Ogłoszenia

Filtruj
Znajdź ludzi do gry. Przeglądaj ogłoszenia graczy i drużyn.
Zamknij
Gracza
Drużyny
-
-
Wybierz lokalizację

Wyróżnione ogłoszenia

Gracz Damper127
Damper127
20:54 27.04.2026

Minecraft Bed Wars! Najlepszy serwer MINECRAFT w POLSCE

✌ CraftMC.PL - Twój serwer Minecraft! ✌ IP: CraftMC.PL Wersję od 1.8 do 26.2 Tryby gry: » Survival - elementami ekonomii i cuboidami » BoxPvP - dla miłośników walki i rywalizacji » SkyBlock – tworzenie własnej wyspy » FreeBuild – rozgrywka niczym Real Life » Ekonomia – ze spawnerami » WaterBlock – wyspa na wodzie » MineBlock – życie w jaskini » EasyHC – dynamiczna walka z graczami » Kit PvP – szukaj ukrytych skrzynek » ChestPvP – pojedynek niczym Duels » Anarchia SMP – kradnij serca graczom » Lifesteal – serwer z dużym limitem serc » EarthSMP – mapa z prawdziwym światem » DropSMP - zdobądź statystyki » MegaDrop - duży drop z kamienia » MegaEnchant - unikalne megaenchanty » SkyBlock 26.2 - najnowsza wersja IP serwera: CraftMC.PL
Cała Polska
Gracz CLANAREA
CLANAREA
5 dni temu, 2026-06-20

CLANAREA.com – Beta start 1 lipca 2026

Już 1 lipca 2026 roku wystartuje beta platformy CLANAREA.com – miejsca stworzonego z myślą o graczach, klanach i społecznościach CS2. Naszym celem jest ułatwienie budowania społeczności, nawiązywania nowych znajomości oraz rozwijania klanów. W wersji beta dostępne będą między innymi: ✅ Publiczne serwery CS2 dla społeczności ✅ Profile graczy z możliwością personalizacji ✅ Tworzenie i rozwijanie własnych klanów ✅ Publikowanie ogłoszeń społecznościowych ✅ System rekrutacji do klanów i wyszukiwania graczy ✅ Możliwość umawiania sparingów pomiędzy klanami oraz rozgrywania ich na serwerach CLANAREA ✅ Wbudowany system treningu AIM dostępny bezpośrednio na platformie, umożliwiający doskonalenie celności i regularne ćwiczenia ✅ Wyróżnianie profili, klanów i ogłoszeń za pomocą CLANAREA Points (CAPs) ✅ Konkursy z nagrodami dla najbardziej aktywnych użytkowników ✅ Regularnie wdrażane nowe funkcje i usprawnienia Beta to dopiero początek. Mamy ambitne plany dotyczące dalszego rozwoju platformy, wdrażania nowych narzędzi dla graczy, organizowania wydarzeń, nowych rozgrywek oraz konkursów dla społeczności. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do dołączenia na naszego Discorda, gdzie będziemy na bieżąco publikować informacje o nowych funkcjach, konkursach, aktualizacjach oraz kolejnych etapach rozwoju projektu. Dołącz do społeczności CLANAREA już dziś i współtwórz z nami miejsce stworzone przez graczy – dla graczy! discord.gg/c3SVpTeG3D
Cała Polska
Gracz Damper127
Damper127
Ponad 2 tygodnie temu, 2026-06-09

Jedyny TAKI serwer Minecraft DropSMP w POLSCE! Pety, custom itemy, txt i więcej

✌ CraftMC.PL - Twój serwer Minecraft! ✌ IP: CraftMC.PL Wersję od 1.8 do 26.2 Tryby gry: » Survival - elementami ekonomii i cuboidami » BoxPvP - dla miłośników walki i rywalizacji » SkyBlock – tworzenie własnej wyspy » FreeBuild – rozgrywka niczym Real Life » Ekonomia – ze spawnerami » WaterBlock – wyspa na wodzie » MineBlock – życie w jaskini » EasyHC – dynamiczna walka z graczami » Kit PvP – szukaj ukrytych skrzynek » ChestPvP – pojedynek niczym Duels » Anarchia SMP – kradnij serca graczom » Lifesteal – serwer z dużym limitem serc » EarthSMP – mapa z prawdziwym światem » DropSMP - zdobądź statystyki » MegaDrop - duży drop z kamienia » MegaEnchant - unikalne megaenchanty » SkyBlock 26.2 - najnowsza wersja IP serwera: CraftMC.PL
Cała Polska
Znaleziono: 97929

