0

jak nie byc g.wnem?

jak nie byc g.wnem?
siema, wiem ze to dziwnie zabrzmi ale nie moge wyjsc z braza xD. i to nie tak ze zaczalem grac chwile temu i sie dziwie, tylko mam juz 1000 godzin w lolu. doslownie, 1000 godzin (dokaldnie 956). wiem ze jestem g.wnem w ta gre i chce to zmienic, ale nie wiem jak. nie wiem co robie zle, probowalem juz wszystkiego. latwo wygrywam linie prawie za kazdym razem. widze np co robi zle enemy laner, jakich skilli uzyl, kiedy sie moge wbic, patrze na cd'ki runek jakie ma (np boneplating) itp.
nie wiem, moze to nie jest gra dla mnie, ale nawet po takim czasie dalej mi sie podoba i kocham w nia grac. nie chodzi mi o to ze "ooo team mi feeduje" czy cos. po prostu nie wiem co JA robie zle. wiem ze z bronza da sie wyjsc nawet z intujacym teamem wiec nie tu siedzi problem. moj najwiekszy peak to byl b1 87 lp. robilem tez nowe konto gdzie wbilem s2 z gold mmr, ale wiem ze to nie to samo bo czyste konta maja mmrki wyrabane w kosmos.
prosze niech ktos mi pomoze bo az mi sie smutno robi jak patrze na moja ilosc gier...

Komentarze (3)

Zaloguj się, aby dodać komentarz
tak gram od maja 2021, ale jakos znalazlem duzo czasu dla znajomych, rodziny i innych zainteresowan xD
Ifrinishi
22.05.22 16:17
Odpuść sobie gry soloQ, jest to gra 50/50, albo trafisz na dobry zgrany zespół, albo na zwykłych trolli. Możesz mieć dobry dzień i mieć serie wygranych, albo przez cały dzień nie ugrać nic. Ostatnio wypowiedział się o tym Faker, a Riot ma się podobno tym zająć. :)
LubieBulke
11.07.22 18:45
1.zaplc za coching. 2.pisz do graczy z wyszych dwizji o zagranie i powiedzenie gdzie robiszbledy. 3. ogladaj swoje poworki. duzo rzeczy mozna po prawidz