0
15:39 08.10.2023

RDR2 sie nie uruchamia - prośba o pomoc!

Cześć! Mam problem z uruchomieniem RDR2 – proszę Was o pomoc co robić. Oto krótki opis problemu. Kupiłem grę na Epic Games 3 miesiące temu w wersji podstawowej. Grałem jakieś 2 miesiące, potem przez 3 tygodnie nie grałem. Następnie próbowałem ją uruchomić ponownie i tutaj pojawił się problem. Gra się nie uruchamia. Wchodzę jak zwykle na Epic Games launcher, klikam na RDR2 w menu szybkiego startu. Epic Games uruchamia „Rock Star Game Launcher” – pojawia się ikona „Rockstar” symbolizująca ładowanie launchera. Trwa to jakiś czas i w pewnym momencie po prostu znika okno ładowania launchera. Gra się nie uruchamia. Nie pojawia się również żadna informacja systemowa lub o błędzie. Zarówno grę jak również launchery: Epic oraz Rockstar przeinstalowywałem wiele razy. Nic nie pomaga. Również: 1. Sprawdzałem konfigurację sprzętu – jest ok (zwłaszcza, że już gra działała na tym sprzęcie przez 2 miesiące), 2. Mam aktualne sterowniki do karty graficznej (Gforce GTX 1660Ti), 3. Wyłączałem całkowicie zaporę (poprzez Nortona), 4. Klikałem w integralność plików gry - pliki ok, 4. System Ms Windows – 10 zaktualizowany. To raczej problem z RDR2, bo Epicgames uruchamia mi inne gry (np. Fortnite).