Najnowsze ogłoszenia

Gracz RiGhty
RiGhty
20:06 05.04.2017

DMG 15+ Poszukuje teamu entry/rifler

Witam! Mam na imię Dawid, mam 15 lat i pochodzę z województwa pomorskiego. Szukam drużyny która zapewni mi rozwój i pomoże osiągnąć coś wiecej . Informacje o mnie: Imię: Dawid Wiek: 15 Województwo: Pomorskie Pozycja: Entry Fragger/rifler Ranga : DMG Komunikacja: Teamspeak,mikrofon posiadam Doświadczenie: 0 drużyn. Ilość godzin: 1k h zliczając wszystkie moje konta bo było ich sporo. Grane mapy: Dust 2,inferno,mirage,cache,train Ile czasu tygodniowo poświęcasz na grę?:30h Brak toksycznego zachowania,chęć współpracy z drużyną Mutacja: Oczywiście Oczekiwania: 1.Serwer teamspeak lub kanał 2.(opcjonalnie) Serwer CS:GO 3.Wiek min. 15-16 lat 4.Rangi min. MGE-DMG 5.Punktualność 6.Podawanie info 7.Nie chciałbym toksycznych ludzi w drużynie Jeśli jesteś zainteresowany lub masz jakieś pytania, zaproś:http://steamcommunity.com/id/FNATICKINGS/
1000 h
15 lat
pomorskie, Gdańsk
Gracz MokSu
MokSu
19:37 05.04.2017

Riffler/ Lurker // 2700 // Łódzkie // 17 lat //

Witam, poszukuję teamu, dobrze by było aby wasz skład posiadał już jakieś wyniki na eslu czy innego rodzaju ligach którymi mógłbym się sugerować. O Mnie: -Wiek 17 lat -Pozycja: Riffler, Generalnie Lurker. Oczywiście istnieje możliwość dostosowania się pod drużynę. -Turnieje Offline: ON -Dużo czasu na grę. (1-2 godziny dziennie treningu indywidualnego + czas na pcw/turnieje/treningi drużynowe. -Grywam przeważnie od 15:00 - 1:00 -Profesjonalne podejście do gry. -Komunikacja na wysokim poziomie. Wiele osób myli komunikacje z podawaniem info, oczywiście nie chodzi mi tylko o podawanie info, ale tylko np. prośba o dorzucenie smoke/flash itp. kontakt steam: http://steamcommunity.com/id/MokSuS20 profil esl: http://play.eslgaming.com/player/9238963/ Proszę aby nie dodawały mnie osoby które z góry wiedzą że nie spełniają moich oczekiwań, również nie interesują mnie osoby które mają poniżej 2.000 godzin rozegranych w CS:GO ***TYLKO POWAŻNE PROPOZYCJE***
2700 h
17 lat
łódzkie, Wieruszów
Gracz GALAXY
GALAXY
18:57 05.04.2017

Riffler/18lat/2300h/MAZOWIECKIE

Cześć! Od długiego czasu nie mogę znaleźć stabilizacji drużynowej. W ciągu ostatniego roku przewinąłem się przez kilka drużyn oraz kilkakrotnie próbowałem sam tworzyć skład. Niestety, wszystko zakończyło się fiaskiem. Szukam drużyny która pozwoli mi wejść na ten poziom TOP (przynajmniej w Polsce). W tej chwili spędzam czas tylko na deathmatchach oraz trenując swój refleks oraz pamięć mięśniową. Kilka informacji o mnie: Nick: GALAXY - Mam na imię Damian - 18 lat - Ponad 2,300h w CS:GO - 4lvl faceit (Samemu ciężko grać na niższych lvlach, downgrade z 6lvl...) - Mam aspiracje - Potrafię grać zespołowo - Mam doświadczenie gry w teamie - Chciałbym coś osiągnąć - Godziny w jakich mogę grać: 18-23 - LANY: ON Preferowana rola w zespole: - Riffler - Second AWPer Czego oczekuję? Tylko i wyłącznie poziomu. Chciałbym, aby liczyła się gra zespołowa a nie fragi. Chciałbym, aby każdy poświęcał się na rzecz drużyny i grał najlepiej jak potrafi. Oczekuję również wysokiego poziomu komunikacji oraz dobrej atmosfery (bez obrażania oraz zbędnego toxicu) oraz w miare możliwości normalnych treningów. Jeżeli doczytałeś aż do tego momentu, GRATULUJĘ i dziękuję za poświęcony czas na to. ;D Wszystkich zainteresowanych zapraszam na steam: https://steamcommunity.com/id/galaxovsky/
2300 h
18 lat
mazowieckie, Pruszków
Gracz Flocky
Flocky
11:43 05.04.2017

