji do pracy Zainteresowanych zapraszam na PV
Cała Polska

POSZUKIWANY RIFLER DO TEAMU 7-9 LVL FACEIT

Drużyna HArnasiESport poszukuje AKTYWNEGO RIFLERA chętnego do rozwoju i gry w ESEA. Obecnie mamy skład zbudowany pod IGL, bierzemy udział w rozgrywkach ligowych i przydałoby nam się aktywne wzmocnienie na tej pozycji. Zależy nam przede wszystkich na osobach, które chcą aktywnie i regularnie grać oraz się rozwijać, a nie tylko wbić od czasu do czasu pograć z jakąś ekipa ;] O NAS: - Faceit Level 6-9. - ESEA - Dywizja 1-8 - Zbudowany skład pod IGL - No toxic -> +18 - Bierzemy udział w turniejach i ligach np. ESEA, gramy PCW - Treningi taktyczne i indywidualne OCZEKUJEMY: - Level 7-9 faceit - Komunikacja - Wiek +18 - Dyspozycyjność min. 3-4 wieczory w tygodniu - Ogarnięta psycha -> podziękujemy osobom, którym nudzi się CS2 po kilku dniach Zainteresowanych zapraszam na kontakt DSC lub STEAM (Kod znajomego 484199593) : https://steamcommunity.com/profiles/76561198444465321/
Cała Polska
Ogłoszenia