Weź udział w największej amatorskiej lidze CS2 w Polsce

Ogłoszenia
CS 2

Filtruj
Znajdź ludzi do gry w CS 2. Ogłoszenia graczy i drużyn.
Zamknij
Gracza
Drużyny
-
-
Wybierz lokalizację

Wyróżnione ogłoszenia

Gracz CLANAREA
CLANAREA
3 dni temu, 2026-06-20

CLANAREA.com – Beta start 1 lipca 2026

Już 1 lipca 2026 roku wystartuje beta platformy CLANAREA.com – miejsca stworzonego z myślą o graczach, klanach i społecznościach CS2. Naszym celem jest ułatwienie budowania społeczności, nawiązywania nowych znajomości oraz rozwijania klanów. W wersji beta dostępne będą między innymi: ✅ Publiczne serwery CS2 dla społeczności ✅ Profile graczy z możliwością personalizacji ✅ Tworzenie i rozwijanie własnych klanów ✅ Publikowanie ogłoszeń społecznościowych ✅ System rekrutacji do klanów i wyszukiwania graczy ✅ Możliwość umawiania sparingów pomiędzy klanami oraz rozgrywania ich na serwerach CLANAREA ✅ Wbudowany system treningu AIM dostępny bezpośrednio na platformie, umożliwiający doskonalenie celności i regularne ćwiczenia ✅ Wyróżnianie profili, klanów i ogłoszeń za pomocą CLANAREA Points (CAPs) ✅ Konkursy z nagrodami dla najbardziej aktywnych użytkowników ✅ Regularnie wdrażane nowe funkcje i usprawnienia Beta to dopiero początek. Mamy ambitne plany dotyczące dalszego rozwoju platformy, wdrażania nowych narzędzi dla graczy, organizowania wydarzeń, nowych rozgrywek oraz konkursów dla społeczności. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do dołączenia na naszego Discorda, gdzie będziemy na bieżąco publikować informacje o nowych funkcjach, konkursach, aktualizacjach oraz kolejnych etapach rozwoju projektu. Dołącz do społeczności CLANAREA już dziś i współtwórz z nami miejsce stworzone przez graczy – dla graczy! discord.gg/c3SVpTeG3D
Cała Polska
Znaleziono: 73493

Najnowsze ogłoszenia

Gracz CapybarAK47
CapybarAK47
08:16 02.09.2025

Drużyna szuka rezerwego

Cześć, jesteśmy zgraną siódemką zawodników i tworzymy drużynę. Wspólnie bierzemy udział w sparingach, turniejach oraz ligach. Poszukujemy zawodnika do rotacji, gdyż dwóch zawodników rezerwowych jest rzadko aktywnych i przydałby się ktośdo rotacji i walki o główny skład. Na początku oczywiście pozwolimy Tobie zapoznać się z naszym stylem gry i taktykami. Staramy się grać codziennie turnieje, niektórzy z nas trenują, dlatego w niektóre dni mamy problem uzbierać skład na turniej w danym dniu. Tak więc jeżeli chcesz grac w csa i szukasz paczki z którą możesz wspólnie pograć i progresować to chętnie zapraszamy :) O nas: -Faceit 6lvl-9lvl -Wiek 16-28 -2-4 treningi w 5 osób w tygodniu (trening min. 2h polegający na doszkalaniu się, analizie demek z meczów oraz wspólnym graniu i ćwiczeniu taktyk) -W pozostałe dni gramy faceity i turnieje aby się zgrywać -W przypadku mniejszej ilości osób gramy w takim gronie bądź też coś ćwiczymy -> co wolimy -Rywalizacja 1 vs 1 i 2 vs 2 na prywatnym serverze aby się zmierzyć ze sobą :D -Turnieje, sparingi i liga -Zgrany skład zbudowany pod IGL-a i trenera Od Ciebie oczekujemy: -Umiejętności myślenia podczas rozgrywki, słuchania IGL i taktyk, komunikatywności -Wiek +16 -Faceit 4lvl-8lvl aby swobodnie rozwijać się (chyba, że masz mniej, a czujesz że dasz radę na tym poziomie ;] ) -Chęć do wspólnego trenowania i rozwijania się (niektórym się nudzi taka gra po tygodniu, bo wolą w cs2 grac 4fun o lużnych godzinach -> my wolimy wspólnie się rozwijać całym składem) Zainteresowanych zapraszam do kontaktu najlepiej przez Steam, wtedy szybciej zauważę wiadomość: https://steamcommunity.com/profiles/76561198444465321/ ALBO: Kod znajomego: 484199593
Cała Polska
Gracz maciekbukowski
maciekbukowski
23:16 01.09.2025

Szukam drużyny

Hejka, szukam drużyny! A teraz kilka słów o mnie: - Zawsze staram się być zarówno miły jak i szczery, uważam, że bezpośrednia komunikacja oraz dobra atmosfera i wytrwałość to kluczowe fundamenty budowy drużyny. - Mam około 10 tysięcy godzin w różnych fpsach. - Grałem 6 sezonów w paintball sportowy z drużynami 2easy, Virst. - Uwielbiam grać w CS-a ale niestety z moimi znajomymi jest ciężko, większość gierek grałem z randomami (dramat). - Ciągle mam 6 lvl faceit :/ (szukam zgranej ekipy żeby wbić 10!) - Na faceit k/d 1.32, entry success 61%, cluch 32%. - Bardzo chciałbym mieć ogarniętą drużynę z którą mogę startować w poważnych turniejach! - Pozycje w których czuję się najlepiej: sniper, lurker, support. Szukam mocnej, poważniej ekipy. Jestem w stanie trenować codziennie w godzinach popołudniowych/wieczornych. Moje zalety to dobry aim i game sense. Jako wadę muszę wymienić, że są to smoke i flash, nie uczyłem się tego za wiele, ale gwarantuję, że po ustaleniu drużynowych perm banów na mapki grinduję codziennie aby się w tym temacie wyrobić :) W drużynie najbardziej zależy mi na wytrwałości (nigdy się nie poddajemy), poważnym podejściu do treningów, dobrej atmosferze. Odezwijcie się do mnie nawet jeśli nie macie ekipy. Zbierzmy 5 żeby wbić razem 10lvl faceit!
1400 h
28 lat
łódzkie, Łódź