Ogłoszenia
CS 2

Filtruj
Znajdź ludzi do gry w CS 2. Ogłoszenia graczy i drużyn.
Zamknij
Gracza
Drużyny
-
-
Wybierz lokalizację

Wyróżnione ogłoszenia

Gracz CLANAREA
CLANAREA
6 dni temu, 2026-06-20

CLANAREA.com – Beta start 1 lipca 2026

Już 1 lipca 2026 roku wystartuje beta platformy CLANAREA.com – miejsca stworzonego z myślą o graczach, klanach i społecznościach CS2. Naszym celem jest ułatwienie budowania społeczności, nawiązywania nowych znajomości oraz rozwijania klanów. W wersji beta dostępne będą między innymi: ✅ Publiczne serwery CS2 dla społeczności ✅ Profile graczy z możliwością personalizacji ✅ Tworzenie i rozwijanie własnych klanów ✅ Publikowanie ogłoszeń społecznościowych ✅ System rekrutacji do klanów i wyszukiwania graczy ✅ Możliwość umawiania sparingów pomiędzy klanami oraz rozgrywania ich na serwerach CLANAREA ✅ Wbudowany system treningu AIM dostępny bezpośrednio na platformie, umożliwiający doskonalenie celności i regularne ćwiczenia ✅ Wyróżnianie profili, klanów i ogłoszeń za pomocą CLANAREA Points (CAPs) ✅ Konkursy z nagrodami dla najbardziej aktywnych użytkowników ✅ Regularnie wdrażane nowe funkcje i usprawnienia Beta to dopiero początek. Mamy ambitne plany dotyczące dalszego rozwoju platformy, wdrażania nowych narzędzi dla graczy, organizowania wydarzeń, nowych rozgrywek oraz konkursów dla społeczności. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do dołączenia na naszego Discorda, gdzie będziemy na bieżąco publikować informacje o nowych funkcjach, konkursach, aktualizacjach oraz kolejnych etapach rozwoju projektu. Dołącz do społeczności CLANAREA już dziś i współtwórz z nami miejsce stworzone przez graczy – dla graczy! discord.gg/c3SVpTeG3D
Cała Polska
Znaleziono: 73523

Najnowsze ogłoszenia

Gracz yznn
yznn
18:26 14.06.2022

Startuje Turniej CS:GO: Noctua Gaming CUP!

Cześć z tej strony CEO turnieju Noctua Gaming Cup. Szukamy drużyn na II Edycje naszego turnieju, którego wpisowe wynosi jedynie 10zł od drużyny. Natomiast do wygrania jest ciekawa suma + dodatkowCześć z tej strony CEO turnieju Noctua Gaming Cup. Szukamy drużyn na II Edycje naszego turnieju, którego wpisowe wynosi jedynie 10zł od drużyny. Natomiast do wygrania jest ciekawa suma + dodatkowe nagrody od sponsorów. Jeżeli jesteś chętny zagrać ze swoją drużyną, lub znasz kogoś takiego to zapraszamy na nasz serwer discord gdzie dowiesz się więcej informacji na temat turnieju. Serdecznie zapraszamy zespół Noctua Gaming Cup! link discord: https://discord.gg/brtEvDBb link do formularza zgłoszeniowego: https://forms.office.com/r/rDXsiTe55g e nagrody od sponsorów. Jeżeli jesteś chętny zagrać ze swoją drużyną, lub znasz kogoś takiego to zapraszamy na nasz serwer discord gdzie dowiesz się więcej informacji na temat turnieju. Serdecznie zapraszamy zespół Noctua Gaming Cup! link discord: https://discord.gg/brtEvDBb link do formularza zgłoszeniowego: https://forms.office.com/r/rDXsiTe55g
Cała Polska
Gracz Zuberxpompa
Zuberxpompa
18:05 14.06.2022

