0
10:17 14.06.2020

Szukam drużyny ;)

Szukam drużyny ;)
Hej! Jeśli spojrzałeś tu to oznacza to że możesz być zainteresowany mną, cieszy mnie ta wiadomość :) Ogólnie to pozwól że się przedstawię. Jestem Adam, mam 11 lat i interesuje się e-sportem i ogólnie grami. Na razie szukam teamu który nie gra w turniejach o pieniądze, a jeśli już by takie były to ja nie biorę z takich turniejów ani grosza. Gram 4FUN, w przyszłości chcę już grać w większych turniejach. Ale nie jeszcze teraz bo do tego jeszcze kilka lat ;) Moja ranga w Valorancie z Bety to Srebro 3, ale ostatnio jestem w gazie i nie mam zamiaru zwalniać z moim rozwojem. Najczęściej gram Phantom'em a jeśli chodzi o pistolet to Ghost lub Frenzy. Jeśli chodzi o postacie to najbardziej Reyna ale w tej chwili robię kontrakt Raze ponieważ, uważam ją za bardzo dobrą postać, mogę grać również Sage, Sova lub Cypher'em. W razie jakiegokolwiek kontaktu zapraszam do pisania tutaj lub na discordzie: (☞ ͡° ͜ʖ ͡°)☞#7859. Miłego dnia lub nocy ;)

Komentarze (4)

Zaloguj się, aby dodać komentarz
Adamoo10
14.06.20 19:57
(na tą chwilę ogłoszenie nieaktualne)
OmenGXpro
15.06.20 12:25
zapraszam do mojego teamu
Benex895
11.07.20 15:28
jajjestem
Jagermeister
01.02.21 14:16
Cześć, jest wiele serwerów na Discordzie przeznaczonych do poznawania osób, żeby z nimi wspólnie pograć. Sam mam taki serwer, który jest ciągle rozwijany i ulepszany, więc serdecznie Cię zapraszam na Jagermeister Team! Link --> discord.gg/3a6WwZU Niżej podaję krótką informację na temat tego serwera, pozdrawiam - Jagermeister. Jagermeister Team jest serwerem Discord, na którym można np. znaleźć nowych znajomych do grania. Jest to serwer na Discord dzięki, któremu można komunikować się w grach, pogadać z innymi o grach, spytać się, podać jakiś problem czy błąd w celu uzyskania pomocy, dowiedzieć się o mocnych promocjach różnych gier, czy dowiedzieć się, że w danym terminie można grę pobrać za darmo, lub po prostu pogawędzić i poczuć moc tej społeczności. Jeśli nie masz z kim grać, to właśnie Jagermeister Team ci w tym pomoże. Życzę miłego spędzania u nas czasu!