2022-07-21 04:19:10

Szukam osób na serwer mój i moich znajomych

Haj!??Szukam osób na serwer mój i moich znajomych jak ktoś chce to niech pisze na priv.

Wymagania:
~8-13 lat
~gra freeplay
~samodzielność
~dostosować się do systemu prawnego wioski
~nie kraść
~nie niszczyć budowli
~oczywiście za jakieś mocne wykroczenie jest kara czyli śmierć oraz wyczyszczenie ekwipunku


Coś o mn:
~13lat
~operator serwera
~król wioski
~szybko wpadam w złość
~często podglądam na potce niewidzialności
~na poważnie biorę przestrzeganie wioski

O serwie:
~jest już ok 6/7 graczy razem ze mną
~każdy ma swój dom

...

Dobra liczę na to że odezwiecię się miłego dnia??❤️

Podobne ogłoszenia

Przeglądaj podobne ogłoszenia

CraftEX.maxc.pl | Po prostu to przeczytaj.

# Hej, ## Jestem Rejo i zajmuje się amatorskim streamowaniem I powoli rozwijam się online Ponad 12 lat temu grałem jako młody Rejek na serwerze który kochałem całym sercem PVP+DZIAŁKI, z przecudnym community i wspomnieniami… Zawsze chciałem odtworzyć to po tym jak serwer pozbył się tego trybu z powodu że było ogromna duża ilość cheaterów, od ponad 5/6 lat, uczę się by stworzyć taki serwer dla moich widzów a także bliskich, i mi się udało powstał… są beta testy, czasem ktoś wbije i każdemu się podoba pierwsza wersja serwera… Ale wciąż brakuje ludzi, dlatego jak jest tu ktoś kogo serio interesują dobre wspomnienia, zabawa i nie marudzenie na durne podpunkty w regulaminie typu "Nie ma sojuszy itd" to spróbujcie mojej twórczości… Serwer w stylu 2015r. Przedstawiam wam CraftEX, do końca betatestów można odebrać rangę VIP na pół roku za darmo a my jako administracja chętnie przyjmujemy do współprac każdego chętnego! Ip: CraftEX.maxc.pl (Ip maxcrafta bo mamy sponsoring z nimi więc polecam pukawka.pl) Ver: 1.8 - 1.8.9 Non-premium! Zapraszam i dziękuje za wysłuchanie!
19 lat
zachodniopomorskie, Szczecin

Szukam osob chetnych pograc w rlcraft

Jestes chetny pograc w rlcrafta? Wejdz na serwer! https://discord.gg/7ppRt9UrhA Oczekuje jedynie wieku 16+, grania na chillku, zeby miec fun i nie byc toksycznym.
16 lat
Cała Polska

szukam ekipy do minecraft

szukam ekipy do minecraft 10 lat kto chętny to discord: gengar_55k
10 lat
Cała Polska

Szukamy ludzi do grania na serwie minecraft

Szukamy ludzi do grania na serwie z bogatą ilością pluginów. Nie zwracamy większej uwagi na wiek, pochodzenie, płeć czy poglądy polityczne. Ważne jest tylko by nie być kompletnie stukniętym i nie być z Ciechocinka. Napisz do mnie na dc: _.__._.__._.
14 lat
podkarpackie
Ogłoszenia