Ogłoszenia
CS 2

Filtruj
Znajdź ludzi do gry w CS 2. Ogłoszenia graczy i drużyn.
Zamknij
Gracza
Drużyny
-
-
Wybierz lokalizację

Wyróżnione ogłoszenia

Gracz CLANAREA
CLANAREA
6 dni temu, 2026-06-20

CLANAREA.com – Beta start 1 lipca 2026

Już 1 lipca 2026 roku wystartuje beta platformy CLANAREA.com – miejsca stworzonego z myślą o graczach, klanach i społecznościach CS2. Naszym celem jest ułatwienie budowania społeczności, nawiązywania nowych znajomości oraz rozwijania klanów. W wersji beta dostępne będą między innymi: ✅ Publiczne serwery CS2 dla społeczności ✅ Profile graczy z możliwością personalizacji ✅ Tworzenie i rozwijanie własnych klanów ✅ Publikowanie ogłoszeń społecznościowych ✅ System rekrutacji do klanów i wyszukiwania graczy ✅ Możliwość umawiania sparingów pomiędzy klanami oraz rozgrywania ich na serwerach CLANAREA ✅ Wbudowany system treningu AIM dostępny bezpośrednio na platformie, umożliwiający doskonalenie celności i regularne ćwiczenia ✅ Wyróżnianie profili, klanów i ogłoszeń za pomocą CLANAREA Points (CAPs) ✅ Konkursy z nagrodami dla najbardziej aktywnych użytkowników ✅ Regularnie wdrażane nowe funkcje i usprawnienia Beta to dopiero początek. Mamy ambitne plany dotyczące dalszego rozwoju platformy, wdrażania nowych narzędzi dla graczy, organizowania wydarzeń, nowych rozgrywek oraz konkursów dla społeczności. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do dołączenia na naszego Discorda, gdzie będziemy na bieżąco publikować informacje o nowych funkcjach, konkursach, aktualizacjach oraz kolejnych etapach rozwoju projektu. Dołącz do społeczności CLANAREA już dziś i współtwórz z nami miejsce stworzone przez graczy – dla graczy! discord.gg/c3SVpTeG3D
Cała Polska
Znaleziono: 73532

Najnowsze ogłoszenia

Gracz GoToSl33p
GoToSl33p
12:46 03.08.2025

Szukam teamu; Second caller 2400elo+

Siema, szukam drużyny dobrze zorganizowanej, zaangażowanej, nastawionej na stopniowy progres z poczuciem humoru- granie treningów, pracców, esea, arrmy itp itd, więc fajnie by było jeśli byłaby to organizacja żeby mieć sprawy organizacyjne z głowy. Gram od początku csgo czyli od ok 2011. Drużynowo grałem bardzo mało, lecz ostatnie 2 sezony arrmy IGLowałem w swoim teamie. Osiągnięcie to 2 x playoffy (1 runda). Posiadam dużą wiedzę i uważam, że moje statystyki nie oddają tego rozumienia gry. Second caller to pozycja która najbardziej by mi odpowiadała, bym mógł czasem rzucić calla, ale nadal skupić się na strzelaniu. Nie posiadam ulubionej mapy, na każdej się odnajduje. Kwestia już dopasowania do osób w teamie. W razie pytań proszę o kontakt dc. faceit: https://www.faceit.com/en/players/GoToSl33p kontakt dc: go_to_sl33p
Cała Polska
Gracz Eclypse
Eclypse
12:43 03.08.2025

Drużyna Eclypse Rekrutuje !

Mamy zamiar informować że otwieramy rekrtuacje na drużyne rezerwową Poszukujemy ludzi na pozycje -IGL -support -lurker -AWPer Oferujemy: -treningi -dobrą i miłą atmosfere -udziału w różnych sparingach pomiędzy innymi drużynami -wzięcie udziału w lidze Arrmy (Open s13) -naukę taktyk itp. Oczekujemy: -komunikacji (przede wszystkim jak sie często odzywasz, znania większości miejscówek na mapach -Faceit (1-6 lvl) -discord -min. 14 lat (bądź mutacja) -zaangażowania w skład (np pisanie na kanale pomaganie zrobić coś np. do social mediów) -aktywności na naszym serwerze discord -dobrego mikro(bez szumów , jakbyś siedział w mikrofalówce) CHĘTNY ZAPRASZAM tutaj albo DISCORD -z3rstpx Pozdrawia team Eclypse. Mamy nadzieje że to zostaniesz nowym członkiem ECLYPSE ! ❤
1000 h
18 lat
Cała Polska
Gracz MikizAfryki:>
MikizAfryki:>
12:32 03.08.2025

Rekrutacja

Drużyna Eclypse Rekrutuje ! Mamy zamiar informować że otwieramy rekrtuacje na drużyne rezerwową (a możliwe że nawet na pierwszą piątke) Poszukujemy ludzi na pozycje -IGL -support -lurker -AWPer Oferujemy: -treningi -dobrą i miłą atmosfere -udziału w różnych sparingach pomiędzy innymi drużynami -wzięcie udziału w lidze Arrmy (Open s13) -naukę taktyk itp. Oczekujemy: -komunikacji (przede wszystkim jak sie często odzywasz, znania większości miejscówek na mapach -Faceit (1-6 lvl) -discord -min. 14 lat (bądź mutacja) -zaangażowania w skład (np pisanie na kanale pomaganie zrobić coś np. do social mediów) -aktywności na naszym serwerze discord -dobrego mikro(bez szumów , jakbyś siedział w mikrofalówce) CHĘTNY ZAPRASZAM tutaj albo DISCORD -z3rstpx Pozdrawia team Eclypse. Mamy nadzieje że to zostaniesz nowym członkiem ECLYPSE ! ❤
14 lat
Cała Polska
Gracz Szaman2k24
Szaman2k24
10:23 03.08.2025

Organizacja pest szuka ludzi do drugiego składu 2200ELO +

REKRUTACJA DO PEST NXT W CS2 – TRWA! ? Masz refleks jak sęp na aim_mapie? Grasz supporta, entry, IGL-a, albo po prostu masz celownik tam, gdzie trzeba? ? Lubisz grać zespołowo i chcesz reprezentować PEST na serwerach CS2? ? DOŁĄCZ DO NASZEJ DRUŻYNY CS2! ? Szukamy graczy, którzy: - Mają doświadczenie w CS2 lub CS:GO jak i doświadczenie turniejowe - Umieją grać zespołowo i słuchać commsów - Nie tiltuje ich każda runda - Chcą rozwijać się i grać w turniejach (online i LAN) - Mają poczucie humoru, ale wiedzą, kiedy trzeba zachować powagę - Są odporni na stres - 2200 elo + - wiek 16+ - zaangażowanie - motywacja - dużo czasy ma gre Co oferujemy? Regularne sparingi i treningi Udział w ligach i turniejach Taktyczne wsparcie i analiza gier Dobrą atmosferę i pełne zaangażowanie teamu Możliwość rozwoju pod szyldem PEST Umowy jak i wypłaty są w grze jedynie to zależy od was jak będziecie podchodzić do tego i traktować to. ? Zgłoszenia: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScxtF0LRyFTunMvfTped7YLQweCJZNAUquxvCSp6LmSOCbH6w/viewform?usp=header Lub na dc damex_21 Pokaż nam, że masz to "pewne coś" – i chodź z nami po fragi! ?
5000 h
16 lat
Cała Polska