Weź udział w największej amatorskiej lidze CS2 w Polsce

Ogłoszenia
CS 2

Filtruj
Znajdź ludzi do gry w CS 2. Ogłoszenia graczy i drużyn.
Zamknij
Gracza
Drużyny
-
-
Wybierz lokalizację

Wyróżnione ogłoszenia

Gracz VeKso
VeKso
5 dni temu, 2026-06-16

Poszukiwany IGL

Cześć! Poszukujemy IGL-a (16+) do budowanego składu CS2 nastawionego na rozwój, regularne treningi i udział w turniejach. O nas: ? Aktualnie mamy 4-osobowy skład: AWP – 2100 ELO Rifler – 1700 ELO (duży potencjał i chęć rozwoju) Lurk – 1600 ELO Support – 1700 ELO ? Wiek graczy: 16-18 lat ?️ Komunikacja: Polski Nasze cele: ✅ Regularne PRACC-e i rozwój drużyny ✅ Budowanie taktycznej gry zespołowej ✅ Udział w turniejach online ✅ W przyszłości ligi takie jak Arrmy oraz ESEA i inne dostępne rozgrywki Kogo szukamy? ? IGL-a w wieku 16+ ? Osoby komunikatywnej i zaangażowanej ? Kogoś, kto potrafi prowadzić zespół i podejmować decyzje w trakcie meczu ? Gracza dostępnego około 3-5 razy w tygodniu (dokładny grafik do ustalenia) ? Mile widziane wcześniejsze doświadczenie jako IGL, ale najważniejsze są chęci i odpowiednie podejście Jeżeli szukasz składu z ambicjami, który chce regularnie trenować i stopniowo wchodzić na coraz wyższy poziom rozgrywek, napisz do mnie prywatną wiadomość. Kontakt dc - justvekso
Cała Polska
Gracz toksyczny11
toksyczny11
2 dni temu, 2026-06-19

Poszukuje 4 do zespołu EL kogutos

? EL Kogutos poszukuje graczy do składu! ? Szukamy osób z minimum Faceit Level 5 (czasami rozważymy również Level 4). Wyższe levele są oczywiście mile widziane. Dla przykładu, ja sam mam Level 5. Aktualnie potrzebujemy 4 graczy na role: • AWPer • Rifler • Support • Lurker Role są jeszcze do ustalenia i możemy je dopasować pod skład. Na początek gramy głównie Faceity by sie ogarc, ale jeśli zgłoszą się osoby z wyższymi rangami i wszystko dobrze się zgra, możliwe będą dalsze plany i rozwój projektu. ? Wszystkie mecze będą streamowane na: • Twitch: elgryfos • Kick: elgryfos Jeżeli ktoś również streamuje lub chciałby tworzyć content razem z nami, będzie to dodatkowy atut. ? Zainteresowanych zapraszam do kontaktu na Discordzie: https://discord.gg/ycY8JjMC Mój nick na serwerze: Elgryfos Dołącz i zbudujmy razem solidny skład! ?
500 h
18 lat
Cała Polska
Gracz CLANAREA
CLANAREA
Przedwczoraj 09:56

CLANAREA.com – Beta start 1 lipca 2026

Już 1 lipca 2026 roku wystartuje beta platformy CLANAREA.com – miejsca stworzonego z myślą o graczach, klanach i społecznościach CS2. Naszym celem jest ułatwienie budowania społeczności, nawiązywania nowych znajomości oraz rozwijania klanów. W wersji beta dostępne będą między innymi: ✅ Publiczne serwery CS2 dla społeczności ✅ Profile graczy z możliwością personalizacji ✅ Tworzenie i rozwijanie własnych klanów ✅ Publikowanie ogłoszeń społecznościowych ✅ System rekrutacji do klanów i wyszukiwania graczy ✅ Możliwość umawiania sparingów pomiędzy klanami oraz rozgrywania ich na serwerach CLANAREA ✅ Wbudowany system treningu AIM dostępny bezpośrednio na platformie, umożliwiający doskonalenie celności i regularne ćwiczenia ✅ Wyróżnianie profili, klanów i ogłoszeń za pomocą CLANAREA Points (CAPs) ✅ Konkursy z nagrodami dla najbardziej aktywnych użytkowników ✅ Regularnie wdrażane nowe funkcje i usprawnienia Beta to dopiero początek. Mamy ambitne plany dotyczące dalszego rozwoju platformy, wdrażania nowych narzędzi dla graczy, organizowania wydarzeń, nowych rozgrywek oraz konkursów dla społeczności. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do dołączenia na naszego Discorda, gdzie będziemy na bieżąco publikować informacje o nowych funkcjach, konkursach, aktualizacjach oraz kolejnych etapach rozwoju projektu. Dołącz do społeczności CLANAREA już dziś i współtwórz z nami miejsce stworzone przez graczy – dla graczy! discord.gg/c3SVpTeG3D
Cała Polska
Znaleziono: 73480

Najnowsze ogłoszenia

Gracz Lub1sh
Lub1sh
07:39 17.07.2022

Drużyna z ambicjami

Witam, chciałbym stworzyć drużynę z ambicjami z ludźmi którzy chcą się rozwijać, którzy wiedzą o co chodzi w tej grze, że ta gra polega przede wszystkim na graniu drużynowym a nie na byciu egotop star playerem. Szukam ludzi którzy będą potrafili z sobą współpracować, rozmawiać z sobą i razem rozwiązywać problemy. Może coś o mnie, mam 27 lat w csa gram już prawie 14 lat i już sporo o tej grze wiem mimo że nigdy lanowego doświadczenia nie zdobyłem. Chcę się postawić w roli trenera i stworzyć drużynę męską w przyszłości także damską. Może trochę chaotycznie napisane ale to tak w skrócie bo piszę to na kolanie w pracy także więcej info na priv. Wymagania to 10lvl na faceit. Szukam: - IGL'a z prawdziwego zdarzenia a nie osoby która będzie to robić bo musi albo może się dostosować. - Lurker - Riffler/Sniper - 2x Riffler Kontakt: https://steamcommunity.com/id/21039635/
27 lat
Cała Polska