0
01:57 13.06.2023

Czy warto zaktualizować system do Windows 10 do gier na PC?

Cześć wszystkim! Zastanawiam się nad aktualizacją systemu operacyjnego z Windows 10 do Windows 11, ale nie jestem pewien, czy powinienem to zrobić. Słyszałem wiele różnych opinii na temat Windows 11 i niektórzy twierdzą, że jest to duża poprawa w stosunku do Windows 10, podczas gdy inni twierdzą, że nie muszę aktualizować, jeśli wszystko działa bez problemów.

Chciałbym poznać opinie osób, które dokonały już aktualizacji do Windows 11. Jakie ulepszenia zauważyliście i czy warto dokonać aktualizacji do nowego systemu operacyjnego?

Chciałbym również wiedzieć, gdzie najlepiej kupić Windows 11. Wiem, że jest on dostępny na oficjalnej stronie Microsoftu, ale słyszałem też o innych miejscach, gdzie można go kupić po niższej cenie.

Czy ktoś może polecić wiarygodne strony, na których można kupić Windows 11? Słyszałem, że strona wyrel.com również sprzedaje Windows w dobrej cenie, ale nie wiem, na ile jest wiarygodna. Może ktoś już kupił system operacyjny z tej strony i może podzielić się swoimi doświadczeniami?

Będę wdzięczny za wszelkie porady i rekomendacje. Dziękuję!