Weź udział w największej amatorskiej lidze CS2 w Polsce

Ogłoszenia
CS 2

Filtruj
Znajdź ludzi do gry w CS 2. Ogłoszenia graczy i drużyn.
Zamknij
Gracza
Drużyny
-
-
Wybierz lokalizację

Wyróżnione ogłoszenia

Gracz CLANAREA
CLANAREA
3 dni temu, 2026-06-20

CLANAREA.com – Beta start 1 lipca 2026

Już 1 lipca 2026 roku wystartuje beta platformy CLANAREA.com – miejsca stworzonego z myślą o graczach, klanach i społecznościach CS2. Naszym celem jest ułatwienie budowania społeczności, nawiązywania nowych znajomości oraz rozwijania klanów. W wersji beta dostępne będą między innymi: ✅ Publiczne serwery CS2 dla społeczności ✅ Profile graczy z możliwością personalizacji ✅ Tworzenie i rozwijanie własnych klanów ✅ Publikowanie ogłoszeń społecznościowych ✅ System rekrutacji do klanów i wyszukiwania graczy ✅ Możliwość umawiania sparingów pomiędzy klanami oraz rozgrywania ich na serwerach CLANAREA ✅ Wbudowany system treningu AIM dostępny bezpośrednio na platformie, umożliwiający doskonalenie celności i regularne ćwiczenia ✅ Wyróżnianie profili, klanów i ogłoszeń za pomocą CLANAREA Points (CAPs) ✅ Konkursy z nagrodami dla najbardziej aktywnych użytkowników ✅ Regularnie wdrażane nowe funkcje i usprawnienia Beta to dopiero początek. Mamy ambitne plany dotyczące dalszego rozwoju platformy, wdrażania nowych narzędzi dla graczy, organizowania wydarzeń, nowych rozgrywek oraz konkursów dla społeczności. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do dołączenia na naszego Discorda, gdzie będziemy na bieżąco publikować informacje o nowych funkcjach, konkursach, aktualizacjach oraz kolejnych etapach rozwoju projektu. Dołącz do społeczności CLANAREA już dziś i współtwórz z nami miejsce stworzone przez graczy – dla graczy! discord.gg/c3SVpTeG3D
Cała Polska
Gracz VeKso
VeKso
6 dni temu, 2026-06-16

Poszukiwany IGL

Cześć! Poszukujemy IGL-a (16+) do budowanego składu CS2 nastawionego na rozwój, regularne treningi i udział w turniejach. O nas: ? Aktualnie mamy 4-osobowy skład: AWP – 2100 ELO Rifler – 1700 ELO (duży potencjał i chęć rozwoju) Lurk – 1600 ELO Support – 1700 ELO ? Wiek graczy: 16-18 lat ?️ Komunikacja: Polski Nasze cele: ✅ Regularne PRACC-e i rozwój drużyny ✅ Budowanie taktycznej gry zespołowej ✅ Udział w turniejach online ✅ W przyszłości ligi takie jak Arrmy oraz ESEA i inne dostępne rozgrywki Kogo szukamy? ? IGL-a w wieku 16+ ? Osoby komunikatywnej i zaangażowanej ? Kogoś, kto potrafi prowadzić zespół i podejmować decyzje w trakcie meczu ? Gracza dostępnego około 3-5 razy w tygodniu (dokładny grafik do ustalenia) ? Mile widziane wcześniejsze doświadczenie jako IGL, ale najważniejsze są chęci i odpowiednie podejście Jeżeli szukasz składu z ambicjami, który chce regularnie trenować i stopniowo wchodzić na coraz wyższy poziom rozgrywek, napisz do mnie prywatną wiadomość. Kontakt dc - justvekso
Cała Polska
Znaleziono: 73483

Najnowsze ogłoszenia

Gracz m0LGI
m0LGI
15:30 16.01.2023

Czwórka poszukuje IGL-a

Czwórka zawodników na poziomach 5,5,4,3 szuka In Game Leadera, z którymi nasza gra mogłaby wskoczyć na wyższy poziom. Jesteśmy aktywni i przede wszystkim komunikatywni, więc nie ma problemu z umawianiem się na treningi oraz faceity. Priorytet, jaki sobie postawiliśmy to w pierwszej kolejności rozwój, także nie jest to ekipa, której priorytetem są gry w turniejach o pietruszkę. Gramy razem już kawał czasu, ale przez ciągłe roszady w zespole i brak treningów w ostatnim czasie stoimy w miejscu. Liczymy na długoterminowy projekt. Przede wszystkim na osobę, której również zależy na rozwoju i graniu zespołowym. IGL będzie współpracować z naszym analitykiem, więc będzie mieć wsparcie w przygotowaniach treningów i analiz. Wymagania: – Wiek: 17+ – Pozycja: IGL – Ilość godzin: 3k+. Oferujemy: – Serwer discord (w przyszłości TS3) – Zaangażowanie CEO – Serwer treningowy – Aktywność – Rozwój – Wsparcie psychiczne – Wsparcie techniczne. Zgłoszenia można wysyłać na discordzie: m0 LGI#3659. Więcej informacji udzielę na pw. Lvl trochę spadł przez ostatnią serię przegranych (aż 7 :/ }]
3500 h
17 lat
Cała Polska
Gracz Grz3chu_
Grz3chu_
13:33 16.01.2023

Nisła Raków poszukuje graczy!

Kontakt: https://discord.gg/nJyqnk6G 'Grzechu#1512 Koniecznie przeczytaj do końca! Poszukujesz nowej drużyny? Szukasz ogarniętej i miłej ekipy? Chciałbyś rozwijać swoje umiejętności? Koniecznie zajrzyj do mojego discord, aktualnie prowadzimy rekrutację - jeżeli jesteś zainteresowany oraz chciałbyś spróbować swoich sił zapraszam na discorda lub napisz do mnie na discordzie albo na gampre. Wymagania: -Minimum 1000h -Posiadanie 2-9 lvl faceit, chcę każdemu dać szansę. -Od 14 lat w górę -Posiadanie faceita na głównym koncie -Możliwość grania od 17-22 z przerwami -Posiadanie teamspeaka Mile widziane jest doświadczenie drużynowe W zamian oferuję: -Własny serwer teamspeak oraz discord -Grupa na messengerze -Codzienne granie w wolnych chwilach -Dążenie do bycia lepszymi -Udział w turniejach gampre, arrmy, faceit i na innych platformach. -Avatar -Kontakt z CEO -Granie sparingów -Po zdobyciu większego doświadczenia oraz lepszego lvl na FC, będziemy próbowali naszych sił w ESEA! -Miłą atmosferę Jeżeli nie spełniasz wymagań to nie będzie żaden problem, ponieważ chętnie weźmiemy cię na testy. Po zbudowaniu pełnej drużyny będziemy mieli w planie utworzyć również naszą akademię ale to w najbliższym czasie. Rekrutacja będzie posiadała 2 etapy: - Etap 1 - Napisania krótkiego podania - Etap 2 - przez najbliższe 5 dni grania ze sobą pod okiem CEO oraz V-CEO
Cała Polska