Ogłoszenia
CS 2

Filtruj
Znajdź ludzi do gry w CS 2. Ogłoszenia graczy i drużyn.
Zamknij
Gracza
Drużyny
-
-
Wybierz lokalizację

Wyróżnione ogłoszenia

Gracz CLANAREA
CLANAREA
4 dni temu, 2026-06-20

CLANAREA.com – Beta start 1 lipca 2026

Już 1 lipca 2026 roku wystartuje beta platformy CLANAREA.com – miejsca stworzonego z myślą o graczach, klanach i społecznościach CS2. Naszym celem jest ułatwienie budowania społeczności, nawiązywania nowych znajomości oraz rozwijania klanów. W wersji beta dostępne będą między innymi: ✅ Publiczne serwery CS2 dla społeczności ✅ Profile graczy z możliwością personalizacji ✅ Tworzenie i rozwijanie własnych klanów ✅ Publikowanie ogłoszeń społecznościowych ✅ System rekrutacji do klanów i wyszukiwania graczy ✅ Możliwość umawiania sparingów pomiędzy klanami oraz rozgrywania ich na serwerach CLANAREA ✅ Wbudowany system treningu AIM dostępny bezpośrednio na platformie, umożliwiający doskonalenie celności i regularne ćwiczenia ✅ Wyróżnianie profili, klanów i ogłoszeń za pomocą CLANAREA Points (CAPs) ✅ Konkursy z nagrodami dla najbardziej aktywnych użytkowników ✅ Regularnie wdrażane nowe funkcje i usprawnienia Beta to dopiero początek. Mamy ambitne plany dotyczące dalszego rozwoju platformy, wdrażania nowych narzędzi dla graczy, organizowania wydarzeń, nowych rozgrywek oraz konkursów dla społeczności. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do dołączenia na naszego Discorda, gdzie będziemy na bieżąco publikować informacje o nowych funkcjach, konkursach, aktualizacjach oraz kolejnych etapach rozwoju projektu. Dołącz do społeczności CLANAREA już dziś i współtwórz z nami miejsce stworzone przez graczy – dla graczy! discord.gg/c3SVpTeG3D
Cała Polska
Znaleziono: 73502

Najnowsze ogłoszenia

Gracz Cul3rTV
Cul3rTV
15:38 30.03.2018

Zpisy do turnieju 1v1 !!! Kto wygra dołącza do drużyny Ventum :)

START DZIŚ - TURNIEJ 1V1... BRAKUJE MI 1 ZAWODNIKA ROBIĘ ZAWODY :) To może teraz napsize coś o sobie... Zwę się Sebastian, mam 18 lat,w CS:GO mam około 2,500h licząc dwa konta. Rola w drużynie Rifler/Suport/IGL. Moja ranga to Suprime faceit 5lvl(Pamiętajmy ranga nie gra). Dlaczego tworzę drużynę : Byłem w 4 drużynach ale w każdej coś mi nie pasowało np.toxic,nie organizacja,okłamywanie lidera,i inne sprawy ,które rujnują team. Więc zdecydowałem założyć własny team z moim zdobytym doświadczeniem własnym pomysłem na logo i nazwę drużyny(żeby miało to ręce i nogi) : Team "Ventum" z Łacińskiego "wiatr" (symblo szybkiego stylu gry) Moje zasady 1.Nie ma toxica (jeśli coś nie wychodzi w trakcie meczu po meczu na spokojnie będziemy to analizować). 2.Tolerujemy gdy kolega z drużyny ma słabszy dzień. 3.Musisz mieć FB gdzie będziemy się umawiać po przez Messengera.(najłatwiejszy sposób moim zdaniem) 4.Punktualność 5.Poświęcenie Oferuję : -Dobre logo drużyny! -Dobrą nazwę drużyny! -Ts3 -serwer 128tick (jak będzie nam powoli szło to zainwestuje w serwer) -I wille więcej :) Tak dla twojej własnej wiedzy prawie co dziennie sprawdzam 7-15 osób więc daj z siebie wszystko Drużyna: Cul3r-Rifler/IGL (Suprime) 18lat Mięki-Suport/Luker(LEM) 17lat Norbert-AWP(Global) 22lat Suchy-Rifler(LEM) 16lat DODAWAĆ ALBO PISAĆ POD PROFILEM Steam: http://steamcommunity.com/id/Cul3r_TV
Cała Polska
Gracz WOolFiE
WOolFiE
14:37 30.03.2018

