Ogłoszenia
CS 2

Filtruj
Znajdź ludzi do gry w CS 2. Ogłoszenia graczy i drużyn.
Zamknij
Gracza
Drużyny
-
-
Wybierz lokalizację

Wyróżnione ogłoszenia

Gracz CLANAREA
CLANAREA
4 dni temu, 2026-06-20

CLANAREA.com – Beta start 1 lipca 2026

Już 1 lipca 2026 roku wystartuje beta platformy CLANAREA.com – miejsca stworzonego z myślą o graczach, klanach i społecznościach CS2. Naszym celem jest ułatwienie budowania społeczności, nawiązywania nowych znajomości oraz rozwijania klanów. W wersji beta dostępne będą między innymi: ✅ Publiczne serwery CS2 dla społeczności ✅ Profile graczy z możliwością personalizacji ✅ Tworzenie i rozwijanie własnych klanów ✅ Publikowanie ogłoszeń społecznościowych ✅ System rekrutacji do klanów i wyszukiwania graczy ✅ Możliwość umawiania sparingów pomiędzy klanami oraz rozgrywania ich na serwerach CLANAREA ✅ Wbudowany system treningu AIM dostępny bezpośrednio na platformie, umożliwiający doskonalenie celności i regularne ćwiczenia ✅ Wyróżnianie profili, klanów i ogłoszeń za pomocą CLANAREA Points (CAPs) ✅ Konkursy z nagrodami dla najbardziej aktywnych użytkowników ✅ Regularnie wdrażane nowe funkcje i usprawnienia Beta to dopiero początek. Mamy ambitne plany dotyczące dalszego rozwoju platformy, wdrażania nowych narzędzi dla graczy, organizowania wydarzeń, nowych rozgrywek oraz konkursów dla społeczności. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do dołączenia na naszego Discorda, gdzie będziemy na bieżąco publikować informacje o nowych funkcjach, konkursach, aktualizacjach oraz kolejnych etapach rozwoju projektu. Dołącz do społeczności CLANAREA już dziś i współtwórz z nami miejsce stworzone przez graczy – dla graczy! discord.gg/c3SVpTeG3D
Cała Polska
Znaleziono: 73502

Najnowsze ogłoszenia

Gracz Adrianikson
Adrianikson
20:58 16.08.2025

Szukam drużyny

Siemano jestem graczem który swoją karierę zespołową zaczął w 2022 roku, aktualnie jestem wolny zawodnikiem który poszukuje teamu z ambicjami nie tylko grindowaniem faceitów ale graniu też naprzykład w lidze arrMY. Mam za sobą dużo teamu, aktualnie mam 5lvl faceit 1,12kd i 2912h mogę grać role sniper, riffler oraz entry . Mam 17 lat. Moja dostępnąść do końca wakacji jest pn 10-18 wt 10-18 i 21-23 śr 10-18 czw 10-18 i 21:30-23 pt frestyle(najczęściej cały) weekend freestyle do końca wakacji jestem pewnym zawodnikiem po wakacjach niewiadomo Fc:https://www.faceit.com/pl/players/Adrianikson Kilka wymagań od teamu: -dobra atmosfera i zgrany zespół -1500h+ -5lvl+ -chęć do rozwoju Kontakt do mnie: Discord: Adrianikson
Cała Polska
Gracz CapybarAK47
CapybarAK47
18:03 16.08.2025

Drużyna szuka riflera (bądź też snajpera)

Cześć, jesteśmy zgraną siódemką zawodników i tworzymy drużynę. Wspólnie bierzemy udział w sparingach, turniejach oraz ligach. Zwolniło się u nas miejsce na pozycji riflera (bądźteż snajpera, jeżeli jesteś bardzo dobry), gdyżnasz obecny stwierdził, że woli pograć od czasu do czasu i przejdzie na rezerwę, dlatego poszukujemy nowego zawodnika na tą pozycję. Na początku oczywiście pozwolimy Tobie zapoznać się z naszym stylem gry i taktykami. Obecnie mamy też mniejszą ilość dostępnych zawodników z racji na wyjazdu wakacyjne. Staramy się grać codziennie turnieje, niektórzy z nas trenują, dlatego w niektóre dni mamy problem uzbierać skład na turniej w danym dniu. Tak więc jeżeli chcesz grac w csa i szukasz paczki z którą możesz wspólnie pograć i progresować to chętnie zapraszamy :) O nas: -Premier 10k-15k -Faceit 4lvl-7lvl -Wiek 16-24 -2-4 treningi w 5 osób w tygodniu (trening min. 2h polegający na doszkalaniu się, analizie demek z meczów oraz wspólnym graniu i ćwiczeniu taktyk) -W pozostałe dni gramy faceity i turnieje aby się zgrywać -W przypadku mniejszej ilości osób gramy w takim gronie bądź też coś ćwiczymy -> co wolimy -Rywalizacja 1 vs 1 i 2 vs 2 na prywatnym serverze aby się zmierzyć ze sobą :D -Turnieje, sparingi i liga -Zgrany skład zbudowany pod IGL-a i trenera Od Ciebie oczekujemy: -Umiejętności myślenia podczas rozgrywki, słuchania IGL i taktyk, komunikatywności -Wiek +16 -Premier najlepiej 10k-15k lub faceit 4lvl-7lvl aby swobodnie rozwijać się (chyba, że masz mniej, a czujesz że dasz radę na tym poziomie ;] ) -Chęć do wspólnego trenowania i rozwijania się (niektórym się nudzi taka gra po tygodniu, bo wolą w cs2 grac 4fun o lużnych godzinach -> my wolimy wspólnie się rozwijać całym składem) Zainteresowanych zapraszam do kontaktu najlepiej przez Steam, wtedy szybciej zauważę wiadomość: https://steamcommunity.com/profiles/76561198444465321/ ALBO: Kod znajomego: 484199593
Cała Polska
Gracz UNDERGROUNDcs2p
UNDERGROUNDcs2p
17:34 16.08.2025

CHCESZ ZADAĆ PYTANIE HFAHOWI CZYLI POLSKIEMU PRO PLAYEROWI ? WBIJAJ NA UNDERGROUNDA

POLSKI DISCORD CS2 – DOŁĄCZ DO NAS! Grasz w Counter-Strike 2 i szukasz ekipy, zgranej społeczności albo miejsca do pogadania po polsku? Mamy coś dla Ciebie! Zapraszamy na nasz serwer Discord! - Q&a z pro playerami raz na miesiąc! - Polscy gracze CS2 - Szukanie kompanów do gry - Turnieje i wewnętrzne eventy - Kanały głosowe i tekstowe - Luźna atmosfera i aktywna administracja - Ranking "CS PODZIEMIA" – rywalizacja drużynowa dla zgłoszonych ekip! Bierz udział w meczach, zdobywaj punkty, wspinaj się w tabeli i pokaż, kto rządzi na serwerze! Nieważne, czy dopiero zaczynasz, czy masz tysiące godzin — każdy znajdzie tu coś dla siebie! Dołącz teraz i wejdź do gry z nami! https://discord.gg/wWtjA6Xb
Cała Polska