0
14:58 23.10.2021

Pytanie do adc

Hej, gram jako support i potrzebuje pomocy i żeby mi ktoś wytłumaczył jedną kwestię. Dlaczego gdy gram na dole bardzo często adc z którym gram ma problem gdy farmie miniony chociaż nie ma go na linii (zginął lub zszedł z niej) i widzę że te miniony zaraz zginą przez wieże? Ja tak robię bo dla mnie to ma sens, ale chciałbym się dowiedzieć w czym jest problem i przestać to robić jeśli to jest naprawdę złe co robię.

Z góry dzięki za pomoc

Komentarze (1)

Zaloguj się, aby dodać komentarz
Totalnygigsnax
24.10.21 20:09
Tak mi sie wydaje ze o to mu chodzi zebys ich nie farmil tylko je wyprowadzil pod wiezy ale jak dopiero umarl i minoy rashuja wieze to jest oczywiste ze sup ma role zeby farmic ta farme bo sie nie oplaca rozbijac minow o wieze. Bo adc bardzo lubia kiedy linia jest na srodku bo latwo bedzie miec jak wejdzie jg to do ucieczki pod wieze a niektorzy suporci nie wiedza ze tak sie czekac az enemy minony sie obija do jednego hita i wtedy je farmic dlatego adc moze sie wkurwic bo duzo champow na farmie nie ma dobych ucieczek na samym poczatku i nie lubia robic presji pod wieza. Tak mi sie wydaje ze o to chodzi a jak nie to nie wiem