Poszukiwana drużyna z poważnym podejściem

POSZUKIWANA DRUŻYNA Z POWAŻNYM PODEJŚCIEM Witam! Mam na imię Kacper mam 18 lat i szukam teamu. Co oferuję: - Dużo czasu na grę ( treningi) - Obecna ranga GNM - Umiejętność pracy w grupie oraz jej prowadzenie - Spokój podczas rozgrywki, analizowanie błędów poprawianie ich - Poważne podejście do tematu pełne zaangażowanie w życie drużyny - Możliwość wyjazdu na bot-campy, Lany, spotkania drużynowe Za sobą mam wiele spotkań gier turniejów moja przygoda z cs'em zaczeła się w 2012 w cs1.6 potem source osiągając mniejsze sukcesy z amatorską drużyną a następnie CS:GO od 2014 gdzie do 2016 osiągałem mniejsze większe sukcesy na mniejszych scenach potem przyszedł rok 2017 dużych zmian gdzie na długi czas znikłem z życia gry obecnie staram się powrócić i osiągać coś większego lecz do tego potrzebna jest mi drużyna. Czego oczekuję?: - Podobny lub wyższy poziom gry - Serwer Ts3 oraz serwer treningowy - Wyjazdy la Lany ( Online cupy) - Pełni zaangażowania ze strony drużyny Zainteresowałem cię? Odezwij się. http://steamcommunity.com/profiles/76561198018834914
1550 h
18 lat
łódzkie, Łódź
Gracz Cul3rTV
Cul3rTV
14:22 30.03.2018

START DZIŚ - TURNIEJ 1v1... Brakuje mi 1 zawodnika robię zawody :)

To może teraz napsize coś o sobie... Zwę się Sebastian, mam 18 lat,w CS:GO mam około 2,500h licząc dwa konta. Rola w drużynie Rifler/Suport/IGL. Moja ranga to Suprime faceit 5lvl(Pamiętajmy ranga nie gra). Dlaczego tworzę drużynę : Byłem w 4 drużynach ale w każdej coś mi nie pasowało np.toxic,nie organizacja,okłamywanie lidera,i inne sprawy ,które rujnują team. Więc zdecydowałem założyć własny team z moim zdobytym doświadczeniem własnym pomysłem na logo i nazwę drużyny(żeby miało to ręce i nogi) : Team "Ventum" z Łacińskiego "wiatr" (symblo szybkiego stylu gry) Moje zasady 1.Nie ma toxica (jeśli coś nie wychodzi w trakcie meczu po meczu na spokojnie będziemy to analizować). 2.Tolerujemy gdy kolega z drużyny ma słabszy dzień. 3.Musisz mieć FB gdzie będziemy się umawiać po przez Messengera.(najłatwiejszy sposób moim zdaniem) 4.Punktualność 5.Poświęcenie Oferuję : -Dobre logo drużyny! -Dobrą nazwę drużyny! -Ts3 -serwer 128tick (jak będzie nam powoli szło to zainwestuje w serwer) -I wille więcej :) Tak dla twojej własnej wiedzy prawie co dziennie sprawdzam 7-15 osób więc daj z siebie wszystko Drużyna: Cul3r-Rifler/IGL (Suprime) 18lat Mięki-Suport/Luker(LEM) 17lat Norbert-AWP(Global) 22lat Suchy-Rifler(LEM) 16lat DODAWAĆ ALBO PISAĆ POD PROFILEM !!!START DZIŚ !!! Steam: http://steamcommunity.com/id/Cul3r_TV
15 lat
Cała Polska