0
12:11 11.12.2023

Szukam teamu

Cześć, tak jak w tytule tematu szukam teamu do wspólnego grania w CS 2 którego celem będzie stałe powiększanie swoich umiejętności by brać udział w różnego rodzaju turniejach. Coś o mnie.. 27 lat w cs'a zaczynałem grać w styczniu 2014 roku, a moja przygoda zakończyła się w roku 2020 po 6 latach z wypalenia i braku motywacji do dalszej gry. W okresie mojej gry prowadziłem 3 drużyny w których grałem na pozycji IGL'a z większymi bądź mniejszymi suckesami, które głównie ograniczały się do wygrywania turniejów online. Do CS2 nabrałem chęci ze względu na świeżość i próbę ponownego stworzenia drużyny która będzie miała ambicje na coś więcej niż tylko grindowanie premiera. Od siebie mogę zaoferować doświadczenie, pomoc w budowaniu drużyny jej struktur oraz przedstawieniu wizji na grę przy mało korzystnych wynikach. Jestem dostępny codziennie w godzinach wieczorowych. Oferuję dyspozycyjność uczęszczanie na treningi, samokształcenie w postaci treningu aima rzucania smoków, szeroko rozumianych one wayów do wykorzystywania przewagi oraz komunikację na wysokim poziomie. Jeżeli jest ktoś zainteresowany współpracą, bądź podobnie jak ja szuka osób do grania to zapraszam do kontaktu razem możemy coś podziałać. Mój adres steam : https://steamcommunity.com/id/coreishio/ Pozdrawiam