Szukam teamu

Siema szukam wraz z kolega teamu Coś o mnie : Pozycja: nie mam określonej Ilość godzin: 2k+ Lvl fc: 7 Ranga: lem(nie gram mm) Doświadczenie teamowe: kiedyś grałem ale to była amatorka Ile masz czasu na gre: od niedzieli do środy nie mogę grać a od środy do soboty mogę obojętnie ile h Co chcesz osiągnąć: Chcę się rozwijać, znaleźć odpowiedni team i rozwinąć skrzydła Ile dziennie poświęcasz czasu na trening: aim ok. 1h granaty też z 1h Coś od siebie:Lubię rywalizację umiem przegrywać ale wolę wygrywać szybko się uczę i chcę znaleźć dobry team Mam 18 lat Kolega: Pozycja: lurker Ilość godzin: 2250 h Lvl fc: 3(spowodowane jest to przygodą z faceitem dawno temu kiedy nie reprezentowałem dobrego poziomu i obniżyłem punkty ELO do 600 , teraz zacząłem grać na faceit wróciłem do 1k elo) Ranga: przedawniona przedtem lem (nie gram mm) Doświadczenie teamowe: 2 lata temu w amatorskim teamie na pozycji lurkera Ile masz czasu na gre: Od 21-22 mogę grać codziennie, często na tygodniu w godzinach 12-22 jestem niedostępny, ale zdarzają się wyjątki. Weekendy zazwyczaj online Co chcesz osiągnąć: Szukam teamu w którym rozwinę swoje umiejętności , nauczyć się gry taktycznej zespołowej, powygrywać jakieś amatorsko-półprofesjonalne turnieje. Ile dziennie poświęcasz czasu na trening: Trening aima 30m - 1h , granaty (30m-1h) , Oglądanie sceny esportowej (kilka godzin, bo jestem fanem slight_smile ) Coś od siebie: Potrafię dostostować się do nadanej mi roli , szanuje kapitana i słucham się tego co mówi, nie muszę być na czele tabeli najważniejsze jest dobro drużyny czyli zwycięstwo. Mam 18 lat
Cała Polska
Gracz SPRINTU
SPRINTU
17:54 14.06.2022

5lvl, 17lat sniper/rifler/entry - Szukam TEAMU z zaangażowaniem i chęciami rozwoju

Siema, jak w tytule szukam teamu/mixu z ambicjami na przyszłość. Mam 17 lat, najbardziej pasuje mi rola snipera lub riflera, entryfraggera. Mam 5 lvl faceit i około 1000 meczy na tej platformie, mam dobre doświadczenie w grze drużynowej, no i znam większość granatów na każdej mapie. Ogólnie w gierce 2500h, w cs:go gram od 2k15, wcześniej grałem w cs 1.6 jakoś od 7. roku życia. Czas na grę w tygodniu to 17-22, chyba że coś mi wyskoczy, zaś w weekend i dni wolne mogę poświęcić cały dzień na trening i wspólną grę. kontakt: dm lub https://steamcommunity.com/id/SprintBogiem ogólnie wolałbym rozmawiać na ts, niż na discordzie (nie chodzi o fps, sprzęt mam dobry)
2600 h
17 lat
Cała Polska
Gracz Arakss
Arakss
16:33 14.06.2022

Trener szuka teamu

Witam :D Szukam początkującej drużyny do trenowania. Od razu mówię nie jestem dyspozycyjny codziennie po kilka godzin dlatego szukam początkującej drużyny (max około 5/6 level faceit) żeby pomóc jej wznieść się o kilka leveli wyżej :D. Coś o mnie: Wiek - 20 lat W csa gram od około 9/10 lat (w cs 1.6 też grałem) i łącznie na wszystkich kontach w cs:go mam około 8000 godzin. W peaku miałem 2150 elo (10 level faceit) obecnie jestem 1 level od 9, Kd 1.21 na 1500 meczów, 22 avg killi na 20 meczów Czego oczekuje?: Wiek bez różnicy, ranga/poziom bez różnicy (do max 5/6 levela) Oczekuję ogarnięcia (no toxic), 5 zawodników, którzy faktycznie chcą lepiej grać (nie chce teamu 4fun) Tutaj mój faceit, steam oraz discord: Faceit: https://www.faceit.com/pl/players/Araksjel Steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198807824009/ Discord: Araksjel#8823 Ps. Tutaj macie link do stronki gdzie można sprawdzić, że faktycznie 10 level posiadałem https://faceitfinder.com/stats/76561198807824009
Cała Polska
Gracz Araksjel12
Araksjel12
16:31 14.06.2022

Trener szuka teamu

Witam :D Szukam początkującej drużyny do trenowania. Od razu mówię nie jestem dyspozycyjny codziennie po kilka godzin dlatego szukam początkującej drużyny (max około 5/6 level faceit) żeby pomóc jej wznieść się o kilka leveli wyżej :D. Coś o mnie: Wiek - 20 lat W csa gram od około 9/10 lat (w cs 1.6 też grałem) i łącznie na wszystkich kontach w cs:go mam około 8000 godzin. W peaku miałem 2150 elo (10 level faceit) obecnie jestem 1 level od 9, Kd 1.21 na 1500 meczów, 22 avg killi na 20 meczów Czego oczekuje?: Wiek bez różnicy, ranga/poziom bez różnicy (do max 5/6 levela) Oczekuję ogarnięcia (no toxic), 5 zawodników, którzy faktycznie chcą lepiej grać (nie chce teamu 4fun) Tutaj mój faceit, steam oraz discord: Faceit: https://www.faceit.com/pl/players/Araksjel Steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198807824009/ Discord: Araksjel#8823 Ps. Tutaj macie link do stronki gdzie można sprawdzić, że faktycznie 10 level posiadałem https://faceitfinder.com/stats/76561198807824009
Cała Polska