Ogłoszenia
CS 2

Filtruj
Znajdź ludzi do gry w CS 2. Ogłoszenia graczy i drużyn.
Zamknij
Gracza
Drużyny
-
-
Wybierz lokalizację

Wyróżnione ogłoszenia

Gracz CLANAREA
CLANAREA
6 dni temu, 2026-06-20

CLANAREA.com – Beta start 1 lipca 2026

Już 1 lipca 2026 roku wystartuje beta platformy CLANAREA.com – miejsca stworzonego z myślą o graczach, klanach i społecznościach CS2. Naszym celem jest ułatwienie budowania społeczności, nawiązywania nowych znajomości oraz rozwijania klanów. W wersji beta dostępne będą między innymi: ✅ Publiczne serwery CS2 dla społeczności ✅ Profile graczy z możliwością personalizacji ✅ Tworzenie i rozwijanie własnych klanów ✅ Publikowanie ogłoszeń społecznościowych ✅ System rekrutacji do klanów i wyszukiwania graczy ✅ Możliwość umawiania sparingów pomiędzy klanami oraz rozgrywania ich na serwerach CLANAREA ✅ Wbudowany system treningu AIM dostępny bezpośrednio na platformie, umożliwiający doskonalenie celności i regularne ćwiczenia ✅ Wyróżnianie profili, klanów i ogłoszeń za pomocą CLANAREA Points (CAPs) ✅ Konkursy z nagrodami dla najbardziej aktywnych użytkowników ✅ Regularnie wdrażane nowe funkcje i usprawnienia Beta to dopiero początek. Mamy ambitne plany dotyczące dalszego rozwoju platformy, wdrażania nowych narzędzi dla graczy, organizowania wydarzeń, nowych rozgrywek oraz konkursów dla społeczności. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do dołączenia na naszego Discorda, gdzie będziemy na bieżąco publikować informacje o nowych funkcjach, konkursach, aktualizacjach oraz kolejnych etapach rozwoju projektu. Dołącz do społeczności CLANAREA już dziś i współtwórz z nami miejsce stworzone przez graczy – dla graczy! discord.gg/c3SVpTeG3D
Cała Polska
Znaleziono: 73524

Najnowsze ogłoszenia

Gracz szakalinio
szakalinio
23:23 17.04.2018

SZUKAMY LUDZI DO TEAMU

Witam, poszukujemy dwóch graczy, z kulturą osobistą, poziomem gry i dużym zaangażowaniem w zespół. Pomimo dużego doświadczenia teamowego, zdecydowałem na założenie własnego teamu, z własnym pomysłem na logo, nazwę drużyny oraz własnymi zasadami, funkcjonującymi od podstaw. Team "Ventum" - z Łacińskiego "wiatr" (symbol szybkiego stylu gry) Głównymi założeniami teamu, których wymagamy od rekrutów to: 1. Brak toksycznego podejścia do innych członków drużyny, niebędąc jednak gołosłownym, upomnienie o błędzie, jest jak najbardziej akceptowalną i normalną rzeczą (błędy jak i pomysł na zmiany, będziemy analizować w trakcie przerw/w czasie freezetime-u/po meczu). 2. Każdy ma lepszy lub gorszy dzień, dlatego szanujemy drugiego gracza, jeśli nie idzie mu gra. 3. Wyrozumiałość w kwestiach wypomnienia błędu - "człowiek uczy się na błędach" 4. Wymagany messenger, przez którego będziemy się komunikować w kwestii treningów, gry oraz informacji i nieobecnośći. 5. Punktualność i dużo czasu na grę, wymagane przede wszystkim. 6. 16+ 7. Doświadczenie teamowe. Oferuję: - Dobre logo drużyny! - Oryginalną nazwę drużyny! - Prywatny server ts3! - Prywatny server 128tick do pcw oraz treningów! Aktualnie nasz team, składa się z 3 graczy: Cul3r_tv - ~2500h, supreme, 6lvl faceit - https://steamcommunity.com/id/Cul3r_TV Morsik - ~4000h, supreme, 7lvl faceit - https://steamcommunity.com/profiles/76561198202612857/ Saszka :v - ~3000h, supreme, 5lvl faceit - http://steamcommunity.com/profiles/76561198027642326/ Prosimy o kontakt steam - wszystkie trzy konta są do waszej dyspozycji. Pozdrawiam - Cul3r_tv
Cała Polska
Gracz Cul3rTV
Cul3rTV
23:22 17.04.2018

↓↓↓↓ Szukamy dwóch graczy! INFO ↓↓↓↓

Witam. Mam na imie Sebastian, mam 18 lat, w CS:GO mam około 2,500h licząc dwa konta. Rola w drużynie Snajper/Suport/IGL. Moja ranga to Supreme, faceit 6lvl (jednak pamiętajmy, że ranga nie gra). Dlaczego tworzę drużynę: Byłem w 4 drużynach ale w każdej coś mi nie pasowało np; toxic, brak organizacji, okłamywanie lidera, etc, które rujnują team. Zdecydowałem założyć własny team, z moim zdobytym doświadczeniem, własnym pomysłem na logo i nazwę drużyny. Team "Ventum" - z Łacińskiego "wiatr" (symbol szybkiego stylu gry) Zapraszając mnie, z chęcia dołączenia, wymagam: 1. Brak toxicu (jeśli coś nie wychodzi w trakcie meczu - po meczu lub w przerwie na spokojnie będziemy to analizować). 2. Każdy ma lepszy lub gorszy dzień, dlatego szanujemy, gdy kolega z drużyny ma słabszy dzień. 3. Musisz mieć FB, gdzie będziemy się umawiać po przez Messengera. (najłatwiejszy i najszybszy sposób na komunikację) 4. Punktualność i dużo czasu na grę, przede wszystkim. 5. 16+ Oferuję: - Dobre logo drużyny! - Dobrą nazwę drużyny! - Prywatny server ts3 - Nasz server 128tick do pcw i treningi. Aktualnie nasz team, składa się z 3 graczy: Cul3r_tv - ~2500h, supreme, 6lvl faceit - https://steamcommunity.com/id/Cul3r_TV Morsik - ~4000h, supreme, 7lvl faceit - https://steamcommunity.com/profiles/76561198202612857/ Saszka :v - ~3000h, supreme, 5lvl faceit - http://steamcommunity.com/profiles/76561198027642326/ Prosimy o kontakt steam, wszystkie trzy konta. Pozdrawiam
1000 h
17 lat
Cała Polska