ORGANIZACJA +8 lvl faceit

Witam wszystkich :) PROSZĘ O DOKŁADNE PRZECZYTANIE CAŁEGO POSTU. Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 14.04.2017 KOGO POSZUKUJEMY?! Organizacja szuka osób na każdą z pozycji (IGL/SNIPER/RIFFLER -support,lurker,enty). Jeżeli ktoś okaże się lepszym IGL'em to przejmie rolę IGL'a, jeżeli ktoś będzie lepiej sobie radził z AWP przejmie rolę SNIPER'a w drużynie itd itd.. Szukamy osób obeznanych w tej grze, doświadczonych, myślących, opanowanych, potrafiących radzić sobie z presją podczas ważnych meczy oraz SZCZERYCH wobec swoim teammate'ów. Od momentu przyjęcia do zespołu będzie to Twój jedyny zespół, z którym będziesz trenował i wkładał w niego całe swoje serducho. Oczywiście, nikt nie broni Ci grać MM/FCT/ESL etc, ale to wszystko PRZED/PO treningu :) Godziny treningu są czasem świętym i szukamy osób, które potrafią zarządzać swoim czasem bardzo dobrze, aby nie było żadnych utrudnień w tym czasie (rodzice,rodzeństwo,kobieta,pies etc etc). Godziny treningów oraz dni są do ustalenia w każdej z ekip indywidualnie. [b]Jesteśmy ludźmi i rozumiemy różne sytuacje :)[/b] WYMAGANIA: •MINIMUM +16 lat :) •MINIMUM +2k godzin :) •MINIMUM +8 lvl faceit :) JAK PRZEBIEGA REKRUTACJA: Po dodaniu na steam zapraszam Cie do grupy w celu lepszej komunikacji. Krótka pogadanka steam/ts3 i do usłyszenia :) Każdy z rekrutów ma MINIMUM 5 map na zaprezentowanie swoich umiejętności. Piszę do Ciebie, umawiamy się na dany dzień i gramy. Także proszę sobie zagospodarować czas tak, aby móc zagrać w godzinach 18-XX. CO OFERUJEMY •PRIV TS3 -30 SLOT z opcją zwiększenia slotów w miarę rozwoju organizacji :) •PRIV 128tk •KOSZULKI LOGO+NICK -dostaniecie je przed 1wszym LAN'em na własność. (Mocno zaawansowana faza projektu) Jak już przeczytałeś wszystko to teraz proszę, abyś wypełnił ankietę i czekał na zaproszenie steam :) https://www.interankiety.pl/i/y0gxEevV
20000 h
16 lat
Cała Polska
Gracz RiGhty
RiGhty
07:27 05.04.2017

Poszukuje teamu DMG ,Entry/Rifler

Witam! Mam na imię Dawid, mam 15 lat i pochodzę z województwa pomorskiego. Szukam drużyny która zapewni mi rozwój i pomoże osiągnąć coś wiecej . Informacje o mnie: Imię: Dawid Wiek: 15 Województwo: Pomorskie Pozycja: Entry Fragger/rifler Ranga : DMG Komunikacja: Teamspeak,mikrofon posiadam Doświadczenie: 0 drużyn. Ilość godzin: 1k h zliczając wszystkie moje konta bo było ich sporo. Grane mapy: Dust 2,inferno,mirage,cache,train Ile czasu tygodniowo poświęcasz na grę?:30h Brak toksycznego zachowania,chęć współpracy z drużyną Mutacja: Oczywiście Oczekiwania: 1.Serwer teamspeak lub kanał 2.(opcjonalnie) Serwer CS:GO 3.Wiek min. 15-16 lat 4.Rangi min. MGE-DMG 5.Punktualność 6.Podawanie info 7.Nie chciałbym toksycznych ludzi w drużynie 8.Treningi nowe taktyki Jeśli jesteś zainteresowany lub masz jakieś pytania, zaproś:http://steamcommunity.com/id/FNATICKINGS/
1000 h
15 lat
pomorskie, Gdańsk
Gracz mjkk1
mjkk1
21:35 04.04.2017

+1 do drużyny. Lurker/IGL

Siema! Drużyna NoFear.gg szuka IGL/lurkera (pick one) Oferujemy: -własny kanał ts3 -treningi w określonych godzinach (17-19 , 20-23 weekendy w miare ok. 4-5 h) -wyjazdy na rozmaite LANy oraz turnieje online -w miarę możliwości raz na miesiąc boot camp (1-2 dniowy) - miła atmosfera Czego oczekujemy: - min.2000h - osoba musi być z okolic Krakowa ale mile widziane osoby z innych województw - dostępność w wyżej wymienionych godzinach - toxic nie mile widziany - aim na przyzwoitym poziomie Zgłoszenia składać w komentarzu na steam o treści ''W sprawie teamu , skąd jesteś ile masz lat ile godzin , czy jesteś z Krakowa lub okolic'' Dodam do grupki i kiedy zapisy się zakończą ruszymy z meczami rekrutacyjnymi. Steam : http://steamcommunity.com/id/mjkGO
2000 h
14 lat
małopolskie, Kraków