0
16:52 26.04.2020

TEAM

Cześć zakładam drużynę, która mam nadzieje będzie miała przyszłość. Nie szukam ludzi, którzy chcą zagrać sobie clash'a albo flex'a bo im się nudzi... Ja szukam ambitnych i konkretnych ludzi którzy dążą do celu. Drużyna ma na celu na początku zgranie się, treningi, granie turnieji a po czasie wyjazdy na lany i w dalszej przyszłości walka o polska lige esportowa. Tak więc widzicie że to nie jest drużyna na kilka miesięcy ale na dłuższą metę. Szukam ludzi: 16+, P+, czas na treningi najlepiej po 4h 5 dni w tygodniu ale to do ustalenia, ambicji, zaangażowania, wytrwalości. Szukam ludzi na pozycje:, MID, najlepiej żeby znalazł się shotcaller wśród tych dywizji. Dobra to może opowiem coś o sobie: jeszcze rok temu miałem D3 i grałem drużynowo więc mam doświadczenie, aktualnie mam P2 mam 18 lat i gram na pozycji ADC. Proszę się zgłaszać na lolu nick:SebaKaczka Nie zwracajcie uwagi na nick bo go zmieniam mega czesto.

Komentarze (1)

Zaloguj się, aby dodać komentarz
szef0
26.04.20 17:08
Siema, spróbuj dodać taki wpis w zakładce gampre.pl/ogloszenia tam się może to lepiej sprawdzić